Reklama

NOHA V SÁDŘE

admin (Pá, 19. 10. 2018 - 06:10)

Doufám že přestaneš už...Buďte tak ochoten zde vést budoucí již slušnou komunikaci protože je to s Vámi hrozné.Vy jste si začal dr. Galén pobral více rozumu než Vy a Luxpe a Natálie ta se raději této ubohé diskuse pozdržela.

Jojo (Čt, 18. 10. 2018 - 21:10)

Vážený pane Jojo,takže...Doufám že přestaneš už vyhrožovat a zítra mi ukážeš zač je toho Luxpe.Jinak bych si o tobě musel myslet že umíš vyhrožovat jen na dálku a to ty přeci nemáš rád když se tu někdo jen schovává.

admin (Čt, 18. 10. 2018 - 20:10)

Přestaň si tu ty Luxpacký...Vážený pane Jojo,takže Vy si nedáte pokoj? Jak myslíte však on si Vás jednou doopravdy někdo najde dá Vám přes držku a Vy budete pak bez oka a zubů vzpomínat jako mrazák, že zde Vám bylo dobře raděno.Ale pořekadlo chytrému napověz, hloupého kopání na Vás sedí.

Jojo (Čt, 18. 10. 2018 - 20:10)

Vážený,tak teď je tady...Přestaň si tu ty Luxpacký hovádko hrát na admina a vezmi si uz ten plegomazin ať ti ty lidičky co máš v makovici přestanou dělat v makovici bordel.Sám bez léků to prostě nezvládáš.

admin (Čt, 18. 10. 2018 - 19:10)

A budeš mě tlouct...Vážený,tak teď je tady jasně vidět jak to máte všichni dokonale srovnaný v hlavě.Proč se pošťuchujete s Luxpe? Máte to zapotřebí? Tato webovka byla výtvarna pro zkušenosti se sádrou a tipy, rady jak 1,5 měsíce s 2 kily navíc přežít.Jenže to sem cpete jak je kdo blbej atd. Když prostě sádru chce a někdo mu ji udělá za poplatek proč ne. To je pořád lepší než se snažit o úraz. Tak ať si v sádře někdo libuje ty chvíle kdy ji může mít a jiní ať zase poradí či nechají si poradit. Nevím nerozumím tomu v čem je problém tohle to jednoduché pravidlo pochopit.

Jojo (Čt, 18. 10. 2018 - 16:10)

Tak fajn Sladkovského,...A budeš mě tlouct sádrou,berli nebo seženeš nějaký fajnový pahýl?:-))Víš aby to bylo ve stylu ala Luxpe a neměl si nějaký další mindrák.To by mě tuze mrzelo.A máš vůbec na dráhu nebo zas ukradneš matce důchod??Posledně když jsi mne ale naháněl tak jsem byl Láďa z nějaký vesnice tak abys zase nedělal rotyku někde jinde a nemusel dostat po držce někde jinde.Víš jak si blbej...

admin (Čt, 18. 10. 2018 - 16:10)

Pro Luxe a spol. https://www.seznamzpravy.cz/clanek/preci-nejsem-blazen-pres-milion-cechu-by-potrebovalo-pomoc-psychiatra-ale-boji-se-rika-holly-58586?dop-ab-variant=3&seq-no=2&source=hp

Luxpe (Čt, 18. 10. 2018 - 12:10)

Tedy do vašeho sporu mi nic...Přesně tak bohužel MaDi :-).

MaDi (Čt, 18. 10. 2018 - 11:10)

Amok způsobený nejspíše...Tedy do vašeho sporu mi nic není, nerozumím mu. Leč, Vy se NEJMENUJETE Galén! To jste jenom ukradl jméno jedné známé literární postavě a udělal si z něho nick. Abychom tedy byli přední ...

dr. Galén (Čt, 18. 10. 2018 - 11:10)

Toto je samozřejmě...Amok způsobený nejspíše infikací vzteklinou. Hochu, nepřišel jste v brdských lesích do styku s nějakým zvířetem? Třeba s liškou? Neléčená vzteklina vždy končí smrtí, a proto návštěvu lékaře neodkládejte. Už vám jde pěna od úst? Ještě bych prosil nekomolit jméno. Jmenuji se Galén a nikoliv Gelén. Dávejte si na to prosím pozor!

