Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (St, 4. 9. 2019 - 16:09)

A ty chceš taky nebo co že si najednou napsal?? Die jestli Denis dneska přijede tak mu to řeknu dneska.Nepřiznala sem tady Jirko akorát že sem ujela s jeho kamarádem,tim když byl na mě zlej.Ale už na ně seru,potřebuju se z toho vymotat než zase mu přeskočí,aby mi třeba taky něco nezlomil jako si to udělal ty když ses nasral.

Jirka (St, 4. 9. 2019 - 16:09)

Radsi bez komentare :)

Lalla (St, 4. 9. 2019 - 16:09)

Jejda Jirko, a co ty jak se máte s Alicí?

Jirka (St, 4. 9. 2019 - 16:09)

Lallo uz zase dobry.Jen srpen byl spatny,zemrela mi babicka a doma nebyla dobra atmosfera.Ted uz dobry tak jsem rad.A mam moc radost z dcery,uz si s ni clovek i trochu popovida:)

Lalla (St, 4. 9. 2019 - 16:09)

No tak to si dovedu představit jak těžké to pro tebe muselo být. No ale jste spolu v dobrém i zlém určitě...Takže děti taky vpořádku, práci určitě máš, co víc si přát

Jirka (St, 4. 9. 2019 - 16:09)

Jo presne v dobrem i zlem.Ale nejaky prudky hadky nebyly,jen teda jedna.Nejak jsme se nepochopili a ruply mi nervy a na Alcu jsem zarval a ona pak brecela,tak jsem to urovnal.Ale za ty mesice co jsme ted spolu to bylo jen jednou.Ale jsem spokojenej ze uz mi nedava duvody k zarleni,vubec tyhle veci nemusime resit.Uz ji chlapi nezajimaji,hodne se zmenila.Tak jsem rad ze jsem radsi s ni kdyz tady ctu tohle.A co ty Lallo,jak se vede tobe?

Lalla (St, 4. 9. 2019 - 17:09)

Jsi mi připomněl, my jsme se nedávno tak šíleně zhádali, a při takové hádce se semele všechno dohromady. Peníze, blbí kamarádi, moc práce a málo spolu, objednal jsi stavební firmu co nás podvedla.... pak se začnou vytahovat kostlivci ze skříně neboli takové to nevyřešitelné co se za roky naskládalo, pakjsem po něm hodila nějaký nehodnotný hrnek...no a pak klid. Druhý den omluva jeden druhému a smích. Prostě standardní itálie

Jirka (St, 4. 9. 2019 - 17:09)

No presne to je ono.Koukam ze je to vsude podobny.To ja pri te nasi hadce vytahl taky nejaky stary zalezitosti.Mel jsem potrebu mluvit,vypovidat se a vyvztekat ale Alca to nema rada a vyhybala se mne a nechtela se mnou mluvit a o to me to vic provokovalo.Pak jsem zarval a priznam se,trochu do ni strcil ale pak mne bylo spatne a kdyz jsem videl ze breci tak hned jsem ji objimal a omlouval se.Bylo mne to pak lito.Jsme jen lidi Lallo.Kdyz tohle neni denne,tak stane se,nejsme stroje,mame city a emoce.Tohle si vzdycky rikam.A na koho jste to narazili za firmu? Vzali si penize a neudelali praci? A da se to nejak resit?

Lalla (St, 4. 9. 2019 - 17:09)

Je to tak Jirko, jsme jen lidi a pokud známe hranice, bude nám s láskou odpuštěno. Teda aspoň doufám :) Nesmíme ty naše tolik zlobit. Můj muž je v mnohém podobný Alici:)

Lalla (St, 4. 9. 2019 - 16:09)

Jako v každý rodině, pozdravuj ji

die (St, 4. 9. 2019 - 15:09)

Miluno a kdy řekneš tomu Serjožovi že je konec a má vypadnout?

Návštěvník (St, 4. 9. 2019 - 15:09)

Tak ale občas se za serožkou zastavit můžeš, ne? To kdybys mu slíbila při tom rozchodu, že mu občas dáš, tak by se s tím možná smířil

no (St, 4. 9. 2019 - 15:09)

Teď ne, teď jsi v práci.

Miluna (St, 4. 9. 2019 - 14:09)

Jo vim co je normální život.A proč sem nezačala správně? Se Sergejem nejsem šťastná a prozměnu být sama a s prací to je vždy nejistý u mě a docela i prázdný.Tak co už by mělo být špatný mít pana doktora a ještě to zkusit.Nemůžu za to že je bezdětnej a jinak mě má rád to by se nechtěl vracet.

Hm (St, 4. 9. 2019 - 15:09)

Se Sergejem nejsi šťastná, ale do postele mu lezeš.

Miluna (St, 4. 9. 2019 - 15:09)

Tak on je v posteli dobrej ale teď už mu do ní lézt nebudu.

hm (St, 4. 9. 2019 - 14:09)

Pořád se na něco a někoho vymlouváš.

Miluna (St, 4. 9. 2019 - 12:09)

Ty jo,nestrašte mě že bych ho zas neměla mít.Pro mě je to opravdu PAN s velkym P a sem za něj vděčná a vim že by mi jinej takovej jentak nechtěl.Jak se mi vrací,cítim se uplně jinak než ještě koncem srpna se Sergejem a jeho hnusnýma hádkama.Ja už čekam jen to až Denis přijede a řeknem mu to,ať to mam už za sebou.Bojim se.Ale to srovnání je šílený,já už to nechci takovýhle chlapy,už s nim mít nic nechci.

:-) (St, 4. 9. 2019 - 12:09)

Podívej, hlavně jak jej má přečteného Miluna. I když si myslím, že čte velmi špatně a bude the end určitě ne podle ní.

? (St, 4. 9. 2019 - 12:09)

Ale proč by pak s ní chtěl dítě? Nebo proč by se k ní vracel?

Reklama

Přidat komentář