Reklama

Děti a punčocháče.

Lucka (Čt, 26. 7. 2007 - 16:07)

mam velmy rada puncochace radsej ako silonky chlapci sa zamnou obseraju ked ich mam a cervenajusa mam uz 13 rokov a vobec my to nevadi nosim ich aj v lete

Majo (Čt, 26. 7. 2007 - 16:07)

Ja mam 13 rokov a puncochace mam velmi rad tak v strede zymy si davam aj dve na seba najradsej mam tje pruhovane nosim ich aj do skoly najskor sa my deti smjaly ale o dva try dni ich zacaly nosit aj oni

jara (Po, 2. 7. 2007 - 11:07)

Mam mladsieho brata a ked sme v zime boli na horach dostal od mami aj moje silonky.

Peter (So, 23. 6. 2007 - 19:06)

Našťastie sú aj normálni ?udia ako napr. Janka. Pančucháče sú naozaj normálna časť oblečenia nevidím dovod, prečo by ich deti nemali nosiť keď je zima.

janka (Pá, 22. 6. 2007 - 22:06)

ja silonky nosim hlavne k sukni mam mladsieho brata ktory si tiez obliekol moje silonky ked sme isli na lyze. Odvtedy ich nosi pod nohavice hlavne telove mne to nevadi ved je to normalna cast oblecenia

Návštěvník (Čt, 14. 6. 2007 - 18:06)

To je blbost

Magda (Čt, 14. 6. 2007 - 01:06)

Já mám dodnes z punčocháčů noční můry. A to doslova. Například jsem ve snu na obchodní schůzce a najednou zjišťuji, že mám na sobě ty příšerné punčocháče..Jen ty punčocháče..je to prostě děsivý kus oblečení a nutit děti do jejich nošení je strašné. A poznamená to člověka na celý život.

odpurkyne punco (St, 13. 6. 2007 - 20:06)

Brrrr berte prosim v potaz, ze nekomu mohou puncochace byt az k nesneseni neprijemne (napr. me). Uz kdyz jsem byla mala, mela mama velky problem me do nich nacpat a i ted kdyz jdu treba do divadla dloooooouho vaham (i nad silonkami) a vetsinou to vyhraji kalhoty. V zime nosim tlustsi kalhoty a teple boty a zdravotne jsem na tom urcite lip nez ty slecny v bokovych kalhotach a kratkych bundickach.

janka (Út, 12. 6. 2007 - 00:06)

ked pride z baletu nosi silonky aj doma?

Návštěvník (So, 5. 5. 2007 - 23:05)

Však mě to taky prosáklo až na kalhoty, ale alespoň mi to nesteklo na nohy.

Návštěvník (Čt, 3. 5. 2007 - 18:05)

Já na sobě měla (dnes by mi moje děti řekly) šílené bombarďáky a věř mi, že jsem to měla snad úplně všude rozpatlané pod punčocháčema.

Návštěvník (Út, 1. 5. 2007 - 21:05)

A to jsi pod těma punčocháčema nic neměla? Mě, když se podařilo onehdy na základce do těhle punčocháčů pokadit, protože jiné jsem nenosila, tak jsem pod nimi měla ještě ty modré trenky co se tenkrát nosily. Takže se mi to naštěstí po těch punčocháčích moc nerozpatlalo.

Návštěvník (Čt, 26. 4. 2007 - 16:04)

To byla asi nevídaná podívaná pro všechny kolem co?

Návštěvník (Út, 24. 4. 2007 - 12:04)

Neříkám že jsem v tom byla do večera, už si to přesně nevybavuju ale myslím, že jsme měli volno nějak den před odjezdem nebo tak. Určitě nejsem takové prase, abych v tom musela trávit víc času než bylo nutné.

pedys67 (Po, 23. 4. 2007 - 19:04)

To je pěkná blbost pokud jsi se posrala na svahu,tak jsi v nich určitě byla až do večera než jste přišli na pokoj.Jo hahahaha.

