Reklama

Pánská tanga

Jo, (Po, 26. 8. 2019 - 18:08)

Tak je jasné, že pokud má chlap potřebu ukázat okolí svou krásnou propracovanou prdelku, tak proč by to neměl udělat?
Třeba tím na sebe upozorní nějakého teplouše a můžou si dát spolu rande.

Tak (Po, 26. 8. 2019 - 19:08)

To bude asi hlavní důvod, proč to nosí. Jinak jako chlap nevím, proč bych měl ukazovat svůj zadek :-)

Návštěvník (Po, 19. 8. 2019 - 23:08)

Je pravda, že toto prádlo je u mnoha mužů normální spodní prádlo, jako každé jiné a myslím, že normální muži, co je nosí nemají potřebu o tom psát zde na netu. A zajímavé je i to, že nikde se neprobírají třeba sliby nebo trenýrky. Proč se tu ale probírají zrovna tanga? Bude to nejspíše tím, že je mnoho všelijakých metrosexuálů, narciců, co jsou zamilováni do svého těla a ti musí na své okolí ventilovat například i to, co nosí pod kalhotami. Proč máte například stránky, kde si fotíte své prdele v tangách a dáváte si k nim hodnotící komentáře?
Nebude tedy spíše pravda, že budete tak trochu do svých zadků zamilovaní?

Lukáš (St, 21. 8. 2019 - 07:08)

proč by se nemělo o tom psát zde ? je to téma jako každé jiné nebavíme se tu o červené karkulce spíš jde radu nakupování v eshopech značky ceny plavání na různých místech atd. Tady nejde o to jestli někdo má rád své tělo pokud bych neměl rád své tělo tak si můžu rovnou ustřelit palici nebose sebepoškozovat jde spíš o pohodlí já když jsem po prvé zkusil tanga tak ze začátku nezvyk ale pak jsem postupně přestal vnímat že něco takového na sobě mám pak jsem vyzkoušel i jako plavky a daleko lepší než obyčejné slipové boxerkové a dá se na ty tanga poměrně zvyknout hned koupací šortky hrůza a děs také to nemusím prostě každý nosí co je komu pohodlné nebo nuda pláže jsou super.

Návštěvník (So, 17. 8. 2019 - 12:08)

Tanga sluší i mužům , ale ten zadek musí být dobře modelovaný, nejhorší ho maj sedavá zaměstnání a cyklisti. Nejlepší číšníci a průvodčí a stewardi, proto je tato práce(zvláště v spících vagónech vyhledávána gayi).

Návštěvník (Po, 19. 8. 2019 - 23:08)

Nooo tak cyklisti, to jsou kapitola sama o sobě. Ti jsou vyhonění tím, jak si rajcujou pytlíka o tu atrapu penisu, které říkají sedlo.
Kamarádka jim říká "Cyklosexuálové". Oni se vždy při jízdě "rozpinďouří" , to pak vidíte ty vyjevené obličeje, jak jsou úplně v tranzu :-)

Návštěvník (Po, 19. 8. 2019 - 23:08)

Píše někdo kdo na kole nikdy neseděl,

Lukáš (So, 17. 8. 2019 - 06:08)

Plavky tanga jsou sice super ale některé plavky tohoto typu jsou otřesný nepohodlný některé škrtí spíš bych chtěl kde je trochu víc látky ale když se podívám na internetových portálech a najdu takové plavky kde je víc látky tak ceny jsou přehnaný 1000 kč ta takový kousek hadru a nic na tom není a proč protože je na tom výrobku značka ? a stejně se mi to rozpadne po čase v téhle republice se nedá sehnat nic levnějšího a je tu malý výběr když se podivám na ty zahraničí tak tam je hodně veliký a různé barvy a typy.

Lukášovi (So, 17. 8. 2019 - 14:08)

Na čínských e-shopech seženeš tanga plavky Desmiit okolo 8 USD vč. poštovného. V německých e-shopech třeba Olaf Benz BLU1200, které jak správně píšeš v Čechách jsou okolo 1000 Kč bývají v akci za v přepočtu cca 700 Kč. Na martistore.cz v pohodě koupíš univerzální tanga Joe Snyder vhodná jak na nošení tak i na koupání v rozmezí 390 - 550 Kč. Čili ceny jsou sice vyšší, ale slušné kousky se dají sehnat i levněji než píšeš.

Lukáš (Ne, 18. 8. 2019 - 07:08)

Desmiit plavky mám koupil jsem si je na sbazar nepoužité za 350 kč což cena byla solidní ale není to ono spíš něco pohodlnějšího měl jsem plavky tanga sice to byly levné čínské šunty ale pohodlné dnes na těch portálech tedy asponˇ na těch českých je malý výběr třeba na stránce trenyrkárna nebo tak nějak se to jmenuje tam mají pěkný kde je víc látky vzadu ale skoro litr plus poštovný což se mi nechce dávat u těch zahraničních musím mít kartu z které pošlu peníze a jsou mnohem levnější než v čr ale chce to kartu budu si muset vyřídit svůj účet který jsem asi před pěti lety zrušil protože jsem ho nepoužival abych neplatil různé poplatky a nepodporoval zloděje kteří si berou peníze za výběr a jiné nesmyslné poplatky tak beru prachy do ruky a platím složenkou dají koupil jsem si žluté plavky tanga taky čína ale nemá podšívku což je na hovno protože jak vylezu z vody tak to prosvítá.