Jojo (Čt, 18. 10. 2018 - 08:10)

V Rokycanech, dne 18. října...A už je to tady:-))))Bylo jasné že ten psychouš opět zaboduje:-)))Tomu se říká pořádnej psychopat:-))

Luxpe (Čt, 18. 10. 2018 - 07:10)

Jsem byvala gymnastka a trpim...Toto je samozřejmě SPAM!To by totiž jinak měla o 5 let v určitém období na měsíc sádru a 21x tomu fakt může věřit jedině mistr nejnejdokonalejší dr. Gelén dříve MUDr. Chocholoušek.Vím všechno na tebe ty experte.

Luxpe (Čt, 18. 10. 2018 - 07:10)

V Rokycanech, dne 18. října 2018Dobrý den,navrhuji provozovateli tohoto webu tedy společnosti Tiscali Czech Republic, a.s. zavedení povinných registrací přes e-mail, povolil bych přezdívku, ale ne přihlašování z různých počítačů. Pokud by již přezdívka byla obsazena nebylo by možné ji přiřadit dalšímu zájemci. Přístup z nového počítače by měl být zaregistrován do databáze.Na příspěvky by ostatní registrovaní uživatelé mohly reagovat.Příspěvky obsahující vulgární výrazy jako nyní by webovka neměla přijímat.Toto odstranění doporučuji zvládnout do konce roku 2018 již mám chuť opětovně podat trestní oznámení na pár vytitopovaných lidí.° ČÍŽEK, Pavel, Praha 8, ročník 1984° VÍTEK, Daniel, Říčany u Prahy, ročník 1986° VACEK, Filip, Kladno, ročník 1988° COUFAL, Ondřej, České Budějovice, ročník 1987° NĚMEC, Michal, České Budějovice, ročník 1992° DVORSKÝ, Pavel, Vráž u Berouna, ročník 1958° KUBEŠ, Martin, Praha 5, ročník 1997

dr. Galén (St, 17. 10. 2018 - 23:10)

Chlapče ty máš schízu...Blahopřeji. Zformuloval jste to velice výstižně a vtipně. Není co dodat. Snad jen to, že by mohl začít svou návštěvu odborných pracovišť na ambulanci psychiatrické kliniky v Lochotíně.

Luxpe (St, 17. 10. 2018 - 20:10)

Vážení čtenáři,napíšu to zde Jojo, Natálie a dr. Galén tito lidé pokud by proti mě nic neměli nebudou psát, že jsem psychopat a že bych se měl jít léčit. Ten kdo první napíše, že jsem ubožák což byl dr. Galén následně Natálie a Jojo to nemá v hlavě v pořádku. Pod přezdívkou Jojo je L.N. kterého jsem jen v dobrém upozornil a zdálo se, že dá pokoj. Je vidět, že jiní lidé to mají v hlavě více v pořádku a drží se. Já rozhodně nejsem ten typ člověka co vyhledává konflikty, ale srát na hlavu to si vážení doopravdy nenechám.

Luxpe (St, 17. 10. 2018 - 07:10)

Jsem byvala gymnastka a trpim...Lži to je celý tento web!

dr. Galén (Út, 16. 10. 2018 - 15:10)

Myslim že to bude nějaký...Rádo se stalo. Jsem rád, jestli jsem vám jen trošku pomohl.

Natálie (Út, 16. 10. 2018 - 14:10)

Natálie, kromě těch dvou...Myslim že to bude nějaký ten mozol a zatim to není nic hroznýho.Děkuju za ochotu:-)

Natálie (Út, 16. 10. 2018 - 14:10)

Vážený pane dokonalý...Vy jste opravdu debil a s tou úchylkou si opravdu zajděte jak vám dobře radí dr.Galen.S tou blbostí už nic nenaděláte to je jasný s tou úchylkou snad ano.Jste hotový exemplář a běda lidem ve vašem okolí.

Luxpe (Út, 16. 10. 2018 - 11:10)

Natálie, kromě těch dvou...Vážený pane dokonalý zajděte si na psychiatrii sám! Děláte jen machr, že koukám, že Natálie si zde trochu vymýšlí protože je jasné, že pořádnou sádru s pevným podpatkem a aby se v ní nožička cítila pohodlně je hodně málo. Navíc se to pěkně fláka a nedotahuje pod prsty a nad prsty hodně brzo zřízne.Jestli-že Vás to Natálie doopravdy trápí tak zajděte na sádrovnu ať Vám ju natočí znovu nic horšího ani lepšího není. Samozřejmě taky záleží jaký máte úraz a jak dlouho ještě budete sádru nosit já ji měl 2x na 18 dní ta druhá se už dočkala podpatku na který jsem druhý den mohl došlapovat.

Reklama

Přidat komentář