Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluno (Čt, 5. 9. 2019 - 14:09)

nemyslím, že bys na sebe měla říkat úplně všechno, jak tady někdo vypsal. Důležitější je, jestli sis minulost v sobě srovnala, svoje reakce a probémové chování, které tě vždycky stáhlo dolů. Neznamená, že bys neměla být sama sebou, ale určitě víš, že některé konflikty řešíš extrémně. Prostě tě chytne rapl a boříš, nakonec zbouráš i sebe. Dnes vidíš důsledky svého chování, tak si zapamatuj, jak je obtížné se z toho dostávat, až budeš mít zase zvířecí choutky

Miluna (Čt, 5. 9. 2019 - 17:09)

To jo je to blbost na sebe všechno říkat.Z Jirky sem dostatečně poučená.A jaký zrovna myslíš zvířecí choutky? Já sem zase smutná,Sergej to nechce pochopit a mě to žere a neustále mi otravuje v mobilu a Denisek už mi odjel a neni vyřešenýho nic protože se s nim domluvit nešlo.

Miluno (Čt, 5. 9. 2019 - 17:09)

zvířecí choutky jako že místo řešení -něčeho- raději hledáš sex ber kde ber. Jako pudově se chovající zvířátko. Řešení problému přebíjíš uspokojením v sexu a je ti jedno, jestli něco rozbíjíš. Nedomýšlíš dopad chování na svoji budoucnost a potom jen ukazuješ na chyby druhých

Sany11 (Čt, 5. 9. 2019 - 17:09)

Tak je to stejne nakonec tak, jak jsem ti predpovedela. A co neni vyreseny? On asi jinam nepujde, kdyz je tam nahlaseny a byty, zvlaste pro Ukrajince asi na strome nerostou. S tim se budes muset smirit. Tak si budete s Denisem muset najit neco vy. A jestli ti jde o nabytek, co tam mas a tak, tak bud si jej vyzvednes s rizikem nejake strkanice nebo ho tam nechas a odpoctes ho z dluhu, co u Ukrejince mas, no. A musis to nahlasit pronajimateli, aby po tobe nechtel nadale najem.

Miluna (Čt, 5. 9. 2019 - 20:09)

No Sany mam o čem přemýšlet.Ten byt byl na dobrym místě pět minut chůze od rodičů.Mam tam nějaký věci který potřebuju a bez Denise už se mi tam jít nechce.A k večeru sem Sergeje viděla jak sedí s kapucí a ožralej tady kousek od baráku na lavičce:-(

Sany11 (Čt, 5. 9. 2019 - 21:09)

Njn, jak se rika: "neco za neco". Vsechno asi mit clovek nemuze. A co tvuj tata? Ten by s tebou nesel? Kdyby byl nasilnickej (Sergej) tak jedine zavolat policajty.

pravda (Čt, 5. 9. 2019 - 17:09)

do Miluny dost investoval, takže nějakou domluvou si domov vzít nedá. Pro ukrajince má domov silný význam, to se neruší mávnutím ruky

Lalla (Čt, 5. 9. 2019 - 17:09)

Dobrý nápad Sany. Otázka je, jesti bude Ukrajinec o nějaký nábytek stát. O penězích jste se bavili, Milu? Nebo jak si to přestavuješ? Taky jsem zvědavá, jak bude Rus platit dva byty, mám dojem, že je dost na peníze. Sergejovi bylo navíc Milu jedno, jestli pracuješ nebo ne, ale řekla bych, že Denis bude s tvým příspěvkem do rozpočtu počítat. A tak to bude Milu se vším. Se Sergejem byl život pro ženu jako ty jednodušší

Sany11 (Čt, 5. 9. 2019 - 18:09)

No kdyz nebude, tak ho vydava, pokud mozno nerozkopany. :D ale je tam take kauce, i kdyz tu sice Miluna neplatila, ale jsou to penize, ktere se daji odrazit z dluhu. Kdyz Miluna chce byt pod dohledem Denise lepsi, tak prace samozrejme patri k tomu, ale vrele bych doporucovala nedelat ve stejne nemocnici a uz vubec ne na stejnem oddeleni.

