Reklama

Poluce-jak mu to vysvětlit

honza (Ne, 25. 11. 2007 - 10:11)

pokud kluk onanuje již třeba v 10letech,tak později kolem13 let ani poluci mít nemusí,neboť vlastně již masturbuje a semeno odchází touto cestou,tak maminky neblázněte a rasši včas klukům vysvětlete vše o honění..

Karel (So, 24. 11. 2007 - 22:11)

Přesně si nevzpomínám, kdy to bylo poprvé, ale problém bych z toho zatím nedělal. Vzhledem k věku se to asi brzy ukáže. Pokud má obě varlata sestouplá, tak je na 100% zdravý.

matka šesťáka (So, 24. 11. 2007 - 22:11)

Chtěla jsem se zeptat,jestli by měl můj syn mít noční výrony.Žádné skvrny na pyžamu nevídám.Přirození už nemá takové dětské.Manžel říká,že měl mokré sny tak po týdnu už v tomto věku.

Návštěvník (Po, 24. 9. 2007 - 10:09)

Vymívat?!?

Ivana (Ne, 23. 9. 2007 - 21:09)

Pro Martu.Od svého syna vím,že měl první výron v jedenácti letech při masturbaci ve vaně,když si ho mydlil déle než obvykle.Protože potom cítil úlevu,navozoval si výron každý den v posteli.A protože se potom nechodil vyčůrat,bylo možné ráno zjistit na prostěradle zbytky semene.Spí totiž bez spodního dílu pyžama.Jsem ráda,že přišel na tuto formu uvolňování sám.Asi bych byla na rozpacích,kdyby se vysemenil v době,kdy jsem ho koupala ještě sama.Při přetažení kůžičky se mu totiž vždycky ztopořil a já mu poctivě vymývala žlábek pod žaludem.Neměla jsem totiž jistotu,že si bude předkožkový vak vymívat sám.

Simona (Ne, 19. 8. 2007 - 07:08)

Pro MartuJá si také myslím že ve 14 letech již masturbuje a o sexu toho díky internetu ví hodně.Můj syn měl několikrát stopy na prostěradle ve 13 letech ale za rok to přestalo-zato začaly objevovat papírové kapesníčky v koši co má u počítače

kecy (Út, 17. 10. 2006 - 10:10)

fleky jsou od toho,jak si tajně honí pinďoura a ne od poluce. I ty sis už musela v jeho letech prohánět kačenu, tak tu neoblbuj

kecy (Út, 17. 10. 2006 - 10:10)

fleky jsou od toho,jak si tajně honí pinďoura a ne od poluce. I ty sis už musela v jeho letech prohánět kačenu, tak tu neoblbuj

Tomáš (Út, 17. 10. 2006 - 09:10)

Je mu 14, to ještě nikdy onanii nezkusil?!

Radek (Po, 16. 10. 2006 - 21:10)

Poluce jsem mival tak jednou tydne jeste pred par lety. Vzdycky jsem se bal usnout, ze budu mit mokrej sen a pak budu muset v noci cistit pyzamo a prosteradlo, coz nebylo snadny v dome s nekolika lidmi. Nekdy se semeno prosaklo do matrace a s tim se nedalo nic delat, takze jsem vedel, ze si jich matka vsimne, az bude prevlikat postel a bylo mne to desne trapny. Jeste trapnejsi by mne to bylo, kdyby o tom se mnou rodice chteli mluvit. Takze je nejlepsi to ignorovat, protoze to skonci, az kluk objevi onanii a bude mit sex s holkou.

www (Po, 16. 10. 2006 - 19:10)

Debile!

Eva (So, 22. 10. 2005 - 00:10)

Vykuř Ho!

Karel (Pá, 21. 10. 2005 - 07:10)

Se synem jezdím od jeho dvou let na Šumavu pod stan. První čtyři roky i s manželkou, nyní již deset let sami dva. Za ten týden, kdy jsme celé dny na tůrách a neustále spolu, se mluví o všem možném a takový třetí den jsme spíš kamarádi, než táta a syn. Pak je sranda poučit, aniž by to puberťáka uráželo. Neumím si představit, že bych s tím začal až ve 14, protože jedna z prvních lekcí byla, jak si umýt pinďoura po tůře. Bylo to tehdy pro něj opravdu těžké, Pinďa byl opravdu pinďa a Vltava, byť jménem Teplá, je dost studená... :-D

Míla (Pá, 18. 3. 2005 - 16:03)

Vzpomínám si, jak jsem někdy v 80.letech četl článěk od nějakého odborníka na tyto záležitosti. Ten doktor tam psal, že už malým dětem mají rodiče o sexuálních věcech něco málo říct, postupně pak více, tak jak se rozvíjejí jejich rozumové schopnosti. A konečně, mezi 9. a 10. rokem, se dítěti má už vysvětlit úplně všechno a nic před ním netajit. I mě to tak připadá nejsprávnější. Bohužel, jen někteří rodiče takto postupují. --- Vysvětlovat něco synovi ve 14 letech je už dost pozdě a je pak lepší mu koupit nějakou knížku, kde si to může přečíst.

dědek (Pá, 3. 9. 2004 - 16:09)

Na mě to působí, že ty bys spíš potřebovala něco vysvětlit. On toho ví beztek víc než ty, zkus se ho zeptat. Třeba tě poučí, že v jeho věku je to zcela normální a pokud se v této věci obracíš na net jaké kdo s tím má zkušenosti tak pak jeden z vás je v této oblasti poněkud zaostalý.

ayam (Pá, 3. 9. 2004 - 15:09)

Zkusenosti s detma zatim nemam, ale jsem presvedcena, ze uz toho vi tolik, ze by ses mozna divila. A asi bych to taky resila "chytrou" knizkou, v tomhle (jeho) veku by ses sama nejakym vysvetlovanim akorat tak ztrapnila byla bys mu pro smich. Promin, ale tot muj nazor.

Magda (Pá, 3. 9. 2004 - 10:09)

Myslím, že bychom se hodně divili vědet o čem se baví už ve školce... mám mladšího bráchu, takže vím o čem mluvím!

Jana33 (Pá, 3. 9. 2004 - 10:09)

Ve ctrnacti je opravdu trochu pozde. Promin, bud se uz vsechno dozvedel jinde a je zbytecne mu neco vysvetlovat, nebo teda nevi o co jde, a v tom pripade je to nejaky divny. Vypada to, ze zijes se synem sama (a trochu si ho idealizujes), coz byva, podle povahy matky, nekdy problem. Mam dva syny 13 a 14 let a manzel si je nekdy v deseti letech vzal do detskeho pokoje, rekl zenskym vstup zakazan a uplne vsechno jim vysvetlil... Kluci to v pohode prijali a naopak, kdyz jim "chytri" kamosi zacali davat rozumy, tak byli v pohode a nemeli zbytecne zkresleny nazor.

Smajlinka (Pá, 3. 9. 2004 - 10:09)

No, jestli už má zaschlé sperma na prostěradle, je už asi na poučování pozdě. Musel to zřejmě vyřešit sám.

Ina (Pá, 3. 9. 2004 - 09:09)

Marto, mému synovu bylo 10-11 let, když začal fyzicky vyspívat, ve 14 už je to kluk, který už musí vědět, co a jak, kup mu nějakou knížku, oni jsou sice informováni, ale, kdyby měli vysvětlit, co je menstruace, tak to z nich inteligentně nevypadne, knihy jsou super

Reklama

Přidat komentář