Reklama

Poluce-jak mu to vysvětlit

jana (Út, 3. 8. 2010 - 18:08)

před každou návštěvou vaší sestry koukejte synáčka řádně vymasturbovat! jinak bude mít pláťáky stále durch a ani sebelepší vložka mu nepomůže!

Zuzka (Út, 3. 8. 2010 - 18:08)

Fajn, věřím, že jste to vyřešila k plné spokojenosti Vaší i synovi...JInak ty úchylný příspěvky si neberte, jsou to magoři, neví jak se zviditelnit..

jitka (Út, 3. 8. 2010 - 10:08)

Tady si z vás každý dělá...Dík za radu.Na chalupě jsme tento víkend s klukem mnohé probrali,oba jsme měli den,kdy šel stud stranou.Tak teď vím víc ale tady to ventilovat už nebudu.A teď promiňte,jdu si honit č.....

Jitka honí péro (So, 31. 7. 2010 - 10:07)

Tady si z vás každý dělá...Jitka je nadrženej chlap kterej rád honí čuráka........a líbí se mu vložky mezi nohama.....padej masturbovat jinam honibrko Jitko.......tady na tvoje nadržený péro není nikdo zvědavej.......

jitko ! (So, 31. 7. 2010 - 10:07)

To ani náhodou.Jen řeším...Tady si z vás každý dělá srandu,ale neporadí.Celkem dobře si pamatuju své období dospívání a dám radu.Jestli kluk nosí většinou bikini,tak se mu skoro jistě zařezávají do zadnice a stlačují mu pindíka.Když k tomu přidáš desíky ničím nevyvolaných erekcí,které prostě při této hormonální revoluci jsou,tak toho má kluk za celý den dost,tomu věř.Takže je rád že si prádlo večer sundá.Jenže ty mu dáš na spaní to samé a ještě přidáš vložku.Kup mu normálně volný trenky ať má v noci pinďu volnýho a do ruky mu dej třeba ručník a řekni mu,že postel bude čistá!On si poradí,uvidíš.Ať si dá v posteli ten ručník mezi nohy,bude to mít lepší než v narvanejch slipech.Já to dělal taky tak.

Milá Jitko (Pá, 30. 7. 2010 - 19:07)

To ani náhodou.Jen řeším...Lepším to asi nebude.Jediná možnost - useknout.Pak si rozmyslí nějakou poluci.

Jan (Pá, 30. 7. 2010 - 19:07)

To ani náhodou.Jen řeším...váš kluk má asi vložky rád co? možná že jej do jisté míry i vzrušují-bude to zřejmě asociace na plenky...........kluk se z toho možná časem dostane....pokud ne-jsou i horší úchylky............

no (Pá, 30. 7. 2010 - 18:07)

To ani náhodou.Jen řeším...a když bude mít průjem tak mu dáte do anusu tampon?!?

Jitka (Pá, 30. 7. 2010 - 11:07)

dělá z kluka...To ani náhodou.Jen řeším okamžitý problém.Převážnou většinu jeho prádla tvoří bokové bikini,do kterých se už nic nevejde.Proč bych mu to pořizovala,kdybych chtěla mít vložkaře?Toto je dočasné a praktické řešení,které ho nemůže nijak ponižovat!

Jitka (Čt, 29. 7. 2010 - 23:07)

dělá z kluka vložkaře,který v budoucnu přejde na plenkaře............

honič (Čt, 29. 7. 2010 - 17:07)

Můj názor je, že pokud...Pokud není impotent jako ty, tak teče zkraje pár roků pořád, ve dne v noci.

vložky (Čt, 29. 7. 2010 - 15:07)

Můj názor je, že pokud...k mužům patří stejně jako k ženám!

Dušan (Čt, 29. 7. 2010 - 15:07)

Můj názor je, že pokud kluk pravidelně onanuje třeba i 4krát denně, nemůže mít tak silné poluce, má-li je vůbec.Takže tyto povídačky o vložkách ve slipech jsou trapné a maminka asi neví co je klukovské dospívání.

Jitko (St, 28. 7. 2010 - 21:07)

jste skvělá a velmi zkušená matka!

ddgggdd (St, 28. 7. 2010 - 17:07)

Jen na svoji chabou obranu...Za kreativitu 1.Za výchovu a empatii 5.

