Reklama

Trvale stažená předkožka

HONZA (Čt, 3. 1. 2013 - 12:01)

mne to s tou naplastou...to máte tak maličkatý žaludy, že Vám to nedrží v poloze "za"?

Mě zůstane předkožka zadrhlá za ráfkem, dokud si jí nestáhnu rukou zase přes žalud. Mám větší žalud než tělo penisu, takže mi žalud dělá 8-10mm ráfek,kterej předkožku spolehlivě udrží. Jinak mám předkožku i v erekci asi centimetr před žaludem,ale pokud si jí stáhnu dozadu, drží tam klidně týden. Drží mi to tak i při sexu. Nosím to tedy, jak se mi zrovna chce.

Mato135 (Čt, 3. 1. 2013 - 01:01)

mne to s tou naplastou nefunguje, zroluje sa cez ten "naplastovy" kruzok predkozka a prekryje zalud

Roman (St, 26. 12. 2012 - 22:12)

čau chlapi!
kousek výš jsem našel odkaz na diskuzi, byl tam i tento návod:
http://dataport.cz/file/213070/Navod.rar
heslo je navod.
Nevíte někdo, jak na to? Předkožka se mi tak pěkně neruluje jak chlapovi na videu a když si tam strčím tu lžičku, nedostnu se, kam on. Prostě to NEJDE.
Nechce mi s tím někdo pomoct ? :D :D

Iva (St, 26. 12. 2012 - 14:12)

Svému synovi jsem to také od malinka stahovala a zůstalo mu to přetaýené ža žaludem.

Pavel (St, 26. 12. 2012 - 13:12)

RADA OSUŠ HO ABY NEBYL VLHKY TIM SE SNIZI CITLIVOST
DÁLE MUZES POTRIT MASTI MESOCAIN MISTNI ZNECIOTLIVENI A ON SE TI TAK ZA TYDEN AZ CTRNACT DNI OSOUPE A V POHODE

Jiří (Po, 24. 12. 2012 - 16:12)

Z fotek není moc vidět...Fimózu určitě nemám a dnes jsem se na něj koukal a nafialovělý byl taky. Takže jsem to jen asi předtím tak nějak nevnímal a včera jsem si to spojil, že to je hned tím nošením za :).
Díky ;)

Pavel (Po, 24. 12. 2012 - 16:12)

Ahojte,krásné vánoce přeju;).
říkal jsem si že to taky přes svátky zkusím, když sem doma, ale žalud je strašně citlivej a po pár hodinách začne svědit. Nemáte na to někdo nějaký tip nebo babskou radu nebo zkušenost? Díky za odpověď

Honza 17 (Po, 24. 12. 2012 - 15:12)

Já jsem chtěl, aby se mi...Mám taky žalud docela mohutnej, zkoušel sem taky mít staženou předkožku a vydržel sem to půl dne, mám ho šíleně citlivej a pořád mi stál jak kůl.

Petr (Po, 24. 12. 2012 - 15:12)

zdar, chcu to taky zkusit,...Já jsem chtěl, aby se mi předkožka zkrátila, ale ani po 3 letech nic. Takže se bát nemusíš. Ale zato žalud se mi trochu zvětšil a rozšířil. Super.

Karel (Po, 24. 12. 2012 - 15:12)

Dobrý den, po přečtení...Z fotek není moc vidět zaškrcené místo. Kdybys stáhl předkožku víc k břichu, bylo by vidět jestli to tam někde škrtí. Pokud máš relativní fimózu (zúžení projevující se jen v erekci) tak to řeš s urologem. Mohlo by ti to v budoucnu komplikovat sex. Normálně totiž lze předkožku nosit staženou jak dlouho chceš, a bez zrudnutí žaludu.

...... (Ne, 23. 12. 2012 - 19:12)

zdar, chcu to taky zkusit, ale nezkrátí se při dlouhodobém nošení nějak moc předkožka ? aby to pak šlo vrátit..

Jiří (Ne, 23. 12. 2012 - 18:12)

Ješě jsem našel jeden návod, jestli by to třeba nepomohlo
(http://www.livedoctor.cz/home/detail?id=5619)
ale teda absolutně nevím jak na to, asi to chce cvik :)

Milan (Ne, 23. 12. 2012 - 17:12)

Dobrý den, po přečtení...Je to stagnace krve v penisu, není to v pořádku. Takže si raději předkožku nestahuj...

