Reklama

Gamblerství

Gamblerka (Ne, 31. 1. 2016 - 09:01)

19 dni bez hrani

Dobre nedelni ranko vsem

Ano mas pravdu Lemogu ze gambler ztrati vetsinu pratel protoze zajmy jsou jine. Dobri pratele vsak zustavaji a pokud ne tak to dobri pratele nejsou. Psal si ze mas kamaradku ktere jsi se sveril a to je dobre, uplna nula jsi nebyl jinak ani ona by ti nezbyla. Moc vsem fandim v nasem boji a verim ze to zvladneme.

Dlouho se nam neozval Anonym a tak doufam ze je v poradku a bojuje!

Abstinenici zdar

Lemog (Ne, 31. 1. 2016 - 07:01)

Ahoj všem: 140. den bez gamblu a cigaret

Lemog

Lemog (Ne, 31. 1. 2016 - 07:01)

Ahoj všem: 139. den bez gamblu a cigaret

Gamblerko, do urcite faze maho hrani, jsem take dokazal oddelit hrani od okolniho sveta, nikdo vubec netusil, ze se pomalu ale jiste ritim do propasti. Netusil jsem to ani ja, ani naznakem jsem netusil, jakou silu ma tato zavislost a ze jednou z mych podpurnych cinnosti v me lecbe bude psani komentaru v diskuzi na doktorce.

Kdyz vidim sam sebe, jak se trepu abych uz zase mel u sebe nejake penize, abych mohl jit hrat, abych jako naprosto nesvepravny hazel bankovky do rulety, pritom jsem si castecne uvedomoval, ze nelze vyhrat a presto jako kdyz nekdo zmackne tlacitko na ovladaci a ovlada me telo, nebyl jsem panem sveho mozku, musel jsem nakrmit tu potvoru ZAVISLOST.......V tech chvilich jsem byl NULA

V poslednich 3 letech se moje gamblerstvi dostalo do takovych rozmeru, ze se ze me stal samotar, jsem ucebnicovym prikladem gamblera, ktery neni nikomu a nicemu prospesny - byl jsem NULA.

Kazdy kdo prozre a chce sve hrani zastavit a byt znovu panem sveho zivota - nachazi se v tu chvili v nejake fazi sveho gamblerstvi. Ja jsem vdecny tomu, ze i presto, ze jsem pripad pro psychiatrii, dokazal jsem z nejakeho popudu v sobe najit ten zbytek sil a postavit se a zacit bojovat.

Na teto diskuzi je videt, ze i presto, ze mame stejnou diagnozu, nachazime se kazdy v jine fazi intenzity onemocneni a je dobre, ze si tady muzeme predavat poznatky a tim se povzbuzovat do dalsiho boje a uvedomit si, ze to co ted delame ma smysl.

Lemog

Gamblerka (So, 30. 1. 2016 - 23:01)

Ja i presto ze jsem hrala jsem dokazala delat radost okoli. Sebe jsem rada nemela ale neznamenalo to ze bych nemilovala okoli a nesnazila se pomahat ci delat radost ostatnim. Svuj hracsky svet jsem dokazala oddelit od toho bezneho.
Urcite je pravda ze se citim jako clovek lepe kdyz nehraju ale nemeni to me vztahy k okoli.
Snazim se podporit Nic jelikoz je to tezke a je velmi te ka hranice tomu znova nepropadnou pri myslenkach ze je nula
Dnes jsem mela krasny vecer za kulturou a jsem nabita optimismem. Deprese se pomalu vytratili a na svete je prece obcas krasne
Hezky vecer a abstinenci zdar

Lemog (So, 30. 1. 2016 - 18:01)

Ahoj,

Ja to vidim podobne jako NIC. Aktzivni gambleri jsou NULY a snad i ta NULA je vic, nez aktivni gambler. Aktivni gambler je chodici telo bez duše, je to jen pohybujici se , nepremyslejici hmota, ktera pacha zlo na sobe a svem okoli.
Aktivni gambler je svou zavislosti uzavren ve svem tele, neni prospesny - v okamziku prozreni, v okamziku kdy si gambler uvedomi, ze neco neni v poradku a pokousi se se svou zavislosti bojovat a jestlize se zacnou dostavovat prvni uspechy v podobe abstinence a znovu nabyvani nadvlady nad svym mozkem, pak to ja chapu tak, ze abstinujici gambler pomalu stoupa na pomyslne stupnici ad NULY do plusovych hodnot

