Reklama

Gamblerství

Lemogu (Po, 1. 2. 2016 - 18:02)

Nevim jake mas životní zkušenosti, ale měl bys vědět ze "Když dva dělají totéž nemusí to byt totez"

Lemog (Po, 1. 2. 2016 - 18:02)

Tak jdu kolem a chci...Ahoj solitude,

je fajn, ze jsi se zastavila a ze vime, ze jsi v pohode, zase nekdy prijd, chybi nam tady vtipalek :-)

Lemog

Mirek Brno (Po, 1. 2. 2016 - 18:02)

Lemogu, 141. dní, to už je opravdu dost velká dávka abstinence. Dobrá práce. A samozřejmě i vy ostatní abstinující. Všem držím palce. Já sem měl za 20 let gamblení nejvíc 5 měsíců abstinenci, ale většinou 1-3 měsíce a pořád bylo bažení a držel sem se jen nějak silou vůle a vesměs po nějaké velké prohře a dluhu. Měl jsme období, kdy mi dělalo problém vydržet i třeba jen pár dní. Když sem se tenkrát držel těch pět měsíců zuby, nehty, tak sem pak uletěl a za měsíc prohrál asi milion Kč. A říkal si" Ty debile, kdyby jsi hrát průběžně a nebyl tak nadrženej na hru, tak jsi prohrál daleko míň." Fuj tajbl, to byla doba.:)Nejhorší byly nějaké stresy v práci nebo s přítelkyní a člověk si řekl: no co, jsou to jen blbý peníze a šel se odreagovat. Kolem sebe spoustu "kamarádů" gamblerů a i dost vyžírek. I ty člověka tahají do herny, kasina. A nebo na poker. Vyměnit kamarády, známé, změnit prostředí je také důležité.

solitude (Po, 1. 2. 2016 - 17:02)

Tak jdu kolem a chci pozdravit, aj Vás všechny pobavit. Věřte bude líp... Držím se a je mi moc fajn, tož ať to i ostatní daj. Vždy volbu (co bude s námi) maj. Gemblére už NEHRAJ...

Lemog (Po, 1. 2. 2016 - 15:02)

Petr Brno - co je s tebou?

Xax - kdopak jsi? Nechces se predstavit?

Lemog

Lemog (Po, 1. 2. 2016 - 15:02)

Pro nas gamblery neexistuje nic mezi hranim a nehranim, neni mozne hrat jen trochu, tzv. kontrolovane hrani drive nebo pozdeji pretransformuje do hrani bez kontroly.

Nepatrne zavahani a slaba chvilka muze mit nedozirne nasledky, tak jako se to stalo mi pred 4 lety. Tehdy relativne v pohode, kdy jsem jeste netusil jhak je tato zavislost zakerna, vubec me nenapadlo, ze existuji nejake netove diskuze, jsem pri odchodu z potravin stal pred jednou hernou a zaslechl jsem zvuk ruletove kulicky. Priblizne 10 minut jsem vahal a potom vstoupil, u elektronicke rulety sedelo par lidi, dalsi mista tam jeste byly volne. Mel jsem u sebe asi 4000 kc, tak jsem si rekl, ze se nic nestane kdyz to prohraju. Slo to vyborne, asi za 2 hodiny soustredene hry jsem odchazel s vyhrou asi 25000,-.kc. A v tu chvili aniz bych to tusil jsem byl v pasti. Nasledujici 3 roky jsem v rulete utopil neco kolem milionu korun, hlad, stres, ubrecene nocnio telefonaty na linku duvery, myslenky na sebevrazdu...

SEbensi zavahani muze vest k sebedestrukci nepredstavitelnych rozmeru. Gambler ve svem hračstvi nevnima realitu , stale jen musi krmit svou zavislost adrenalinem, ktery zaziva pri hre.

NIC - mel by jses pochvalit a neco si koupit za dnes usetrene penize.

