Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

jirka (Čt, 21. 8. 2008 - 18:08)

Martino a co se dělo pak vystřízlivěla jsi nebo Ti to bylo jedno a co lidé kolem asi to byla dost ostuda ne??

Martina (Čt, 21. 8. 2008 - 14:08)

To se mi taky stalo, byla jsem dost opilá takže jsem ani moc nevnímala že se mi chce na záchod. To že se mi chtělo fakt hodně mi došlo až k
už to nešlo zastavit a čůrala jsem na zastávce do džín...

Gábina (Po, 18. 8. 2008 - 19:08)

No a na chlast si dávám velký pozor, jsem vlstně abstinentka.

Gábina (Po, 18. 8. 2008 - 19:08)

To Agáta a Eva: Já jsem zažila něco podobného. Byla jsem s kamarádkama na mejdanu a přišla jsem domu rovněž našrot. Taky jsem všechno pustila, vpředu mokrá, vzadu jsem vláčela taky tu mazlavou nadílku. Ani jak jsem tomu nevěřila, přejela jsem si rukou zadek, abych tomu uvěřila i podle "vůně" toho prstu. Matka mi ani neumožnila návstěvu koupleny. Tak jksem v tom zůstala až do rána. Smozřejmě, že jsem do toho ještě něco dalšího přidala. Aspoň, že dala matka na postel silný igelit. Tak ta noc byla pro mne trestem. Ani jsem neusnula. Pak se vše vrátilo do původních kolejí.

David (Čt, 14. 8. 2008 - 21:08)

Nechtěl bych...ještě navíc před holkama ze třídy http://tn.nova.cz/red/drsny-svet/byl-nervozni-tak-se-na-jevisti-pocural.html

Karel (Čt, 14. 8. 2008 - 17:08)

Sašo. Nebuď hloupá a na ten sraz běž! Dělej jakoby nic a když se ti někdo bude za ty příhody smát nebo mít hloupé řeči tak jim prostě řekni že jsou hloupí a blbí že takových lidí je víc co tím trpí, nemůžou za to a musí nosit někteří i plinky jako já. Klidně si i můj příspěvek na předchozích příspěvcích vytiskni a ukaž jim ho aby ti věřili. Pokud se ti i dál budou smát tak to asi nejsou lidi, ale nějací blbečci. A proč jim své potíže nevysvětlíš v té vaší třídě? Pokud se o tom nebudeš bát mluvit jistě to pochopí a bude vše ok! Pokud budeš stále mlčet nikdy se ti posmívat nepřestanou že tě budou považovat za nesmělou puťku která se jich bojí! neboj se jich a dej jim co proto! A neříkej že mně se to lehce řekne! Také jsem měl plno trapných zážitků na veřejnosti a dnes o mě kdekdo ví i že nosím plinky a nikdo se mi neposmívá!!!!!

Saša (Čt, 14. 8. 2008 - 13:08)

Tak dnes jsem se dívala na spolužáky a moje nehoda už tam byla rozmazána do nejmenšího detailu, stejně jako připomínky neho minulých, takže na příští sraz se rozhodně nechystám.

Eva (St, 13. 8. 2008 - 21:08)

Jo, to já takhle před pár lety dostala od mámy poslední nářez, ale ten byl! Taky jsem se sešrotovala ani nevím jak na jednom plese, kde jsme byli s partou spolužáků. Konec si už nepamatuju, všechno jsem se pak dozvěděla od mámy no a taky od kamarádů, těm to, co se mi přihodilo po cestě, neuniklo. Když mě vedli domů, protože jsem prý strašně vlála a museli mi pomáhat, tak jsem cestou taky pustila všechno, nastrojená, krajkové prádlo a super punčocháče a přivedli mě domů mokrou, špinavou, no jak batole zadělanou. Máma mě prý prakticky umyla sama, byla jsem fakt totálně na šrot, no a pak jsem spala asi čtrnáct hodin a v té posteli se ještě počůrala. Vůbec o ničem nevím. Sice mi už bylo skoro dvacet, ale takovej nářez jsem nikdy nedostala, jak to odpoledne, kdy jsem se konečně probrala. Taky od té doby abstinuju, to bylo silné proškolení, a doporučuju to každýmu, kdo má po alkoholu tyhle potíže .

