Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

leda (Pá, 6. 9. 2019 - 19:09)

hovno ty můro pelešivá.

Radka (Pá, 6. 9. 2019 - 19:09)

Proč tohle píšeš? Nejsem chlap.A jsou z nás i dobrý kamarádky takže my spolu budem dál.Milu už ví že s jinou to nemá cenu že tu jsme my dvě pro sebe.

Návštěvník (Pá, 6. 9. 2019 - 18:09)

Píše, že je kráva, že hulí trávu, tak asi je. Možná ji i žvýká.

Alice (Pá, 6. 9. 2019 - 18:09)

:D

Návštěvník (Pá, 6. 9. 2019 - 18:09)

D

Návštěvník (Pá, 6. 9. 2019 - 18:09)

D

Alice (Pá, 6. 9. 2019 - 17:09)

Tak já být tebou Milčo už bych se taky držela jen jeho a ostatní chlapi už neexistujou.Když to jde i mě u Jirky půjde ti to taky.A ženský to záleží jak to Denis bere ale chci ti říct že s Luckou o nic nepřicházíš.Byla jsem s ní a hulila trávu:( takže by ti Lucka i smrděla.Vadilo to i mě.

Radka (Pá, 6. 9. 2019 - 17:09)

A neni Lucina Alčo nějaká krava?

Alice (Pá, 6. 9. 2019 - 18:09)

Radko takhle není špatná ale je to taková drsnější ženská.A je kuřačka a i teda jak jsem viděla i hulička,nic pro Milču teda.Milča by se s ní dusila:)

Radka (Pá, 6. 9. 2019 - 19:09)

Tak to se v ní Milča spletla,když kouření jí vadí a ona ještě do toho dává i trávu tak co s ní.

Miluna (Pá, 6. 9. 2019 - 17:09)

Tak se tomu musim už vyvarovat (čimkoliv jinym). Nebo mi bude stačit si vzpomenout na hádky se Sergejem a za nějakou určitou nudu budu ještě nakonec ráda.Ono i ty hádky s Jirkou byl pěknej hnus a Sergej ten to podtrhl.Aby mi chlap nenechal ani spát a pořád tam do mě rejpal a nakonec řval jak debil a čuměl jak když mi chce natáhnout,tohle už fakt nechci.Já to nedávam ty hádky.Potřebuju klidnýho broučka,chytrýho a ne nějaký paka.

Návštěvník (Pá, 6. 9. 2019 - 16:09)

U Miluny jde vždy o sex, i náhodný. Když jí chybí to vzrušení, hlavně jak se nudí, nejde přece na kolotoč.

takže (Pá, 6. 9. 2019 - 15:09)

v tom to je, on nezná ani její minulost, ale ani současnost. Tak to bude držkopád...

no (Pá, 6. 9. 2019 - 15:09)

teď Denisovi nic z toho neříkej, ale aby sis zapamatovala, že až na tebe zase ty stavy přijdou, je lepší se mu svěřit a řešit věci společně, než něco dělat za jeho zády. Je to o vzájemné důvěře. Když si nemůžeš pomoct, je dobré se svěřit. Abys zase nebyla tam, kde jsi teď a nemusela řešit znovu dúsledky unáhleného jednání

Návštěvník (Pá, 6. 9. 2019 - 16:09)

Když to na ní příjde nebude se mu svěřovat, to je naivní rada.Pude zase za svým pudem. Co když nebude doma, a to nebude, bude pořád pryč, vydělávat. Miluna se začne nudit a čekat na nic nebude. Naivo.

,, (Pá, 6. 9. 2019 - 16:09)

Přečti si co napsala teď v 16:42..popsala to zajímavě,když to má v sobě takhle.Tady možná nejde jen o sex.

Miluna (Pá, 6. 9. 2019 - 16:09)

Dobře,dam na tvoje rady.Ale teď musim říct od tý doby co se mi vrátil šlapu jako hodinky.Nejsem na sobě zvyklá takhle pěkně fungovat ve všem ale mam z něj tolik síly a taky mi pomáhá jak už je krásný počasí a žádnej pařák,prostě skvělá kombinace všeho.Tak jízdu mam za sebou a teď sem na nádraží a pojedu do práce.Sem potěsena že mi to jde to řízení.A jak o tom píšeš tak asi o mě víš že muj problem je že potřebuju často nějaký vzrušení a když tak nad tim přemýšlim určitě to nemusí byt jen sex.Bylo by skvělý kdyby se dařilo Denisovi nějaký vzrušení mi vyvolávat.A teď nemyslim jen sex a rozhodně ne hádky,to nesnášim.Ono i ta práce je pro mě právě určitý vzrušení proto pořád chci jen tuhle práci.Minule mi volali potřebovali narychlo pacienta na sál připravit a převézt a jak tam nastal šrumec a jeli jsme s nim narychlo těma chodbama a výtahem tak sem to určitý napětí vnímala to co potřebuju.A tohle bych těžko měla třeba při vybalování zboží že proto jiný práce mě nezajímaji protože mě nudí.Mě zabíjí pocity prázdnoty,nudy a šedě a tomu se musim vyhýbat a asi to i Denisovi radši říct kdyby na mě něco takovýho lezlo.Třeba to má on taky.Já nevim když jde někdo dělat na pohotovost aby jezdil k výjezdum,natož pak někdy tim vrtulníkem,to už musí byt nátura ty jo,strašně ho obdivuju.Já si s nim promluvim jak to vnímá jestli to bere čistě lékařsky nebo jestli mu to dává taky určitej pocit vzrušení.Co myslíš?

Miluno (Pá, 6. 9. 2019 - 13:09)

O tom všem musíš s Denisem diskutovat. O tom uvolnění a pod. Protože jestli něco zatajíš, stejně se to provalí a zase budeš v prdeli. Píšeš, já to dělat nechci, ale to jsou jen slova a víš, že jak to na tě příjde, tak konáš. Proč to tak máš, také řeš s Denisem. Je lékař a určitě má kamarády, kteří by mu v tomto pomohli, kdyby tápal.

Miluna (Pá, 6. 9. 2019 - 15:09)

Ale už to nemam víš,mě nezajímaji jiný lidi.Je zbytečný tohle řešit.Kdybych mu teď něco takovýho začla říkat z ničeho nic když vůbec teď o nic takovýho nejde akorát by na mě začal mít pochybnosti.Už jdu teď jezdit a pak musim letět na noční.Co budeš dělat ty?

Ale (Pá, 6. 9. 2019 - 13:09)

Miluno, tady ti nenadával určitě jen jeden člověk. Chodí sem spousta lidí co pozoruju a nediv se, jak tu začnou nadávat. Nevedeš dobrý život. Ujíždíš na ženských a když máš s někým nedorozumění, tak to řešíš hned, že se jdeš vyspat s každým kdo je poruce. Není to pravda?

Reklama

Přidat komentář