Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

hm (Čt, 5. 9. 2019 - 08:09)

On Denis ještě neví Miluno, že tě takové typy přitahují, že když jsi v klidu, začneš se nudit, chceš tu nudu takhle měnit. No nevím, jestli ti tohle stálo za to a jestli se nepoučíš.

Miluna (Čt, 5. 9. 2019 - 08:09)

Ale já chci jako klid doma a chlapa kterej neni vzteklej a neřve.Tu nudu to je asi něco jinýho zase,to nevim jak vysvětlit ale rozhodně mi nebaví agresivní debil aby po mě řval.A já si ho našla takovýho snadno když takovejch mi vždy chtěla většina a taky to seznámení bylo v baru no.Můžu být vděčná za sanitářku že sem ho takhle potkala Deniska.Teď má od něj modřinu i Denisek protože mi Deniska nakopl.pozoruju Deniska jak kouká zamyšleně a teď si povídal s mámou a člověk by ho fakt zlíbal,jak je tak jinej.

? (Čt, 5. 9. 2019 - 07:09)

A kde je teď Denis?

Miluna (Čt, 5. 9. 2019 - 08:09)

Denis je z něho nasranej.Řekl mi jak sem ho mohla nahradit timhle:'( a je teď semnou u rodičů a domlouváme se co dál a Sergej už otravoval i tady protože bohužel ví kde bydlí.

Miluna (Čt, 5. 9. 2019 - 07:09)

Bylo to hrozný,s rozchodem nesouhlasí.Křičel,házel věcma a napadal Denise,vyhazoval ho z bytu a mě neustále chtěl odtahovat.Pak když viděl že mu tohle nepomůže tak se sebral a odešel sám a třísknul dveřma ale v noci přišel zpátky ožralej a rozbil i nějaký věci:-( neni s nim řeč se normálně domluvit,tak je mi zas hnusně.Do práce nevstal a vyřešenýho neni nic protože se s nim nedá dohodnout.Vůbec neřekl jak to chce udělat s bytem prostě prý žádný rozchod že nesouhlasí a Denisovi vyhrožoval že ho sundá za to že mu mě přebírá,tak já nevim už co s nim.

a (St, 4. 9. 2019 - 23:09)

dostalo, nedostalo, furt nevíme, kdo vyhrál

krucinál (St, 4. 9. 2019 - 22:09)

to jsou nervy.

-Aleš- (St, 4. 9. 2019 - 22:09)

A takhle by to mohlo po sbratření Arména a Ukrajince vypadat. Taková domácí pohoda:

https://www.youtube.com/watch?v=YI8ujE4weos

:-)) (St, 4. 9. 2019 - 22:09)

Tak to mě dostalo Aleši:D

Miluna (St, 4. 9. 2019 - 21:09)

Proč z Denise děláte někdo hlupáka???? Doktor asi těžko potřebuje lobotomii! Anonyme kdyby Sergej chtěl zůstat,tak pujdu na nějakou dobu k rodičum než by Denisek našel jiný bydlení.Oni o tom ví že se mi Denisek vrací a tovíš máma měla radost,tak by mi tam pár dní nechala.

Návštěvník (St, 4. 9. 2019 - 21:09)

Za Jirku taky byla ráda, jak se vracel. Hlavně Miluno aby Sergej neusl, pak by byl ještě více mrzutější, ne-li zlej.

-Aleš- (St, 4. 9. 2019 - 22:09)

To jsem chtěl napsat, jestli Sergej už nespí. Z toho by mohla být pěkná fraška až ho budou budit a on nad sebou uvidí Arménce jak se mu snaží v ruštině vysvětlit že tady skončil. Sergej si možná bude myslet, že už si pro něj přišli :-) Milunko, možná by mohl Denis přinést láhev vodky pro případ že by Sergej začal být poněkud neklidný, to by ho mohlo ukolébat.

https://www.youtube.com/watch?v=xKuhNmBKyCk

? (St, 4. 9. 2019 - 21:09)

Tak je nějaký ticho, snad je neodvezla záchranka. Všechny.

Miluna (St, 4. 9. 2019 - 21:09)

Ještě tu Denis neni ale už by tu měl pomalu být.

Miluno (St, 4. 9. 2019 - 21:09)

Kam půjdeš, když by Sergej chtěl zůstat v bytě. To půjdeš do Prahy? Necháš děti zase jen rodičům?

Návštěvník (St, 4. 9. 2019 - 21:09)

Ta lobotomie doktorova mozku taky není marná. Za mě b)

Sany11 (St, 4. 9. 2019 - 21:09)

No zajimavy to bude, jakou reci se asi budou dohadovat? V rustine? Ja si opravdu celkem myslim, ze to nebude tak hrozny.

Miluna (St, 4. 9. 2019 - 21:09)

Kéž bys měla pravdu a pochopil to a vzal to nějak v klidu.Nejhorší je že už teď se mu zavíraji oči jak je z tý práce unavenej.A Denis tu bude tak odhadem jestli po půl hodině.

No (St, 4. 9. 2019 - 20:09)

Jen aby se ještě nestřílelo. Hlavně aby tam Miluna nezůstala dnes se Sergejem sama, pokud by neodešel.

povídka, která… (St, 4. 9. 2019 - 21:09)

Sakra na střílečku jsme zapomněli, no nebudeme to už komplikovat

Reklama

Přidat komentář