Lemog

NIC (Po, 1. 2. 2016 - 14:02)

Ahoj Nic
Gratuluji k tvemu...Dekujiiii

NIC (Po, 1. 2. 2016 - 14:02)

Ahoj Nic
Gratuluji k tvemu...Dekujiiii

Gamblerka (Po, 1. 2. 2016 - 11:02)

Ahoj Nic
Gratuluji k tvemu dnesnimu "malemu" "velkemu" uspechu. Drz se jen tak dale
Abstinenci zdar

NIC (Po, 1. 2. 2016 - 10:02)

Ja , Gamblerka a NIC tady...Ahoj, presne jak jsi napsal, pokud se nekdo neoszve tyden, nebo dva, tak je na 100% zpwt v herne.
Ja jsem rad, ze tady je par lidi co se spolecnw podporuje a slusne se rozloucit je na miste, ale pokud clovek opet zacne ten gamlersky kolotoc, tak to je to posledni co ho zajima...
Dneska jsem cekal v aute na semaforu vedle herny kam jsem chodival(neni to tak dlouho:-) a smer do herny sel chlapek co jsem znal ze hraje a.....sup do herny, v tom me prepadla strasna chut si zahrat, fakt strasny!!!!
ZVLADNUL JSEM TO, prvni velky test, mam ze sebe radost, protize je to cca 30 min zpet a ja bych tedka urcite sedel v herne a misto toho pisu sem a je me urcite lepe.
Tak vam lemogu a gamblerko dekuji za dnesni pomoc!
Pekne pondeli vsem

Gamblerka (Po, 1. 2. 2016 - 09:02)

20 dni bez hrani

Dobre rano a prijemny vstup do noveho tydne

Vsem abstinujicim gratuluji k jejich uspechum. Jen tak dale spolubojovnici. My to zvladneme protoze chceme!!

Ano Lemogu kazdy jednou tuto skupinu opustime jako vetsina co tu kdy psala. Myslim ze par se jich zachranilo. Pak uz chapu ze nemeli po letech duvod a chut sem prispivat protoze uz jen cteni by je mohlo treba nabudit k myslence na hru. Je to celozivotni boj a s postupem casu bazeni ustupuje ale stale nekde v zadu v mysli ciha. Tak proc si to pripominat.
Ja jsem jeste na dlouhe ceste abych dospela vubec do faze ze si vzpomenu treba jen jednou za mesic. Momentalne mam bazeni tak min jednou denne. Je ro mensi intenzita nezlu na pocatku ale stale dosti vysoka. Tento tyden bude opet kriticky protoze nas s pritelem cekaji vyplaty. Musime se s tum poprat. Budu vas informovat. Jinak abstinujeme oba dva stejne tech prozatim 20 dni.
Abstinenci zdar a hlavu vzhuru

Lemog (Po, 1. 2. 2016 - 09:02)

Ja , Gamblerka a NIC tady piseme kazdy den, Tragik 1-2x za tyden a taky vime , ze je v pohode kdyz se jednou za tyden ohlasi a prispeje do diskuze, Anonym D prijde kazdy 2. az 3. den - kazdy jak se citi a ma potrebu sem nahlednout a prispet. Je to individualni, budeme tedy pocitat s tim, ze bezna frekvence prispevku Anonyma D je 2x-3x za tyden.

Jaka je podle vas zivotnost aktivniho prispevate do teto diskuze?

Pokud se nekdo z niceho nic ztrati a uz se neobjevi, je na 100% zpet v herne. Muzou se stat pripady , ze se stane nejaka nepredvidana udalost a na nejakou dobu se prisevatel odmlci ale potom s vysvetlenim situace je zpet. Take se muze stat, ze uz tato diskuze konkternimu jedinci nic nedava nebo naopak pusobi negativne, tak se slusne rozlouci se spolubojovniky a odejde.
Ja jsem pripraven se slusne rozloucit az nastane muj cas, nevim jestli za mesic nebo za nekolik let, jsem pripraven zde priznat i pripadne selhani aby vse co autenticky prozivam mohlo byt povzbuzenim, ponaucenim pro dalsi , kteri se rozhodnou s tim bojovat.

Momentalne mezi sebou nemame nikoho, kdo absolvoval lecbu v PL, je to skoda, ja mam informace od pratel abstinujicich alkoholiku, jak tato lecba probiha - alkoholici a gambleri se leci na stejnem oddeleni.