Je to myslim normalni jev, NIC to zduvodnuje pro me pochopitelnymi argumenty, takze jsem zvedav, jak se pristi nedeli prejmenujes

Lemog

NIC (So, 30. 1. 2016 - 18:01)

Ahoj, to ze jsi gambler...Tak proste si tak pripadam, neda se nic delat, ale chci uz ukoncit ten hracky humus!!!
2 den je uspesne za mnou a ja nehral a mam ze sebe radost:-)
Uzijte si sobotni vecer....
Ahij

Gamblerka (So, 30. 1. 2016 - 13:01)

Peknou sobotu vsem,
2. Den...Ahoj, to ze jsi gambler neznamena ze jsi Nic a podradny. Je to nemoc jako kazda jinaa nedela to z nas vyvrhele spolecnosti. Uz to ze s tim chces neco delat je pozitivni. Nepodcenuj se tim spis by jsi mel tendence do toho spadnout nanovo. Jsme lidi a ti chybuji ale pokud se snazime chyby napravovat bejsme zli ci spatni lude.
Hlavu vzhuru bude lip
Abstinenci zdar

NIC (So, 30. 1. 2016 - 13:01)

Ahoj všem: 139. den bez...Peknou sobotu vsem,
2. Den bez hrani....no, neni to moc, ale kazdy nejak tak zacinal, ze:-)
Vsem krasny vikend venku na slunicku a ne ve sracovnach
Pokud vydrzim 10 dnk bez hrani, tak uu nebudu NIC, snad:-)

Gamblerka (So, 30. 1. 2016 - 08:01)

18 dni bez hrani

Dobre sobotni ranko,
Ja kdyz jsem cetla diskusi tak jsem koncivala pozde v noci a nemohla se odtrhnout a docetla celou do konce. Asi nejbice me odrovnal pribeh jednoho pana co pouze jednou napsal svuj pribeh - myslim ze mel nick Boston.
Lemogu, ted nas ceka pristi tyden zkouska me i pritele - budou vyplaty. Ja se pripravuji poctive ale musim udelat i opatreni pro pritele - 100% jistoty nejsou ale to u nas vsech je riziko.
Doufam ze mate vsichni pekny a nabity program na vikend a uzijete si to
Absitenci zdar

Gamblerka (So, 30. 1. 2016 - 08:01)

18 dni bez hrani

Dobre sobotni ranko,
Ja kdyz jsem cetla diskusi tak jsem koncivala pozde v noci a nemohla se odtrhnout a docetla celou do konce. Asi nejbice me odrovnal pribeh jednoho pana co pouze jednou napsal svuj pribeh - myslim ze mel nick Boston.
Lemogu, ted nas ceka pristi tyden zkouska me i pritele - budou vyplaty. Ja se pripravuji poctive ale musim udelat i opatreni pro pritele - 100% jistoty nejsou ale to u nas vsech je riziko.
Doufam ze mate vsichni pekny a nabity program na vikend a uzijete si to
Absitenci zdar

Lemog (So, 30. 1. 2016 - 07:01)

Ahoj všem: 139. den bez gamblu a cigaret

NIC - dal jsi se do cteni, tak to je vyborny pocin - v tech pribezich se musi najit kazdy gambler, je to drsne ale poucne poctenicko, ja jsem tuto diskuzi cetl zatim 2x, myslim ze se za cas k tomu zase vratim a prectu si ji znovu.
Jen s chuti do boje , za par dnu uz bude lepe, stoji to za ten pocit viteze.

Gamblerko - tak uz je to tyden, co jsi zvladla prvni velkou zkousku....jak se citis? a pritel? mluvite o tom ?

Anonym D je zrejme nekde na lyzovacce, tak borče, my ti verime ze jsi v pohode - taky je ted nekdy tvuj "termin" jak jsi psal, ze to na tebe prichazi po 2-3 tydnech, tak vyslalomuj ten posledni snih, hlavne zadne hrani, tu radost majitelum heren neudelame, my - uvedomeli a abstinujici gambleri uz budeme delat radosti jen sobe a to tim , ze uz nikdy nebudeme hrat hazardni hry

ZDravim take Tragika

Zdravim ostatni ctouci a preji vsem aby se na svet usmivali, vzdycky muze byt huř, tak udelejme neco pro to, aby bylo lepe a ja si pro tento vikend davam predsevzeti se budu na vsechny kolem usmivat a rozdavat dobrou naladu

Pekny vikend

Lemog

NIC (So, 30. 1. 2016 - 03:01)

Ahoj
Pokus se precist co...Tak jsem stravil skoro celou noc ctenim a uz opravduu nevidim na oci. Jsou too drsne pribehy...

