Reklama

Vlastík Plamínek a jeho fan-club

Dobešovi (Pá, 4. 3. 2011 - 19:03)

Skvělý počin. Myslím, že je výborný nápad Plamínkovi fan klub zřídit. Ví o tom vůbec?

Konakt (Pá, 4. 3. 2011 - 19:03)

I já si ráda koupím CD nebo DVD. Zatím si to ukládám z youtube a nahrávám z televize, protože chdím do práce a v noci se dívat nemůžu.Katka, Říčany.

Andrea (Pá, 4. 3. 2011 - 19:03)

Vlastík Plamínek má... Plamínku, kdy tě uvidíme v TV ? Máš CD nebo DVD? Kde se dá sehnat???

Lucka Stránská (Pá, 4. 3. 2011 - 19:03)

K Vlastíkovi Brůčkovi chodí celá moje rodina a jestlim je toto jeho fan klub, tak budeme jeho věrnými hosty a přispěvateli. Jsme k mněmu objednáni na 29.března. Rádi sdělíme své zážitky. Rádi sdělíme i na něj kontakt. Telefon 603 544715. Většinou nás objedná do měsíce. Naposledy jsme jej navštívili loni na jaře. Cena za rozbor je 1000 Kč. Myslím, že na jeho kvality může být i vyšší.

Igor (Pá, 4. 3. 2011 - 19:03)

Vlastík Plamínek má úspěch proto, že
1.umí a nejen to, z jeho vyzařování osobnosti čiší pokora a obyčejnost, která podle mne je mu přirozená a není hraná
2.ve svých výkladech je stručný, ale přesný a srozumitelný průměrně smýšlejícímu člověku, všiměte si, že vždy na konci každé odpovědi volajícímu popřeje štěstí, zdraví atd. To není účelový trik, ale jeho přirozenost, což mu dává kouzlo a charisma
3.své bubnovací kreace popisuje jako dynamickou meditaci, ve skutečnosti jde o snahu uvolnit v lidech napětí stylem šokujících popěvků, které mají rytmus , humor a odlehčenost. Jeho vyjímečnost je dána i odvahou v televizi toto předvést s rizikem odmítnutí nebo zesměšnění
4.Jeho osobnost polarizuje diváky na dva tábory. Početnější těch, kteří budou s ním souznít a méně početnou, kteří jej zcela odmítnou a zesměšní. Tento efekt dělá osobnost osobností. I tato stránka diskusí (osobně nejsem přesvědčen, že je jejím autorem sám Plamínek) je jen důkazem jeho originality a stoupající popularity.

helena (Pá, 4. 3. 2011 - 18:03)

i já se hlásím do klubu vlastika. Jsem z Turnova a osobně jej znám

Venca (Pá, 4. 3. 2011 - 18:03)

a ty ses udělal?Já to neviděl.

MUDr.Štěněééééé (Pá, 4. 3. 2011 - 17:03)

Plamínek...oh§§§...bob...knukf

Venco (Pá, 4. 3. 2011 - 17:03)

A udělala ses z toho? a ty ses udělal?

Venca (Pá, 4. 3. 2011 - 17:03)

Plamínek hoří jenom pro...A udělala ses z toho?

Konakt (Pá, 4. 3. 2011 - 17:03)

....našel jsem jeho stránky www.brucektarot.cz
On je Plamínek jeho pseudonym.Jinak je to Vlastík Brůček

Jana (Pá, 4. 3. 2011 - 17:03)

hoří jenom pro VÁS... Plamínek hoří jenom pro vás je originální. Jeho bubnován je šílené, ale hluboce živočišné. Velmi originální a vtipné bylo jeho pojetí začátku EZA jako hlášení nádražního rozhlasu - to mne tedy nadchlo!

Lenka od Prahy (Pá, 4. 3. 2011 - 17:03)

Diddus si asi spletl stránky. Tady nechceme žádné sekty a vymývání mozků!

Plamínek (Pá, 4. 3. 2011 - 17:03)

hoří jenom pro VÁS...

Katka (Pá, 4. 3. 2011 - 17:03)

Da se srovnat plaminek se... podle mne se PlamíneK se Stenlym v něčem srovnat dá-oba mají nadhled,smysl pro humor,jsou osobnosti,kteří mají velké zkušenosti.Oba jsou poněkud prdlí,ale oba jsou mi sympatičtí.To,co Plamínek vybubnuje nahradí Stanlyeho koule a jiné vtípky.

didus (Pá, 4. 3. 2011 - 17:03)

Pojďte na diskuzi JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

didus (Pá, 4. 3. 2011 - 17:03)

Pojďte na diskuzi JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

didus (Pá, 4. 3. 2011 - 17:03)

Pojďte na diskuzi JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

didus (Pá, 4. 3. 2011 - 17:03)

Pojďte na diskuzi JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

didus (Pá, 4. 3. 2011 - 17:03)

Pojďte na diskuzi JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Reklama

Přidat komentář