Reklama

Péřové bundy,kombinézy,zimní oblečení ,nabalování se

Lenkanabal... (Út, 30. 7. 2019 - 11:07)

Ano,občas nosím i v létě. Včera jsem byla vlakem v Praze,měla jsem tam nějaké pochůzky po městě. Plenku jsem si vzala,protože je občas po městě opravdu problém si někde odskočit.Zapařená nejsem,používám kvalitní a hlavně se i dobře namazu kvalitním krémem.Během dopoledne jsem to v klidu mohla do plenky dvakrát pustit. To, že je v elasťákových kraťasech vidět vůbec neřeším.Kdo chce,ať se podívá,mě to nevadí.Jinak jsem měla na sobě tričko a na krku větší lehoučký šátek až k pusině.

Jana (St, 31. 7. 2019 - 17:07)

Ahoj, jaké plenky používáš?

Lenkanabal... (Čt, 1. 8. 2019 - 11:08)

Již delší dobu používám teny,jak natahovací kalhotky tak i vložné pleny. Jsem s nima spokojená,záleží na tom pro jakou příležitost je chceš používat,potom je potřeba si vybrat podle savosti. Někdy je používám i v kombinaci s permanentní cévkou stočenou do pleny nebo kalhotek.To potom odtékám průběžně aniž bych o tom věděla. Je to bezva,když se nemusím stresovat jestli stihnu dojít na záchod.Od narození mám menší močový měchýř,tak že...

BP. (Út, 9. 7. 2019 - 08:07)

Konečně ochlazení a hurá do péřovek. Minulý týden jsem to zkoušel a nakonec jsem s ní skončil v bazénu, to byla nejlepší varianta. Teď už to v ní jde v pohodě, když skončily ty pařáky.

KM (Út, 9. 7. 2019 - 17:07)

Ale do mesta to porad neni. Venku se da pohodlne chodit v tricku, to je takove ochlazeni, ze clovek akorat nekolabuje vedrem :/ Ani na kozenou bundu to moc neni.

BP. (St, 10. 7. 2019 - 08:07)

Včera ráno u nás bylo 6 stupňů, takže nic moc pařák. Mám koupenou tenkou péřovku Warmpeace tu hodně hustě prošitou s kapucí. Prý jsem kupoval poslední a nikdo to moc nechce, že to má kapuci. Už to nebudu komentovat. A skvěla se hodila. Nosím ji i místo mikiny. Nejlepší je jak dost lidí čumí, hlavně ti starší, protože péřovka v létě je neslučitelná se zavedeným pořádkem. Zajímavé, že v zahraničí je to každému jedno. Večer jsem si na sebe vzal tu retro TNF, co má koupenou ta moje. Před spaním si trochu zadováděli a pěkně jsem v ní usnul. Odbyl jsem si v ní ještě i snídani. Ona jak mi je malá, tak v ní bylo příjemně a žádné pocení nebylo. Že by dnes opakování? Jen je dost zválená a asi si ji oblíbím a té mojí budu muset poshánět jinou.

David (Út, 25. 6. 2019 - 15:06)

Chodíte přes zimu dámských obchodů jen na zkoušečky ? Jak to děláte ? Ja se k tomu odhodlal minulou zimu jednou a to jen do některých obchodů (Terranova, Cropp, MY, P&C) v těch se to v rámci možností dá, ale třeba Zara, Orsay, HM, Tally Weijl na to jsem nenašel odvahu, jsou to čistě dámské oddělení :D

KM (Út, 25. 6. 2019 - 22:06)

Nechapu proc chodit do damskych obchodu zkouset a co? Pokud neco pro partnerku, tak ta je snad vzdy podstatne mensi ve vsech smerech, ne? I kdyz jsou pary, ktere maji podobne proporce.

