Reklama

Trvale stažená předkožka

Jiří (Ne, 23. 12. 2012 - 18:12)

Ješě jsem našel jeden návod, jestli by to třeba nepomohlo
(http://www.livedoctor.cz/home/detail?id=5619)
ale teda absolutně nevím jak na to, asi to chce cvik :)

Milan (Ne, 23. 12. 2012 - 17:12)

Dobrý den, po přečtení...Je to stagnace krve v penisu, není to v pořádku. Takže si raději předkožku nestahuj...

Jiří (Ne, 23. 12. 2012 - 17:12)

Dobrý den, po přečtení mnoha názorů bych chtěl taky zkusit předkožku trvale staženou za žalud. Dneska jsem to zkusil porvé (tedy na delší dobu), byl to zvláštní pocit, ale neříkám, že nepříjemný :). Asi hodinu vkuse jsem měl erekci, no ale asi po 2 hodinách jsem šel na záchod a celkem mě vyděsila barva žaludu, začal poměrně dost ze strany od stažené předkožky fialovět. Přikládám fotky, myslíte, že jej může stažená předkožka škrtit nwbo je to v pořádku?
Díky :)

http://www.sdilej.eu/pics/f608d10dc503b38ccf7c967b5f9ca7b5.JPG
a
http://www.sdilej.eu/pics/646cdf11732681634386ff4c4f7814af.JPG

Milan (So, 22. 12. 2012 - 14:12)

Ja mam 36 rokov a predkozku...Jeho kamarádi mají fimozu?

Michal (So, 22. 12. 2012 - 08:12)

Ja mam 36 rokov a predkozku mam trvale stiahnutu od 18tich, videl som to tak robit chalanov, ked som bol na ZVS. Teraz som uz ja sam otcom a tak isto som to naucil ale uz od malicka robit aj svojho syna. Teraz ma 14 a je to uz pre neho automaticke a uplne normalne. Spociatku sa na mna manzelka pozerala cudne, ale teraz sama vidi, ze je to dobre pre neho sameho a nema ziadne problemy s tym, ako jeho rovesnici a kamarati.

Pavel (St, 12. 12. 2012 - 09:12)

taky jsem skousel nosit...Taky mi předkožka nedržela stažená ze žaludu, tak jsem si nechal udělat piercing ze dvou krátkých tyčinek s kuličkami podélně z boku asi uprostřed penisu tak, aby se zkrátila kůže překrývající normálně žalud. Ten je potom trvale odkrytý. Předtím jsem měl na předkožce piercing z několika kroužků, které ji zkracovaly a stahovaly dozadu. Tyčinka s kuličkami je asi přijemnější na nošení. Kdyby se mi to někdy přestalo líbit, vyndám piercing a na rozdíl od obřízky je vše zase v původním stavu. Před piercingem se to dá vyzkoušet na nečisto na přechodnou dobu shrnutím předkožky ke kořenu penisu a jejím přelepením a připevněním leukoplastí ve staženém stavu.

Matin (St, 14. 8. 2019 - 16:08)

Nazdar a máš aj foto ako to máš

Tomáš (So, 8. 12. 2012 - 16:12)

Je mi 24 let a trvale staženou předkožku mám už od dětství. Když mi bylo asi 8 let, tak jsem se jednou v létě s bráchou vykoupal v rybníku a asi ta voda nebyla úplně nejlepší, protože jsme oba dostali po několika dnech zánět předkožkového vaku. Doktorka nám na to předepsala nějakou mast, ta sice zabrala, ale pár týdnů po vysazení se nám to oběma opět obnovilo, následovala druhá mast a stejný průběh. Následně nám tedy doktorka doporučila mít několik týdnu trvale staženou předkožku, ty zárodky prý nemají v suchu šanci dlouho přežít. Nejdřív mi to bylo hrozně nepříjemné, ani jsem to moc nechápal. Ale během těch pár týdnu jsem si zvykl a najednou se mi to zalíbilo. Zánět zmizel a od té doby ji mám tedy trvale staženou a brácha je na tom stejně. Osobně to hodnotím, že je to super a doporučuji všem alespoň vyzkoušet.

xie (So, 1. 12. 2012 - 01:12)

Já osobně nosím, respektive se snažím nosit také předkožku staženou za žaludem. Drží mi to v pohodě, jenom je potřeba si na to zvyknout....Dělám to proto, protože si chci žalud trošku více znecitlivět, což je podle mě výhoda při sexu....

Milan (Ne, 11. 11. 2012 - 20:11)

Můj přítel nosí staženou...On se nemyje?

jirka (Ne, 11. 11. 2012 - 20:11)

taky jsem skousel nosit predkozku stazenou ale nechce mi drzet jaky mate skusenosti ?

Llarda (St, 8. 2. 2023 - 22:02)

trva to stahuj a stahuj

Jarek (Po, 18. 4. 2022 - 00:04)

Tak stahuj až co nejvíc dozadu a rukou udělej výkrut jako když přidáváš plyn na motorce

Marta (Čt, 8. 11. 2012 - 16:11)

Můj přítel nosí staženou předkožku za žaludem nikdy mu nesmrdí žalud,je to hygienické a lepší při orálnim sexu.

kluk (Čt, 8. 11. 2012 - 15:11)

pokud nosis trvale...Předkožku nemůžu mít pořád ztaženou za žaludem, protože mám penis strašně vzrušivej a pořád bych ho měl stropořenýho.

xxx (Čt, 8. 11. 2012 - 15:11)

Já od 16 let nosím...pokud nosis trvale předkožku za žaludem tak me prosim napiš navod na email [email protected]

Martin (Ne, 20. 5. 2012 - 20:05)

Můj email je [email protected]

martin (Ne, 20. 5. 2012 - 20:05)

Jenže ty, co jí maj...Když tak mi někdo pošlete navod na trvale staženou předkožku za žaludem dekuji

Michal (Po, 28. 11. 2011 - 12:11)

Já od 16 let nosím předkožku staženou za žaludem. Nějak se mi to tehdy víc líbilo, navíc v noci se mi při erekcích kůžička stejně vždycky stáhla dozadu. Takže jsem ji ráno jen nenatáhl zpět. Myslím, že díky tomu mě narostl docela velký žalud. Holkám se to většinou líbilo. Některý se ptaly jestli jsem obřezanej. Trvale staženou ji mám už hodně let a problém s tím nemám. Je to spíš výhoda.

Starej kozák (Út, 15. 11. 2011 - 08:11)

No vidíš a až ti bude 40 budeš nadávat, že se nemůžeš udělat.

Reklama

Přidat komentář