Reklama

Děti a punčocháče.

Radek (St, 5. 9. 2007 - 11:09)

Aleno, děláš dobře. Chtělo by to zase tuhle módu vrátit. Já je nosím taky.

Alena (St, 5. 9. 2007 - 07:09)

Škoda že z dnešného šatníka chlapcov vymizli krátke nohavice v kombinácii s pančucháčmi. Je to praktickejšie pri pohybe ako dlhé nohavice. Moji synovia sa takto obliekajú v prechodnom období na bicykel a na hory.

XY (Út, 4. 9. 2007 - 22:09)

Ucelom oblecenia je zabezpecit aby clovek nezmrzol, vzdy je lepsie ked je clvoeku trosku zima, nez ked je stale teplo, inak sa oslabuje imunita! a moze ohrozit zdravie viac nez keby sa neobliekal do puncochac aj cely rok. Treba ho prisposobit dennej teplote a brat ohlady aj na to, co je teraz "trendy " u rovesnikov! Ignoracia od rodica je velmi neferova a bezcitna pretoze to v tomto veku hodne vela znamena! a niesu to len decke rozmary je to vazna vec!. Napriklad v zime az na to bude pocasie, ak vobec pri nasich zimach, miesto puncochacov zaobstarat zateplené nohavice ktore su hadam prijatelnejsie a podobne...

Bývalý žiak (Út, 4. 9. 2007 - 20:09)

Tiež sme vo škole nemávali moc teplo, ale punčocháče som pod nohavice nepotreboval, a zima mi na nohy rozhodne nebola. Asi je to vec zvyku.

Návštěvník (Út, 4. 9. 2007 - 15:09)

Jedna věc je, jak je teplo ve škole a druhá, jak je teplo venku. Pokud je venku minus 20 a děti musí někde čekat na autobus, tak by ty punčocháče mít měly.

moudřejší než M (Út, 4. 9. 2007 - 15:09)

A není snad podstatné jak je v místnosti teplo ? V některých školách je sotva 18 st. a tam bych chtěl vidět MUDr jak by se klepal po pár hodinách.

MUDr (Po, 3. 9. 2007 - 21:09)

Školníděti by rozhodně neměly nosit do školy pod kalhoty punčocháče. Stačí jen ponožky a kalhoty nebo u děvčat punčocháče a sukně

Lekári (Po, 3. 9. 2007 - 21:09)

Detskí lekári tvrdia, že väčšina matiek u nás svoje deti oblieka príliš teplo a vôbec ich neotužuje. Vyrastá tak m?andravá generácia, neschopná dobre reagovať na meniace sa životné podmienky.

Katka (St, 29. 8. 2007 - 16:08)

Lukáši nedělej si nic z totoho , že tě někdo kritizuje jak píšeš myslím pravopis ten se doučíš , ale jsem ráda , že napíšeš svůj názor jen tak dál vždyť by jsme nevěděli jak se na to dívají naše děti někdy by nám to sami neřekly měj se hezky

Věra (St, 29. 8. 2007 - 16:08)

Ahojky no s klukama nemám zkušenosti , ale mám 3 dcery v době kdy dospívaly ve věku asi 12 let začaly odmítat punčocháče ty obyčejné pokud nebyla velká zima nosily silonky pokud bylo moc zima domluvily jsme se na elasťákách a hrubých ponoškách ve škole si sundaly teplé ponošky a dali si tenké pokud jim bylo teplo sundaly si elastaky a byli jen v kalhotách musím podtknout , že to nosily jen pod kalhotama k sukni nosily zásadně silonky

Pravopis (St, 29. 8. 2007 - 13:08)

Lukasku, ty teplousku jeden -nepise se "este" ale "jeste". A ne "svi deti" ale "sve deti", nebo "svy deti" chces-li. Ve 12-ti letech bys uz tohle mohl ovladat.

Lukáš (St, 29. 8. 2007 - 13:08)

Promin,spletl jsem si číslo.Je mi 12

Ariesek67 (St, 29. 8. 2007 - 09:08)

Lukáši stárneš nějak rychle ne 27.8.2007 Ti bylo 12 let A 28.8.2007 je Ti už 13let super tak kolik Ti vlastně je???????

Lukáš (Út, 28. 8. 2007 - 12:08)

Děláte dobře,že sví děti oblékáte do punčocháčů.Já taky nosím punčocháče,a je mi v nich dobře.A to mi je už 13let. Nohy musí být prostě v teple.Ajestli chtějí nebo nechtějí,tak to nevnímejte.

Návštěvník (Út, 28. 8. 2007 - 12:08)

vhgf

Lukáš (Po, 27. 8. 2007 - 12:08)

Já souhlasím s Kitti.Nohy v teple být musí.Proto já ešte nosím žluto-béžové vroubkované punčocháče

robert (Pá, 30. 11. 2018 - 16:11)

ahoj ja taky luki. napis mail

Lukáš (Po, 27. 8. 2007 - 12:08)

Já punčocháče nosím do tet,a to mi je 12let

pet (Čt, 9. 8. 2007 - 15:08)

Tak ony jsou slipy pod punčocháče pohodlnější boxerek se ta nohavička různě krčí a roluje a to mě přijde nepohodlné.A Romane kolik Ti je že Ti chystá punčocháče máma.Ne,že by mě to nějak vadilo,ale pokud Ti je nad 13 tak už by jsi si mohl chystat oblečení sám a pokud je Ti pod tak nechápu co děláš na tomhle serweru.

roman (Čt, 9. 8. 2007 - 06:08)

V posledni dobe kluci vice nosi boxerky nezli slipy. Kdyz mi na podzim mama zacne davat puncochace zaroven chce abych si bral na sebe pod puncochace slipy a ne boxerky. jak je to u vas?

Reklama

Přidat komentář