Agáta (St, 13. 8. 2008 - 16:08)

Taky jsem zažila, že jsem byla našrot a vše jsem pustila do kalhot. Též jsem to zjistila až se to událo. A tím včechno jsem chtěla, říci, že kromě počurání jsem se totálně podělala. Taky se mi nechtělo, až potom jsem zjistila, že mám mokrý kalhoty a a pak (až se stala ta druhá nehoda)že se mi hovínka matlají pod zadkem). Kamarádka se začala šíleně smát, dokonce to i vyfotila. Až bude další třídní sraz, tak snad tam ani nepůjdu. Kdyby to nebyla cesta z maturitňáku, tak bych byla o hodně klidnější.

Návštěvník (St, 13. 8. 2008 - 12:08)

Máte nadprůměrně inteligentní dítě? Přemýšleli jste o speciální škole, aby se v původní nenudilo? Vyzkoušejte IQ test a hned uvidíte jak na tom Vaše ratolest je s inteligencí.
Po dokončení testu si můžete i vytisknout certifikát s výsledkem, všude jinde za tento test požadují cca 300,- Kč vč.certifikátu, my pouze 79,- Kč. Nejlépe zpracovaný IQ test, kterým je testovaný celý svět! (pouze na tomto odkazu!) http://cz.iq-test.eu/?d=12534

Jan (St, 13. 8. 2008 - 12:08)

Denčo, odkud to víš? Přece mohou zastavit a přičapnout někde u silnice. Nebo se bojí, že je uvidí nějaký chlap, co doprovází peloton.

pro našrot (Út, 12. 8. 2008 - 18:08)

To ses tak opila že sis ani neuvědomovala že se ti chce?

... (Út, 12. 8. 2008 - 17:08)

Dnes v noci - byla jsem "našrot"...

Denča (Út, 12. 8. 2008 - 17:08)

Já se naposled počůrala na kole. Nechtělo se mi odskakovat do křoví a přerušovat jízdu tak jsem to pustila do šortek. Pár lidí sice divně koukalo na flek mezi nohama ale přežila jsem to. Ostatně závodní cyklistky co vím čůrají při delších závodech do kalhot běžně

Lenka (So, 9. 8. 2008 - 16:08)

Sašo, obávám se, že se na to jen tak nezapomene, mě se to taky stalo ještě na ZŠ a všichni si to dodnes pamatují a na každém srazu se na to vzpomíná.

Sašo, (Út, 29. 7. 2008 - 14:07)

to je teda hodně nepříjemná ostuda, snad se to moc nerozkřikne a brzy se na to zapomene.

Saša (St, 23. 7. 2008 - 11:07)

Jirko právě že i při těch předchozích nehodách vždycky někdo byl a docela se to pak rozneslo.

Jirka (Po, 21. 7. 2008 - 22:07)

Saša: To ti tedy nezávidím, protože tohle tvé spolužačky nezapomenou a zaručeně to vytáhnou při příštím srazu. A sousedka ti to určitě ráda připomene také, pokud tě nemá v oblibě. Ale jsou horší věci na světě než tohle, akorát si měla holt smůlu, že se ti to stalo před svědky. A při tvých předchozích nehodách tě spolužačky viděly?

Saša (Po, 21. 7. 2008 - 16:07)

Tak naposledy jsem se počůrala, když jsem se vracela ze třídního srazu ze základky po 20ti letech. A co víc, pustila jsem to před některými bývalými spolužačkami a nebyla jsem schopná dělat nic jiného než se koukat, jak mi to pěkně teče do kalhot. Holky to nejdřív tiše sledovaly a pak se začali tak nehorázně smát, že jsem byla rudá studem snad i na zadku. A to ještě večer neskončil, na základce se mi staly asi tři takové počurávací nehody, dlouho mi trvalo, než jsem ty trapné vzpomínky vytěsnila z hlavy a holky na ně začaly vzpomínat a vykládat nahlas, jak se mi to stalo, atd. A já tam pořád jen stála mírně rozkročená a polulaná jak malá holčička. A aby té ostudy nebylo málo, tak mě večer ještě načapala sousedka, jak se vracím domů, ještě teď si mají ty drbny o čem vyprávět a já abych chodila kanálama.

Alena (So, 19. 7. 2008 - 22:07)

To: Klára
každý má jiný močák, jedna holka v autobuse naplnila litrovou PETku. Já už při tom půl litru taky začínám nechtěně ucmrndávat do kalhotek...

Reklama

Přidat komentář