Jitka (St, 28. 7. 2010 - 17:07)

Jen na svoji chabou obranu před klackama a odebíráním dětí.Nehodlám hanobit dítě mezi vrstevníky,nedávám mu vložky ani plenky do školy,a i kdyby,tak jsou prázdniny.Do chlapeckých slipů(Le Jogger vel.158/162)se vložka nacpe,jen se musí přední díl dobře propnout.Jinak kluk má už i pánské značkové se širokou gumou s nápisy,aby koukali z kalhot.A přes den nevím že by měl poskvrněné kalhoty.Můj týnejdžr vypadá úplně stejně v,,kalhotkách" s vložkou jako bez,protože se vložka ve slipech po oblečení stlačí,takže není vidět.Můj příjem je velmi slušný,kluk má,na co si vzpomene.Jo,a do látkových plen se vkládá plenka separační,takže mimi si hovínko třídí samo a do pračky rozhodně nepřijde.Za čtrnáct dní jedu s klukem do hotelu na Brelu,co by si o nás asi myslela pokojská,kdyby kluk zaflákal postel jako doma?A vyndavali jste třeba třikrát týdně cejchy z pračky a odnášeli je pověsit nebo nacpat do sušičky?

Karolína (St, 28. 7. 2010 - 09:07)

Také s vámi souhlasím.Nedokážu si představit,že 13-ctiletý kluk chodí s vložkou.Jaké by asi bylo zděšení spolužáků na WC při odhalení to asi maminka kluka nedomyslela.Zkrátka-neřešit,vyprat a hotovo.Mám dva syny a nedokážu si představit,že bych je do něčeho takového nutila.

Zuzka (St, 28. 7. 2010 - 09:07)

ddgggdd - naprostý souhlas...nedokážu si představit, že by mě můj táta dělal přednášku o čistotě pyžama a prostěradla během menstruace..špinavé věci se hodí do pračky..víc netřeba řešit...nikdy bych svého syna neponížila tím, že mu budu dávat vložky do školy..

muž jménem quin (St, 28. 7. 2010 - 09:07)

Jitce bych soudně odebral syna z důvodu jeho ohrožení v dalším vývoji.Jestli se takto chová vůči klukovi tak zasluhuje klackem do hlavy a dvě pořádný rány. Jinak to nazvat nejde.To víš že tu vložku nenacpeš do klukovských slipů, protože je dělána pro dospělé muže do velikosti pánských .Opravdu husička.ženské brečí, že nemají prachy a dát 180 korun za vložky to prachy mají. Je mi smutno.

ddgggdd (Út, 27. 7. 2010 - 21:07)

Mě na ten nápad přivedla...Dámy. Ne se sestrou. S chlapem. Moderní matka nedělá ze svého syna menstruujícího nebo inkontinentního.Jaké budou mít problémy mezi vrstevníky?A také mezi děvčaty?Vy si říkáte moderní matky. Jak vám imponuje mladík v "kalhotkách" a vložkou v nich?Jak se cítí kluk v inkontinenční pleně, ve škole na tělocviku?Do týdne budou slavní v celém městě, ba i na okrese.Přečtěte si téma o masturbaci dětí. Je nutné je poučit o intimitě a soukromí takového počínání. Handl za telefon je nízký a podlý.Důvod, že máte špinavé prádlo, je malicherný. Vždyť je dáte do automatky a vyjmete čisté.Za dob mládí mých dětí byly látkové pleny a nikdo se nad tím nepozastavil,když se, plné hovínek musely vyprat. Vy tady děláte peklo malým klukům pro noční poluci, místo abyste byly hrdé na to, že jsou zdraví a vše jim funguje jak má.Pokud se ti to ekluje, vezmi si rukavice.Jen mě tak, mimochodem, napadá, jak jste je splodily, když vám vadí nejaká skvrnka na prádle?Skutečný důvod bude asi nekde jinde. Hledat jej nechci. Raději budu předpokládat nezkušenost.Jen pro informaci.Mám 4 dospělé syny asi ve vašem věku a 3 vnoučata.

Reklama

Přidat komentář