Reklama

Poluce-jak mu to vysvětlit

Steve (Ne, 6. 3. 2016 - 23:03)

Církev dává od toho ruce pryč samozřejmě .... jak jinak. Považuje to za něco hambatého. Že si každej vytírá posranou prdel po vysrání, to nikomu nepříjde hambatý - to je zajímavý. :-DKdyž chce semeno ven (což je normální a přirozené), tak je hroznej problém ...

Steve (Ne, 6. 3. 2016 - 23:03)

A kdo to mladému synovi vysvětlí? No pokud se na to cítí matka, tak může .... Pokud to nezvládne, tak přenechat otci ... přecijen, chlapi si budou možná víc rozumět :-)

TonyV (Ne, 6. 3. 2016 - 06:03)

Nevtipkoval jsemProcul...Protože neznám význam slov recedant a comprime, tak to nedovedu řádně přeložit.Vzdal (od nás )----snya noční fantasmataA nepřítele od nás --- (typuju odežeň,aby nedošlo k poskvrně těla.Toto se povinně do posledního koncilu modlili katoličtí kněží a mniši těsně před spaním.Pak občas provedli lapsus. Náš farář pouze naháněl pochybné ženštiny, z čehož byly kostelové báby na mrtvici. Jedna kostelová bába to však vzala pragmaticky, když řejkla: "S tím nic nenaděláte, čelem se mu to nevypotí".

Steve (Ne, 6. 3. 2016 - 00:03)

Honěj téměř všichni, tak už toho tady nech. Bohužel se někteří ani nepřiznají, někteří v žádném případě a radši budou lhát. Když je nějakej velkej průser tak to později praskne ... Tak už to chodí od dávných dob po současnost.

Matej (So, 5. 3. 2016 - 23:03)

Nevtipkoval jsemProcul...Tos mel resit lip, mel ses vyhonit a pak jit ke zpovedi, nebo si dutkami bicovat zada a pak jit ke zpovedi.

Tonda Vlas (So, 5. 3. 2016 - 23:03)

Vtipkoval Tonda Vlas, prece...Nevtipkoval jsemProcul recédant sómnia,Et nóctium phantásmata;Hostémque nóstrum cómprime,Ne polluántur córpora.

Matej (So, 5. 3. 2016 - 23:03)

Ne, to není vtip, to v Bibli...Vtipkoval Tonda Vlas, prece neveris, ze by se normalne nazval nabozenskym fanatikem.

Steve (So, 5. 3. 2016 - 23:03)

Ne, to není vtip, to v Bibli opravdu je. Sám jsem na to čuměl jako z jara ...

Matej (So, 5. 3. 2016 - 23:03)

Ve Starém zákoně se kdosi...Steve, kolik je ti? Ty beres i jasny vtipy a fantazie jako vazny prispevky.

Steve (So, 5. 3. 2016 - 22:03)

nabádáš k samohaně, fuj. Ve Starém zákoně se kdosi onanoval na veřejnosti, a nikdo se nějak zvlášt' nepohoršoval.Je tam psáno něco ve smyslu "Chodil a stříkal semeno po trávě". No a je to v Bibli napsáno (dokonce!) Ted' nevím kterej to z těch velkých dělal.Tak jaká hanba ... ?!

Steve (So, 5. 3. 2016 - 22:03)

nabádáš k samohaně, fuj. Jaké máš TY jiné lepší řešení? Další doplňující dotaz - Jsi žena nebo muž?Tonda: Je hříchem když má muž v noci erotické sny? (např. před tou polucí bývá celkem běžně) Ale i běžně? Tady asi církev dost naráží na problém ... co?

Steve (So, 5. 3. 2016 - 22:03)

Samozřejmě, je to jednoduché a logické ... prostě to chce ven. Tak to u chlapa chodí a je to přirozené. Komu se to nelíbí, necht' to reklamuje "tam nahoře". :-D Řešní jsou 2 (u těch co mají ženu tak 3). Jiné řešení neznám :-)1.) neřešit, čekat na poluce, špatně spát, nemožnost usnout apod. poté mít vše od toho ...2.) cílená masturbace a následná úleva3.) pohlavní stykKaždý necht' si vybere co je jemu nejlepší a co odpovídá jeho věku a možnostem.Ten kdo říká fuj, tak je trouba, nebo chce něco tajit, nebo ho tlačí náboženský zamlčovací diktát.

Tonda Vlas (So, 5. 3. 2016 - 21:03)

Proti polucím je lepší...Z toho důvodu já poluce nikdy jako kluk neměl. Ty u mne začly až v 25 letech, kdy jsem se stal náboženským fanatikem a s masturbací jsem pokládaje ji tehdá za smrtelný hřích přestal.

fuj (So, 5. 3. 2016 - 20:03)

Proti polucím je lepší...nabádáš k samohaně, fuj.

Steve (So, 5. 3. 2016 - 17:03)

Proti polucím je lepší (ač to možná vypadá pohoršujícně) plánovaná masturbace ... Vyhoní kdykoliv před spaním či během dne a má pak v noci pokoj. (a může i lépe spát)

Zuzka (So, 5. 3. 2016 - 17:03)

Není problém koupit pánské inkontinenční vložky a dávat je na noc do slipů.Spolehlivé a jednoduché řešení čistého povlečení i pyžama.

Tonda Vlas (So, 5. 3. 2016 - 08:03)

Je mi 12 let a poluce mivam...To je tvoje mamka s čistotou hodně na štíru, když ti pere jednou za měsíc. Já měním spodní prádlo dvakrát denně.

Otec (So, 5. 3. 2016 - 08:03)

Je mi 12 let a poluce mivam...Prosím tě, hlavně nekecej, že máš poluce denně a že nevíš, jak se jich zbavit! Slovo masturbace jsi zřejmě asi nikdy neslyšel, viď?

Teta (Pá, 4. 3. 2016 - 16:03)

Jednou za měsíc? To je ale hygiena! Přemáchni si je sám. Jinak je vše OK.

fira4 (Pá, 4. 3. 2016 - 16:03)

Je mi 12 let a poluce mivam často nekdy mivam i denne ale nevim jak se jich zbavit. Nevim proc se mi to v noci dela spim ve volnych trenyrkach a tilku a vzdycky se v noci probudim tesne před tím nez začnu strikat a už to nestihnu a sperma mi vystrikne do trenek ale v noci mi to nevadi a spim dal. Ale rano je mám mokrý a není to moc prijemny a ještě když mi je mamka pere nejvic jednou za mesic tak to pak zatvrdne. Jak to mam zastavit???

Reklama

Přidat komentář