Návštěvník (Ne, 22. 4. 2007 - 17:04)

Kombuchu, ty "nasrávačky" jsou opravdu trefné, já měla na lyžáku před x lety takové ty hnědé, jiné totiž nebyly a povedlo se mi do nich na sjedzdovce šíleně podělat, když to zpozorovaly holky na pokoji, vystrčily mě jen v těch pokaděných punčocháčích na chodbu a zabouchly, to byl tenkrát trapas, seběhly se snad všechny třídy. Mé děti už punčocháče nechtěli od posledního ročníku školky, dcera radši nosí ty barevné podkolenky a na syna bych už nedostala nic.

Kombucha (Po, 2. 4. 2007 - 15:04)

Tuhle debatu bych chápal za totáče, kdy jediné punčocháče byly takové ty světle hnědé, co jim můj táta říkal trefně "nasrávačky". Dnes je na trhu tolik různých hezkých punčocháčů (dokonce i u Vietnamců :o), tak nechápu, proč by s tím měl mít někdo problém. Ovšem alternativy jsou - podšité kalhoty nebo termoprádlo.

adéla (Po, 2. 4. 2007 - 14:04)

já jsem se předloni na lyžáku vrátila ke klasickým punčocháčům. do té doby to byl pro mě symbol absolutní out. taťka mi koupil takové to funkční prádlo, ale mělo dole takový okraj, co mi po prvním dnu udělal puchýře. pak mi holky na pokoji půjčily punčocháče a na druhý den už jsem volala našim, aby mi je taky přivezli.od té doby je nosím i do školy a už mi to tak nepřipadá.

Peter (Út, 13. 2. 2007 - 16:02)

Ja som asi od štvrtej tirdy ZŠ na zákl. školy nenosil pančucháče ale len spodky. Asi v šiestej triede som na zimné prázdniny bol u tety na prázdniny a tá prehlásila že to vyzerá otrasne a kúpila mi pančucháče jedny také hnedé obyčajné a ani to sa jej potom nepáčilo tie vyťahané kolená a kúpila mi ešte jedny krepsilonové. A tak som ich nmosil. Zapáčilo sa mi to a neskôr som si aj sám kupoval. Teraz mi už kupuje manželka a nerád by som sa vrátil k nejakým spodkám so švíkmi, ktoré odierajú nohy a tlačia...

pavel (Út, 13. 2. 2007 - 12:02)

jako dítě jsem punčocháče nosil do 4. třídy. Na začátku páte třídy jsem mamince řekl, že punčocháče nosit nebudu. Ač nerada maminka souhlasila a kopila mě teplý spodky.Pak přišla zima a ja si poprvé v živote oblékl spodky. Počas chuze cestou do školy se mi přilepily na stena a začaly se mi stahovat se zadku a vytahovat z popnožek.Tělesným teplem a vlhkem sa spoďáry natáhly a pod kalhotami na stehneh mi delaly faldy. Ale bral jsem to jako daň za ,,dospělost,, a nosil jsem je jako ostatní kluci a posmíval jsem se ostatním, kteří nosili punčocháče. Pak jedného dne, když jsme přišli do školy a měli sme jít na branecký pochod, nám pani učitelka řekla, že asi 5 děti s naší třídy dostalo žloutenku. Na branecký pochod pujdeme až po tom, co nás pani doktorka zaočkuje. Injekci sme dostali do sedacího svalu a kalhoty museli na pul žrde. Z patnacti kluku ze třídy sme byli tři ve spoďárech. Stydel jsem se mamince řict, že už nechci spoďáry, proto jsem vzal sve úspory a šel jsem do obchodu a koupil jsem si tři páry punčocháču a začal jsem je nosit tajne, aby to maminka nevidela /myslel jsem si to /.Tajne jsem si je pral v umývadle a sušil na radiatoru. Jednoho dne ráno jsem na židli vedle mé postele našel položený punčocháče. Od tý doby nosím v zimě jenom punčocháče a je mi 45 let.

Reklama

Přidat komentář