Lalla (Čt, 5. 9. 2019 - 18:09)

To už by bylo na právníka:) s tou kaucí, obzvlášť když on platil nájem ze svého a to může určitě prokázat. Miluna mi nedávno tady psala, že jí by stačilo vydržet v nemocnici pár měsíců, nedokáže uvažovat nějak dlouhodoběji. A to je právě ten odlišný styl života, který bude Denis vyžadovat ve všem

Sany11 (Čt, 5. 9. 2019 - 18:09)

Nevim, to se da asi interpretovat ruznymi zpusoby. Miluna byt puvodne pronajala sama, pak se pristeohval ukrajinec, muze rict, ze mu za to vedla domacnost a on platil. Ale kauci tam slozila ona. Jak to myslela par mesicu? jo, aby si vydelala na nejakou dobu penize , nez by ji dosly. Hm...to asi nebude to, co by Denis preferoval. Navic, i on bude asi vyzadovat teple vecere, doma poradek atd. ad., zvlaste, kdyz bude porad v praci, aby vydelal na barak. No ale to musi vedet on sam. Asi mu to vse za to stoji. Uvidime.

a (Čt, 5. 9. 2019 - 19:09)

Šetřit bude, barák něco stojí a jak bude dítě, tak se bude šetřit taky. Dítě stojí peníze a Denis mu bude chtít dopřát to nejlepší, když po něm tolik touží.

he (Čt, 5. 9. 2019 - 19:09)

Miluna ušetří dost. Vždycky píše, že jí stačí trocha jídla, sex a rivotril

Návštěvník (Čt, 5. 9. 2019 - 18:09)

strana 2152

no (Čt, 5. 9. 2019 - 18:09)

jednodušší asi ne, co se týče strachu a nechuti pobývat ve společné domácnosti s kuřákem. I když je finančně zajištěná. Denis má větší trpělivost s Milunou leccos vysvětlovat, ale .... u každého je nějaké ALE

Lalla (Čt, 5. 9. 2019 - 18:09)

Život přece není o vysvětlování ale řekněme o souznění....i beze slov. Pokud bude Miluna neustále v křeči, aby bylo vše OK, jak by dle jejího odhadu mělo být, tak bude stejně pořád fyzicky, sychicky i sexuálně někam utíkat, jakoby ve volných chvilkách

ano (Čt, 5. 9. 2019 - 18:09)

Miluna je zvyklá na svůj způsob života a bude utíkat. Dobře napsáno!

Sany11 (Čt, 5. 9. 2019 - 18:09)

Spis je otazkou, jak dlouho mu ta trpelivost vydrzi.

a (Čt, 5. 9. 2019 - 17:09)

Nechtěl Denis stavět později dům?
Chce dítě a dům. Rodinný život.

Miluna (Čt, 5. 9. 2019 - 11:09)

Jen blbec už v partnerství na sebe vybleje všechno.Na co? Aby to pak dotyčnej mohl při hádkách proti vám používat jako třeba Jirka.Tuhle chybu už nikdy neudělam.Řekla sem že ví to co je důležitý pro mě a jak jsme spolu byli dřív řekla sem že se snažim krotit a neprojevovat víc než je nutný ale nejsem tichá jako Maruška.Kdy sem zjistila že ta tichost mu moc nevyhovovala tak lepší mluvit ale nějak tak normálně.Ale občas i on sám umí přepnout a dělat blbůstky,tak ať si je ale dělá ale já nebudu,maximálně na jeho notu ale už se nikdy nechci projevovat abych byla za blba,musim s tim bojovat a už si udržet takovýho chlapa.

Reklama

Přidat komentář