Lemog

Lemog (Po, 1. 2. 2016 - 07:02)

Ahoj všem: 141. den bez gamblu a cigaret

Lemog

NIC (Po, 1. 2. 2016 - 07:02)

Tak patek, sobota, nedele = 3.dny bez gamblu!
Gamblerko, napisu svuj pribech , benehem tydne, jen na to potrebuji vice casu a jsem rad, ze to nekoho zajima.
Vsem preji pekny tyden bez hrani.

Gamblerka (Ne, 31. 1. 2016 - 20:01)

Ahoj Anonyme D
Nedavno jsem prozivala to stejne. Strasny depky. Mozek nejak pracuje s myslenkami co do budoucna a vse je strasne daleko a nic ho v podstate nebavi. Trvalo to par dni a ted to ustoupilo. Hlavne to chce vydrzet - ta mrcha zavislost si vybira svou dan ale chce to byt silny a preckat to. Pomohly mi knihy, kultura a dobre filmy. Neklesejme na mysli
Hezky vecer a abstinenci zdar

Anonym D (Ne, 31. 1. 2016 - 19:01)

Dobrý večer,

všechny Vás zdravím.
Děkuji, že jste na mě mysleli, vážím si toho.
Nějak jsem teď abych pravdu řekl neměl chuť přijít sem na stránky.
Omlouvám se.
Nemám bažení, zato mám depky, který si spojuji s mojí závislostí.
Když je mozek zvyklý léta na ty nervy a adrenalin asi to spustí i bez příčiny (gamblu). Najednou mě to chytne a nevím co dřív. Trvá to tak 2 hodiny, pociťuji stres, tlak a nevím co dřív.
Znáte to někdo?

Jinak se pouštím s Lemogem do toho usmívat se na lidi. Dělá to prý zázraky.

Přeji vám všem krásný, pohodový nedělní večer.
ABSTINENCI ZDAR

Gamblerka (Ne, 31. 1. 2016 - 17:01)

Ahoj Nic
Mam radost ze jsi se do toho zakousl a snazis se drzet.
Muzes nam povedet svuj pribeh?
Me to moc pomohlo to popsat a prvne rict jak to je - ono to otevre trochu oci protoze kdyz jsme v gamblerske etape na to nechceme ani pomyslet - vzdyt jsme v poho a nic se prece nedeje ne... Pak u nekoho dojde k prozreni a ejhle...

Delam si trochu obavy o Anonyma D. Snad je v poho
Hezky zbytek nedele a abstinenci zdar

NIC (Ne, 31. 1. 2016 - 16:01)

Ahoj,

Ja to vidim podobne...Lemog, presne jsinto rekl(a) jak to je.
Moc.dekuji a hodne to pro me znamena.
Pokud dneska vydrzim, tak zitra uz to bude kompletni 3 dny bez gamblu:-)
Opravdu me.to tady hodne pomaha.
Tak uzivejte nedeli

NIC (Ne, 31. 1. 2016 - 16:01)

Ahoj,

Ja to vidim podobne...Lemog, presne jsinto rekl(a) jak to je.
Moc.dekuji a hodne to pro me znamena.
Pokud dneska vydrzim, tak zitra uz to bude kompletni 3 dny bez gamblu:-)
Opravdu me.to tady hodne pomaha.
Tak uzivejte nedeli

Lemog (Ne, 31. 1. 2016 - 10:01)

19 dni bez hrani

Dobre...Nula - nenula : to je zrejme na delsi debatu , zalezi na vice okolnostech v urcitou chvili a takto zde ted rozebirat toto tema nema vychodisko, kazdy ma svou pravdu oprenou o vlastni prozitky spojene a gamblerstvim. Pokud bych zde psal pred 3 lety - zastaval bych podobny nazor jako ty Gamblerko, osud mi vsak nadelil padnout a poznavat az pri odrazu z meho dna.

Nicmene - my co jsme se jiz dali do boje, jsme na nejakem stupni sveho leceni a vsichni stoprocentne v kladnych cislech .

Take doufam, ze Anonym D je v pohode, snad lyzuje, po nekolika dnech krasneho slunecneho az jarniho pocasi tady v Krusnych horach zase dnes lehce posnehuje , ja jako nelyžař to nevyhodnotim adekvatne, predpokladam , ze pro lyzare idealni pocasi.

Lemog

Reklama

Přidat komentář