Reklama

Chodíte nazí doma?

katka (Čt, 6. 4. 2017 - 22:04)

Ale proč 7 rok?To se Zeptejte soc. Pracovnice, ale nejspíš proto že v tom roce už dítě chápe stud .

pobožný Venda (Čt, 6. 4. 2017 - 19:04)

dneska pobíhala manželka nahatá po bytě, měl jsem erekci, musel jsem se jít pomodlit, abych se uklidnil.

jupiteriánka (St, 5. 4. 2017 - 15:04)

Moji rodiče neměli nikdy problém chodit doma nazí, nijak se nepředváděli, ale ani neskrývali. Chodili tak třeba cestou z koupelny, nezahalovali se. Stejně tak před námi nikdy máma netajila menzes. Všechno nám dětem vypověděli narovinu. A taky nikdo z nás nikdy neměl potřebu jíst tzv. zakázaný ovoce, byly to pro nás přirozené věci, co jednou přijdou, ale není třeba je za každou cenu vyhledávat. Askeze a úzkoprsost je nejlepší cesta do pekel chtíče čehokoli.

vysvětlení (St, 5. 4. 2017 - 15:04)

Je to tady pořád dokola,...Ale proč 7 rok?

jupiteriánka (St, 5. 4. 2017 - 15:04)

Co je špatné na nahém...Protože určitá subkultura řekla, že je to tak špatně. A stádo se přizpůsobilo a začalo kývat, je samozřejmě jo, že už nikdy nebude přemýšlet o tom, že lidské tělo je vlastně krásné (někdy), že je přitažlivé a že to, že je vnadné, není zlo.

jupiteriánka (St, 5. 4. 2017 - 15:04)

To zařídil přeci Bůh ......A proč všemocný zařídil, že lidé mají sklony k hřešení? A co je hřešení? A kdo je bůh? A kdo rozpozná, co je špatné a proč? Zbytečné otázky, tím spíš, když se týkají soukromí.

Katka (St, 5. 4. 2017 - 07:04)

Co je špatné na nahém...Je to tady pořád dokola, přečtěte si to víš proč se nevystavovat.

vysvětleni (St, 5. 4. 2017 - 05:04)

myslím že vydrží v...Co je špatné na nahém člověku, a proč ho nesmí od 7 roku vidět? Navíc když je holka v ženských šatnách.

KOMSOMOL (St, 5. 4. 2017 - 05:04)

Mě doma nazi nechodí bych je hnal svinka krokem idioty nackovske. Rasisty tu nechceme

Steve (St, 5. 4. 2017 - 00:04)

Zvíře není nahé. Zvíře...To zařídil přeci Bůh ... u Adama a Evy když zhřešili neuposlechnutím zákazu.

Katka (Út, 4. 4. 2017 - 22:04)

Ano do 7 let, no dobře. Ale...myslím že vydrží v dámských sprchách být otočená ke stěně než ji osprchujete,

Petra (Út, 4. 4. 2017 - 22:04)

od 7let jednoznačně...Ano do 7 let, no dobře. Ale co když jdeš např.s desetiletou holkou do bazénu, to se sprchujete v plavkách a holce zavážeš oči aby neviděla nikoho svlečeného.

Tom (Pá, 31. 3. 2017 - 10:03)

Zvíře není nahé. Zvíře...U některých bych to i vyžadoval :-)

Tony (Pá, 31. 3. 2017 - 08:03)

Zvíře není nahé. Zvíře má kožich. Jenom ta namyšlená nahá opice importovaná na tuto krásnou modrou planetu, kterou soustavně ničí a na které nemá co pohledávat musí deficit kožichu něčím maskovat.

sir (Pá, 31. 3. 2017 - 08:03)

Nechápu proč by se někdo...Šaty dělají člověka, nahota zvíře ?????

Vašek (Pá, 31. 3. 2017 - 08:03)

Doma z koupelny a v koupelně...Nechápu proč by se někdo nemohl koupat doma v bažénu nahej. Máme na zahradě bazén 5 roků a ještě jsem v něm nebylv plavkách. Co je na tom špatného to fakt nechápu

Vašek (Pá, 31. 3. 2017 - 08:03)

Doma z koupelny a v koupelně...Nechápu proč by se někdo nemohl koupat doma v bažénu nahej. Máme na zahradě bazén 5 roků a ještě jsem v něm nebylv plavkách. Co je na tom špatného to fakt nechápu

Jana (Pá, 31. 3. 2017 - 01:03)

Doma z koupelny a v koupelně je něco jiného, tam at si chodí bez žumanu kdo z rodičů a dětí chce.
Pokud dítě vidí nahotu i venku tak se pak nedivte až bude holky chodit na diskotéky jen v kalhotkách a všem tak ukaovat frndu protože je to pro ni normální , někdo ji tam přefikne a ve 14 bude těhotná.

Martin (Čt, 30. 3. 2017 - 14:03)

od 7let jednoznačně...Doma nazí nejsme, ale z koupelny před sebou tak chodíme normálně, dceři bude v květnu 14. Nazí jsme rádi u vody, buď na nudapláž, kde manželka má obvykle spodní díl plavek, já a dcera zatím oba nazí. Na nahotu je zvyklá od mala, přijde jí to zcela normální. Když je málo lidí, jsme trošku od lidí, tak si sundá plavy i žena, ta jinak je sundavá jen do vody, když je moc lidí, tak si je nechá. Pak se musí převlíkat. Uvidíme letos, co dcera. Doma chodí nahá z koupelny a tam normálně, ale co na pláži.

Fakt je, že na nuda někdy bývají páry, kdy on je nahý a ona má spodní díl plavek. Nebo nahý pár a s nima je pubertální dcera v plavkách. Naše je zatím bez problémů.

Pavel (Čt, 30. 3. 2017 - 01:03)

od 7let jednoznačně...snad si děláte legraci? Pokud na zahradu není vidět, tak proč by se nemohli koupat a opalovat nazí. Jak dospělí, tak děti? Děti nahotu neřeší, berou jako normální věc. Nakopak, když dospělí se před nima úzkostlivě zahalují, tak pak je nahota přitahuje.

Pamatuji na nuda pláži, sedmiletá holčička se hned rodičů ptala, jestli se může koupat nahatá. Svlíkla se do naha a šla do vody. Rodiče kupodivu měly plavky. Že je já nemám, to vůbec neřešila, na nuda na to byla zvyklá, trošku jen nechápu ty rodiče.

Reklama

Přidat komentář