Jiří (Ne, 23. 12. 2012 - 17:12)

Dobrý den, po přečtení mnoha názorů bych chtěl taky zkusit předkožku trvale staženou za žalud. Dneska jsem to zkusil porvé (tedy na delší dobu), byl to zvláštní pocit, ale neříkám, že nepříjemný :). Asi hodinu vkuse jsem měl erekci, no ale asi po 2 hodinách jsem šel na záchod a celkem mě vyděsila barva žaludu, začal poměrně dost ze strany od stažené předkožky fialovět. Přikládám fotky, myslíte, že jej může stažená předkožka škrtit nwbo je to v pořádku?
Díky :)

http://www.sdilej.eu/pics/f608d10dc503b38ccf7c967b5f9ca7b5.JPG
a
http://www.sdilej.eu/pics/646cdf11732681634386ff4c4f7814af.JPG

Milan (So, 22. 12. 2012 - 14:12)

Ja mam 36 rokov a predkozku...Jeho kamarádi mají fimozu?

Michal (So, 22. 12. 2012 - 08:12)

Ja mam 36 rokov a predkozku mam trvale stiahnutu od 18tich, videl som to tak robit chalanov, ked som bol na ZVS. Teraz som uz ja sam otcom a tak isto som to naucil ale uz od malicka robit aj svojho syna. Teraz ma 14 a je to uz pre neho automaticke a uplne normalne. Spociatku sa na mna manzelka pozerala cudne, ale teraz sama vidi, ze je to dobre pre neho sameho a nema ziadne problemy s tym, ako jeho rovesnici a kamarati.

Pavel (St, 12. 12. 2012 - 09:12)

taky jsem skousel nosit...Taky mi předkožka nedržela stažená ze žaludu, tak jsem si nechal udělat piercing ze dvou krátkých tyčinek s kuličkami podélně z boku asi uprostřed penisu tak, aby se zkrátila kůže překrývající normálně žalud. Ten je potom trvale odkrytý. Předtím jsem měl na předkožce piercing z několika kroužků, které ji zkracovaly a stahovaly dozadu. Tyčinka s kuličkami je asi přijemnější na nošení. Kdyby se mi to někdy přestalo líbit, vyndám piercing a na rozdíl od obřízky je vše zase v původním stavu. Před piercingem se to dá vyzkoušet na nečisto na přechodnou dobu shrnutím předkožky ke kořenu penisu a jejím přelepením a připevněním leukoplastí ve staženém stavu.

Matin (St, 14. 8. 2019 - 16:08)

Nazdar a máš aj foto ako to máš

Tomáš (So, 8. 12. 2012 - 16:12)

Je mi 24 let a trvale staženou předkožku mám už od dětství. Když mi bylo asi 8 let, tak jsem se jednou v létě s bráchou vykoupal v rybníku a asi ta voda nebyla úplně nejlepší, protože jsme oba dostali po několika dnech zánět předkožkového vaku. Doktorka nám na to předepsala nějakou mast, ta sice zabrala, ale pár týdnů po vysazení se nám to oběma opět obnovilo, následovala druhá mast a stejný průběh. Následně nám tedy doktorka doporučila mít několik týdnu trvale staženou předkožku, ty zárodky prý nemají v suchu šanci dlouho přežít. Nejdřív mi to bylo hrozně nepříjemné, ani jsem to moc nechápal. Ale během těch pár týdnu jsem si zvykl a najednou se mi to zalíbilo. Zánět zmizel a od té doby ji mám tedy trvale staženou a brácha je na tom stejně. Osobně to hodnotím, že je to super a doporučuji všem alespoň vyzkoušet.

xie (So, 1. 12. 2012 - 01:12)

Já osobně nosím, respektive se snažím nosit také předkožku staženou za žaludem. Drží mi to v pohodě, jenom je potřeba si na to zvyknout....Dělám to proto, protože si chci žalud trošku více znecitlivět, což je podle mě výhoda při sexu....

Reklama

Přidat komentář