Reklama

MILENKA NEBO RADĚJI MANŽELKA??

Honza (Út, 28. 1. 2014 - 20:01)

Mě by spíš zajímalo, kde ty paničky klátíš. Penziony, ani hotely mě nebaví, jsou tam zvědavé recepční, nelíbí se mi to prostředí a abych si najímal byt kvůli šuku dvakrát za týden, to raději koupím manželce šperk.

Míro, (Út, 28. 1. 2014 - 20:01)

Milá Petro, kéž bys měla...teď už stačí jen její jméno,fantasto. Už sis dlouho neštrejch,co?

Petra (Út, 28. 1. 2014 - 20:01)

Milá Petro, kéž bys měla...Mirku, asi bys netušil, co vše ženy dokáží. A chlapi na to skočí. Svou ženu nepodceňuj, my jsme kolikrát vetší potvory než vy. Trochu tě lituji. Ale je dobře, že manželce milence přeješ. Snad ti to nesrazí vaz, až se to dovíš.

Gabka (Út, 28. 1. 2014 - 20:01)

Milá Petro, kéž bys měla...Mirku, jestli máš pocit jak máš úžasně zařízený život, tak ti to ze srdce přeji. Dle mého soudu děláš tady před všemi ze své ženy domácí puťku, která ti zobe z ruky, a mi je tvé ženy dost líto...a jestli máš pocit, že musíš mít dvě milenky, aby tě bavil po 20 letech manželství sex, je to smutné, možná by bylo lepší koupit si viagru pokud máš problém a nebo si přestat nalhávat sám sobě....

Gabka (Út, 28. 1. 2014 - 20:01)

Muž opustil svoji ženu s...Ahoj Reni, nevím jestli se to týká tebe samotné či tvé kamarádky nebo příbuzné... a taky jak dalece opustil?? Odešel za jinou a nechce vídat své dítě nebo o něj jeví zájem?? Z toho co jsi napsala se toho moc odhadnout nedá. Je potřeba rozlišovat partnerství a rodičovství, a pokud se chová jako táta ke svému dítěti, je to určitě dobře. Je to můj názor, ale asi necítil k manželce to co k té druhé a pro dítě je určitě lepší vyrůstat v klidu než v hádkách. A věk bych asi vůbec neřešila, myslím jestli je jeho nová přítelkyně o 5 let starší, na tom si myslím, že vůbec nezáleží... pro jeho ženu to musím být stresující a hodně bolestivé, nicméně na druhou stranu i ona má právo normálně žít a být milována a myslím si, že určitě toho, kdo ji bude mít rád i s dítětem potká.....

Mirek (Út, 28. 1. 2014 - 20:01)

Mirku, ve více manželství,...Milá Petro, kéž bys měla pravdu. Já ji vyklidím pole a když se vrátím má připravenou večeří o třech chodech nebo má pro mne skoro upletený svetr a šálu. Taky výborně maluje má doma hrnčířský kruh a pec na vypalování keramiky kde tráví většinu volného času, nebo dělá takové ty vyšívané obrazy. Je velmi výtvarně nadaná.
Vůbec nechápou jak to všechno stíhá.

Mirek (Út, 28. 1. 2014 - 19:01)

Mirku, pozor na infarkt. Měl...V Thajsku jsem byl, ale nijak zvlášť mne to nenadchlo.
Mezi námi raději taková smrt než se nechat přebalovat v hospicu.

Petra (Út, 28. 1. 2014 - 19:01)

V kolika manželstvích po...Mirku, ve více manželství, než si myslíš. A tvá žena je na tom asi podobně jako ty. Je fajn, že zmizíš z domu a tvá žena má volné pole. Ona také potřebuje ty nové impulsy, stimuly, rozmanitost. Je fajn, že jí to toleruješ. Díky milencům jí baví sex s tebou.

Leoš (Út, 28. 1. 2014 - 19:01)

MILENKA NEBO RADĚJI...Mirku, pozor na infarkt. Měl jsem kamaráda - podnikatel, rozvedený, zemřel minulý rok před Vánocema (45). Chlubil se, že sexoval se 400 ženama. Volal mě, když ještě žil, do Thajska nebo na Filipiny na sex-turistiku.
Nedivím se, že zemřel na infarkt.