NIC (Pá, 29. 1. 2016 - 21:01)

Jen jsem jeste zapomela dodat...Dekuji za podporu, zvladnuu to, jsem pevne rohosnutej!!?

NIC (Pá, 29. 1. 2016 - 21:01)

Jen jsem jeste zapomela dodat...Dekuji za podporu, zvladnuu to, jsem pevne rohosnutej!!?

NIC (Pá, 29. 1. 2016 - 21:01)

Jen jsem jeste zapomela dodat...Dekuji za podporu, zvladnuu to, jsem pevne rohosnutej!!?

Gamblerka (Pá, 29. 1. 2016 - 16:01)

1. Den bez hrani ,ale byla to...Jen jsem jeste zapomela dodat ze prvni 4 dny u me byly nejhorsi. Ta mrcha v mozku zjistila ze to myslim vazne a bojovala jak nejlepe umela :)
Vydrz bude lip ;)

Gamblerka (Pá, 29. 1. 2016 - 16:01)

1. Den bez hrani ,ale byla to...Ahoj
Pokus se precist co nejvic rad, zkusenost a metod jak reagovat. Prvni krok ktery jsi udelal je ze jsi si priznal problem a ze jsi gambler. To je dobre a musis vedet ze uz Nechces. Dalsi kroky jsou u kazdeho znad odlisne ale je dobre zjistit co funguje nejlepe na tebe a aplikovat to.
Hra je lakava - u me treba nejvic funguje pomysleni co by prislo po skonceni a je mi zle takze bazeni rychle zazehnam ale neznamena to ze obcas neprichazi
Drzim moc palce at to zvladnes. Doporuciji precist si celou diskusi od zacatku. Je tu spousta uzitecnych rad a pribehu s jeste horsimi konci kterych se chceme vyvarovat
Abstinenci zdar

NIC (Pá, 29. 1. 2016 - 15:01)

1. Den bez hrani ,ale byla to fuska odolat, ale dal jsem to...

Gamblerka (Pá, 29. 1. 2016 - 15:01)

GratulaceDekuji ale zatim je to pocatek moc dni to neni ikdyz se to zda jako dlouha doba. Spousta je prede mnou a snazim se co se da. Bazeni prichazi ale den ode dne v nensim meritku. Jsem ve strehu protoze je to zradne
Abstinenci zdar

Lemog (Pá, 29. 1. 2016 - 11:01)

Ahoj NIC,

zatim jsi se nevyjadril, jak chces s gamblem bojovat.
Nejaka podpurna skupina pres whatsapp dle meho muze mit castecny ucinek, musis si ovsem nejdrive sam v sobe najit spravnou cestu pro lecbu.
Muzes nam tedy popsat jak chces s timto svinstvem bojovat? Musis mit totiz pripraveny tzv. protitahy az te tva ZAVISLOST prepadne a bude ti naseptavat......to se totiz nam gamblerum stava a pak neni vyjimka, ze velka cast podlehne a .......uz to zase cpe do hazardu.

Whatsapp je tedy nejaky komunikacni program pro android, jak uz jsem psal minule, je to o vymene tel. cisla a potom muzes psat zpravy pripadne volat ,pokud mas v mobilu zapnuta data, ja jsem si ho pred nejakou dobou nainstaloval do mobilu na "dobrou radu" kamaradu, zduplikovalo mi to a rozhasilo vsechny kontakty v mobilu, treba jsem mel zrovna smulu nebo spatny mobil, ja do teto skupiny nejdu, nemam problem si s nekym zavolat ale tyto spehovaci programy si do mobilu instalovat nebudu - tot muj postoj k whatsapp.

NIC - Ja mam jako jednu z alternativ obrany proti bazeni take domluveno s kamaradkou, ze ji muzu zavolat kdykoliv, prijde - li na me slaba chvilka.............
Zacni hledat moznosti jak ty sam muzes bojovcat s gamblem, toto forum a pripadne skupina na whatsapp neni vsemohouci, hodne muze pomoci a nasmerovat, ovsem nebudes - li aspon ted vzacatku hodne ve strehu a pripraven se branit - brzy nam tady napises, ze jsi recidivoval. Tak s tim zacni neco delat, nechces prece rvat sve penize do chrtanu provozovatelum heren

Lemog

Reklama

Přidat komentář