Reklama

Poluce-jak mu to vysvětlit

kamil (Út, 21. 8. 2012 - 15:08)

to je asi jedno, attends,...a ty nosis plienky??

mm (Út, 21. 8. 2012 - 15:08)

ok vyskusam a nepoznas nejake...to je asi jedno, attends, molicare, tena. je toho mnoho. ja som osobne vyskusal vsetky, naviac vyhovuju attends

kamil (Út, 21. 8. 2012 - 12:08)

ten kondom som skusal, roluje...ok vyskusam a nepoznas nejake lacne plienky vo velkosti M alebo L

mm (Út, 21. 8. 2012 - 09:08)

ja by mozno predsa skusil...ten kondom som skusal, roluje sa dole pocas noci. plienku vyskusaj a daj vediet.

kamil (Út, 21. 8. 2012 - 06:08)

a nieco ine okrem tej... ja by mozno predsa skusil tie plienky alebo condom. co vy nato??

kamil (Út, 21. 8. 2012 - 06:08)

Kamile a co si najít...a nieco ine okrem tej kamaratky??

Vojto (Po, 20. 8. 2012 - 16:08)

to mas skvelou babicku

Bob (Po, 20. 8. 2012 - 16:08)

Kamile a co si najít kamarádku,která by ti pomohla ti ho nahonit.Dobre je,aby byla starší a tím v tomto zkušená

kamil (Po, 20. 8. 2012 - 16:08)

Já jsem s tím začal mít...Mne sa to stava takisto, raz za dva tyzdne mam poluce. Neviem co mam robit, ten pocit je velmi dobry, ale vzdy mam mokre slipy, uz som rozmyslal nad plienkami. Viete mi poradit ake plienky si mam kupit?. Skusal som si aj vyhonit, ale zda sa mi ze to robim zle, lebo pri 3 minutach masturbracie mi maximalne vyteka predejakulacna tekutina a ejakulat nikde ani ten dobry pocit. Poradte mi ako si mam vyhonit. Prosim som zufaly a rodicom sa nechcem s tym priznat.

Vojta (Po, 20. 8. 2012 - 10:08)

Já jsem s tím začal mít taky problémy aso od 13. Mamka to tolerovala i když se jí neustále převlékání postele taky nelíbilo. Problém se vyřešil když jsem byl asi 3 týdny o prázdninách u babičky. Hned po prvních 2 dnech si toho všimla. Večer za mnou přišla do koupelny a normálně mi vysvětlila že to patří k dospívání a pokud nechci mít každé ráno mokré pyžamo a postel že by bylo dobré abych se každý večer uvolnil a jak ona doslova říkala "vytřepal si pytlík" před spaním. Zní to srandovně, ale opravdu to tak říkávala. No tenkrát jsem ji popravdě přiznal, že nevím jak. No zkrátka poprvé mi pomohla vzala mýdlo a začla mě umývat skončila u pindíka parkrát přetáhla kůžičku a už to bylo. Ráno pyžamo suché. Další večer se jen přišla podívat a musel jsem ji předvést, že už to zvládnu sám a šlo mi to. Pak už se mně před spaním vždy jen zeptala jestli jsem si nezapomněl vytřepat pytlík. Začal jsem to pak praktikovat i doma a tím můj problém byl vyřešen.

Šimon (St, 11. 7. 2012 - 15:07)

ahoj bude mi 14 a před...Hele mne je 13 mam ho 14cm na velikosti přece záleží jo a nemusíš se ničeho bát sperma se ti pořád doplňují a nikdy se nevyčerpají tak se ničeho neboj a užívej si :)

bývalý mladík (Čt, 17. 5. 2012 - 20:05)

Jo, kde jsou ty časy, kdy jsem se za noc udělal běžně 5x. Teď bych to potřeboval aspoň jednou za týden.

mm (Čt, 17. 5. 2012 - 13:05)

tak som to skusil osobne, kondom na penise cez noc nieje nic moc. postupne sa roluje dole.

Nevím, co byste (St, 9. 5. 2012 - 09:05)

na tom chtěli vysvětlovat, kluk neni blbej. Ten se vyzná líp než vy, přecitlivělí rodičové.

mm (St, 9. 5. 2012 - 07:05)

tak som to skusila,dala som...pride mi to divne mat v noci na penise nasadeny kondom, co potom pokozka kt. je na penise dost citliva, nedycha pod gumou. riesit takto neziaduci vyron semena je skor nestandart. ale skusila si, skus vymysliet aj nieco ine, nejaku vlozku, alebo plienku.

mola (St, 25. 4. 2012 - 17:04)

tak som to skusila,dala som partnerovi kondom na penis s tym ze ci mu vydrzi celu noc.a on sa nezosmykol, iba sa tak smiesne zhrnul ale ostal asi na jednej tretine penisu.

mola (Čt, 19. 4. 2012 - 17:04)

tak co chlapci, nikto kondom na noc neskusil aby sa neupatlalo prestieradlo?

mola (St, 18. 4. 2012 - 16:04)

podstatne je ze semeno by bolo v kondome a nie na prestieradle.

mola (St, 18. 4. 2012 - 16:04)

No to je dobry napad,ale...tak to sa neviem vyjadrit, ono by to malo drzat, kondom je predsa z gumy a je elasticky.

Marus (St, 18. 4. 2012 - 16:04)

Nic proti tak když ti to...No to je dobry napad,ale nesmel by se moc vrtet aby mu nesklouzl.Treba by bylo dobre ten kondom prilepit lepici paskou.;-)

Reklama

Přidat komentář