Mirek (Út, 28. 1. 2014 - 19:01)

Tak to takhle vysvětli...Mně aktuální stav vyhovuje, nemám důvod něco řešit nebo měnit.

... (Út, 28. 1. 2014 - 18:01)

V kolika manželstvích po...Tak to takhle vysvětli manželce, ať má svobodnou volbu, jest-li s takovým chlapem chce žít.

Mirek (Út, 28. 1. 2014 - 18:01)

Mirku, ty píšeš, že máš...V kolika manželstvích po dvaceti letech mají manželé sex dvakrát týdně?
Já nechci nikomu ublížit a své ženě už vůbec ne , ale abych si zachoval chuť k sexu potřebují nové impulsy , stimuly a rozmanitost. Změna noční košile nebo polohy to neřeší.Dá se říct, že ty milenky jsou na tom obdobně.Díky nim mně baví i sex s mou ženou.
Nikdy mne taky nenapadlo řešit, která je horší nebo lepší. Mně se líbí , že je každá úplně jiná.

Renata (Út, 28. 1. 2014 - 18:01)

Muž opustil svoji ženu s půl ročním dítětem po 1,5 letém manželství...kvůli jiné, rozvedené, která má 5 letý děcko a je o 5 let starší než on. Co byste takovýmu chlapovi nebo tý bezohledný ženský řekli?

Gabka (Út, 28. 1. 2014 - 18:01)

Mirku, ty píšeš, že máš svoji manželku rád, ale i přesto máš dvě milenky. Zajímalo by mě, co si tím dokazuješ?? Uvědomuješ si, jak můžeš svojí ženě ublížit?? nechci moralizovat, to opravdu ne....jen tě nechápu.
Nebo tady dáváš druhým ženám návod jak si kontrolovat své partnery?

Mirek (Út, 28. 1. 2014 - 17:01)

Mirku, jak to všechno...S milenkami o své ženě nikdy nemluvím.Ony o sobě navzájem taky nevědí. Při mém povolání není problém vyhradit si 5 až 6 hodin týdně pro naše erotické hrátky.
Taky se striktně řídím pravidlem , že žádné neříkám jejím jménem.
Nepíšeme si SMS ani si nevoláme.
Další schůzku si domlouváme, když jsme právě spolu.

Inge (Út, 28. 1. 2014 - 15:01)

Mirku, jak to všechno...Oni toho chlapy více nakecají,než nadělají,hlavně v hospodě když se trumfují.Tyhle Mirkovi fabulace je nutné ještě vynásobit koeficientem pravdivosti,který je v jeho případě žádná celá a něco setin.Potom je výsledek poněkud skromnější.

Gabka (Út, 28. 1. 2014 - 15:01)

Holky, a na to jak píšete, že jste přestali vařit a prát, tak na to je vypracovaná studie a se 100% úspěšností. Zveřejnila bych ji, ale ztratila by význam, kdyby si ji přečetli chlapi (tímto se pánům omlouvám), ale pokud ji některá chcete, pošlete email nebo napište na zaslání na moji kamarádku [email protected] je to studentka psychologie, která se zaobírá přímo daným tématem.

Gabka (Út, 28. 1. 2014 - 15:01)

Niko,souhlasím s tebou... no, ale já si myslím, že Mirek chce nějakým způsobem ,,okouzlit" a možná ani žádnou milenku nemá....dle mého je trapné takhle se ,,chlubit" a upřímně, pokud je to pravda, lituji jeho manželku. Petro, a ta otázka na Mirka tedy sedla, klobouk dolů.....možná mu to teď dojde.

Nika (Út, 28. 1. 2014 - 14:01)

MILENKA NEBO RADĚJI...Mirku, jak to všechno stíháš? Můj manžel taky zahýbal, ale kdyby byl pryč dvakrát v týdnu a k tomu ještě třikrát do měsíce, to už bych pojala podezření. Tvé milenky o sobě navzájem vědí? Chápu, že vdaná milenka je nejlepší varianta, ale nedokážu si představit, že bych měla milence, o kterém bych věděla, že kromě manželky obšťastňuje ještě další paničky.

Petra (Út, 28. 1. 2014 - 14:01)

MILENKA NEBO RADĚJI...Mirku, kolik milenců má tvá manželka?

Reklama

Přidat komentář