BP. (Ne, 30. 6. 2019 - 11:06)

U TNF Retro Nuptse je dámská XL jako pánská M asi tak zhruba po odměření a odzkoušení. A není tak balónovitá. Nosím pánskou XL přes mikinu a L jen přes tričko a ta dámská je pěkně tak akorát na těsno a délkově končí u pupíku. Jo, když si ta moje vezme na sobě tu moji XL (vypadá v tom hezky, jak je jí velká), tak já zase tu její jen tak z blbosti. Kdyby byla o číslo větší, tak by to na mě poznal jen odborník a znalec, protože vypadají stejně. Jinak nechápu potřebu někoho zkoušet dámské péřovky. Ale je fakt, že ženské mají mnohem a mnohem větší výběr než my v pánských.

KM (Ne, 30. 6. 2019 - 12:06)

Ja mam prave tu balonovitost na panske TNF rad. Podobne balonovite jsou i mountain hardwear sub zero, mozna jeste vic, jsou o neco kratsi a jeste sirsi nez TNF.

David (Út, 25. 6. 2019 - 14:06)

Ahoj, je tady někdo z okolí Ostravy-Havířov ? Spíše věk okolo 20 Že by jsme povyměňovali bundy a nebo pokecali ? :)
[email protected]

Tony (Čt, 6. 6. 2019 - 19:06)

Galatským 6, 12 Ti, kteří chtějí dobře vypadat před lidmi, nutí vás, abyste se dávali obřezat, jen aby nebyli pronásledováni pro kříž Krista Ježíše.

fublibuk (Pá, 7. 6. 2019 - 16:06)

Spletl jste si hrob, váš nebožtík leží pod jiným šutrem... tohle sem fakt nepatří.

KM (So, 8. 6. 2019 - 14:06)

Jaký hrob? Jaký nebožtík? Co to melete?

fublibuk (Po, 10. 6. 2019 - 21:06)

Napřed se naučte číst i v odstavcích nad vámi, pak si přečtěte, na co jsem odpovídal a pak teprve pište. Náboženské blouznění tady nemá co dělat.

KM (Út, 4. 6. 2019 - 20:06)

Samozrejme ze TNF nosim, ale jen pri honeni. Jinak bych v tech vedrech zdechl.

BP. (St, 5. 6. 2019 - 18:06)

Vždyť je v ní krásné pocení, v místech prošití musí být propocená ven a potom šup pod sprchu.

KM (Čt, 6. 6. 2019 - 10:06)

Mne to záměrné pocení moc nebere. Jistě že když ji nosím jen bez trička, tak trochu v tom horku navlhne a příjemně se přilepí, ale to k tomu patří. A občasná sprcha je fajn.

BP. (Čt, 6. 6. 2019 - 11:06)

Tak občas si zablbnu, každý den to není. A skoro vždy bez trička, ono se mokré tričko potom blbě svlíká. Jednou mě to nešlo, tak jsem ho musel roztrhat. Ve sprše se ta stará TNF docela rychle promočí. Ty co šili teď jako retro mají asi nějakou úpravu, ale švy a kolem krku se voda stejně dostane dovnitř. Asi to vytuním nějakou pořádnou péřovou chlupatou kapucí. Tahle kapuce vypadá hezky: https://www.otto-shop.cz/p/only-prosivana-bunda-vigga-10080836329#utm_medium=display&utm_campaign=retargeting&utm_source=criteo_low&utm_content=criteo_low
Ale ta cena, už jen kvůli tomu, že z toho vezmu jen kapuci a zbytek vyhodím.

KM (Čt, 6. 6. 2019 - 12:06)

Honit je potřeba pravidelně, skoro každý den a někdy i víckrát a když to jinak než v bundě před zrcadlem nejde, tak nemůžu pokaždé pak do sprchy, by to byla škoda vody. To jen občas, ať se bunda propláchne a ve vedru pak rychle uschne. Mám jich několik a podle nálady střídám, jak na honění, tak na zimní nošení ven.

Reklama

Přidat komentář