Návštěvník (Ne, 18. 8. 2019 - 10:08)

Já nosím tanga plavky cocksox na martistore.cz a jsou pohodlné a mají více prostoru v předu ,tak mne nic netlačí,co se týče účtu,tak jsou banky kde se nic neplatí.

fana (Po, 12. 8. 2019 - 01:08)

tanga nosím od 29 let a ted je my 52 , dříve jsem nosil trenýrky potom jsem zkoušel ségřiny kalhotky,tak mě koupily slipy a nakonec jsem od roku 1996 skusil tanga a zrovna dámská a pak pánská a v současnosti mám 23 dámských a 20pánských ,jsem ženatý a manželce to nevadí i když je to někdy poznat, že mám na sobě tanga,ale nikdo nic neříká tak asi v pohodě

Steve (Pá, 9. 8. 2019 - 10:08)

Mě buzíci a metro nezajímají ... jsou ostudou společnosti.

Návštěvník (Čt, 8. 8. 2019 - 19:08)

Nosím tanga pod oblek v létě aby mi nebylo takové horko a nikomu neukazuji jakej mám zadek jde o pohodlné spodní prádlo.

Hm, (Čt, 8. 8. 2019 - 19:08)

Lukáš - jedna hysterka, další - metrosexuálové, co jsou zamilovaní do svých prdelí.
Že se tady s těma buznama vůbec bavíte.
Ti jen chtějí slyšet, jak mají v tangách hezkou prdelku.

Lukáš (So, 10. 8. 2019 - 06:08)

A to si slyšel kde že jsem zamilovaný do své prdele nebo kde si přišel na to že jsem buzna pokud vím tak jsem heterosexuál a né homo! ty debile co pánské tanga mají společného se sexuální orientací je to prádlo jako jiné když vám toto vlákno diskuze vadí tak sem nelezte já hysterka ? jsem naprosto klidnej no co můžu dělat s idioty kteří si budou mlít pokaždé své vy rýpalové máte silné řeči jen na netu ale v realitě je to jiné do očí nic neřeknete takový jste hrdinové já když jsem si vzal na koupák tanga tak nikdo ani necekl a přesto mě lidi viděli každej si hleděl svého musel bych narazit na partu blbečků kteří si něco dokazují a tváří se že jsou něco víc než ty ostatní tedy že můžou na mě klidně pokřikovat buzno a já je pošlu do hajzlu že bych dostal na držku mimo areál koupaliště? to je docela možný ale v tom případě jsou zbabělí když několik borců jdou na jednoho naštěstí se mi nic takového nestalo ale kdyby ano tak věř že v tom momentě bych je tam postřílel a já skončil v kriminále

Návštěvník (So, 10. 8. 2019 - 07:08)

Každej se na tebe může vysrat , hlavně když jde jen o to co nosíš . kdo by tě chtěl mlátit jen kvůli tomu tak je to nějakej nácek co si chce něco dokázat .
Takoví patří do klece. normální člověk má svých starostí dost na to aby si dělal další problémy.

Lukáš (Ne, 11. 8. 2019 - 13:08)

No právě na světě je magorů dost a stát se to může jeden kámoš dostal do huby jen proto že v zimě měl na sobě bombra že je nácek a 5 borců na jednoho já bych se mlátit nenechal ale jak těch lidí je moc tak se asi těžko ubráním v dnešní době normálka lidi se nestarají o sebe ale jen o druhé jsou i agresivní proto jsem si opatřil zbranˇ a jsem rád že jsem jí nemusel použít ale člověk nikdy neví.

Jirka. (Ne, 11. 8. 2019 - 14:08)

Kvůli bombrovi dostal po hubě? Toho ale dnes nosí kde kdo a není to už jen výsada nácků. Já ho taky nosím, moje přítelkyně taky a to pánského - moc se mi na ní líbí, kámoš taky a náckové rozhodně nejsme. Dnes to bereme jako pohodlné oblečení pro každodenní nošení snad všude. No jo, asi se najde pár bláznů, u kterých se zastavil čas.

Lukáš (So, 17. 8. 2019 - 06:08)

No právě se najdou hajzlové co se starají po čem nikomu nic není kámoš dostal po hubě protože měl na sobě bombra tak zase já můžu dostat po držce kvůli tomu že budu mít na sobě tanga plavky a proč ? z nudy ! lidi jsou různí povahově všude samá agrese vraždy pro zábavu prostě jen tak a proto jsem byl nucený si opatřit zbranˇ a doufám že se do budoucna vyhnu s násilným jednáním prostě se to stát může.

Reklama

Přidat komentář