Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

J (St, 21. 8. 2019 - 09:08)

No ale nikdy jsi nenapsala jak čůrá mamča. Nebo ona nečůrá?

Klára (St, 21. 8. 2019 - 11:08)

Mamča čůrá taky a taky hodně někdy

Čůrání holek (Út, 20. 8. 2019 - 18:08)

Viděl asi dvakrát. Krásný,poprvé velký rychlý,proto si nedřepla až dolů,chcalo to z ní hned najednou,podruhé s Martinou,Martina chcala rychle,a ona prdel vyšpulenou,ale teklo to z ní jen trochu a chvíli . Asi šla jen s ní a tak to zkusila taky,ale moc nepotřebovala.

Tom (Út, 20. 8. 2019 - 18:08)

Já bych chtěl Simču. Ta čurá tak ,že to není vidět,když je hodně na bobku u trávy. Ta je tajemná. Nebo jsi ji viděl aspoň jednou čurat taky z většího posezu?

Čůrání holek (Út, 20. 8. 2019 - 18:08)

Martina i Aneta bílý. Obě sukni. Martina modrou Aneta modrobílou vzorovanou.

Zvědavec (Út, 20. 8. 2019 - 18:08)

Díky za info. Bílý kalhotky se mi u holek líbí nejvíc. Jinak souhlas s hostem. Dost dobrý! Závidím ti.

Čůrání holek (Út, 20. 8. 2019 - 18:08)

Je to vohul jako bejk.

Host (Út, 20. 8. 2019 - 16:08)

Tys mně udělal ještě než šly na záchod-Pecka!

Čůrání holek (Út, 20. 8. 2019 - 16:08)

Martina a Aneta hned sukně vzhůru a spoďáry dolů a z pod zadku z prciny u každé hnes vytekl široký světlý proud. Martina chcala dýl,ale bez přerušení. Vychcala to najednou. Aneta chcala skoro takystejně dlouho . Dvě prdelky a z nich dvě chcaní do trávy za domkem na dříví! No já jsem nemoh psát , byl jsem hned vyšlehnutej do záchodu ještě než si Martina prcinu utřela nějakým kapesníčkem a Aneta se jen oklepala a byla vychcaná taky. Začíná pršet a šli spolu domů. To byla klika,že neodešly dřív. Teď tady jsou každej den skoro a včera nebyli ale v sobotu i v neděli a s kámoškou a jejich chcaní bylo jedničkový. Martina má kluka, já bych ji chtěl ojebaT jako nikdo.

Host (St, 21. 8. 2019 - 09:08)

Jestli tam dnes holky budou a pudou chcát tak to sem dej. Už teď jsem nastartovanej,že bych si ho vyhonil jen si na to vzpomenu.

Čůrání holek (St, 21. 8. 2019 - 10:08)

Zatím nic,ono je to většinou odpoledne. Teď je mokro a asi jsou doma a po ránu určitě chcali do záchodu. Tady ta Míša a Klára taky nejsou marný jak sem píšou,ale já to mám tady naostro.

Zvědavec (Út, 20. 8. 2019 - 17:08)

A co měly holky na sobě za kalhotky?

Čůrání holek (Út, 20. 8. 2019 - 16:08)

Jdou chcát!!!!!! Martina a ona d. Tývole!

Čůrání holek (Út, 20. 8. 2019 - 16:08)

hele, asi se to povede . Martina je taková nejistá a dala sidvakrát na prcinu ruku a asi potřebuje chcát Ale zatím nešla. Aneta je víc v klidu ale je taky víc neklidná než dřív. Asi holky nebyli od oběda a tak mají prciny na chcaní. Zatahuje se, jen aby nepršelo a neodešli domů, to by chcali na záchodě a to nechci.

Návštěvník (Út, 20. 8. 2019 - 16:08)

Super,takové situace miluji.závidím :-)

Čůrání holek (Út, 20. 8. 2019 - 15:08)

Teď jsou venku Martina s Anetkou. Asi půl hoďky,jsem nadrženej jestli půjde některá chcát.už teď si ho tady na záchodě honím při tý představě. Jestli některá půjde já to nevydržím a hned budu než dovychčije svůj proud. To je fakt síla

Host (Út, 20. 8. 2019 - 15:08)

Hlidej,sleduj a piš mi to! Určitě pude některá na chcaní. Ty píčo,piš jestli některá bude chcát.

Host (Út, 20. 8. 2019 - 14:08)

Tak to jsem neodhadl správně. A kdy to bylo naposled?

Host (Út, 20. 8. 2019 - 12:08)

Já si tipnu.... Aneta. Je to tak?

Čůrání holek (Út, 20. 8. 2019 - 13:08)

Nejvíce jsem hotovej z Karolíny a jejího chcaní,protože je vydatný a s přerušením, druhá je Aneta,protože její chcaní je rychlý a většinou na poslední moment jinak by se pochcala. Ty dvě mně rajcujou nejvíc a když chčije jedna nebo druhá nebo i někdy obě tak se udělám okamžitě.

Reklama

Přidat komentář