Reklama

Holky,o co vám vlastně jde?

Honza (Po, 26. 2. 2007 - 23:02)

P.S. Ani se nebudu divit, když sem na mě zase narukuje anonym Jakub .... asi ho musím dosti dráždit .... nevadí .... mám ho svým způsobem rád .... je to také jen člověk :-)'

Honza (Po, 26. 2. 2007 - 23:02)

Ahoj Lenko, díky za odpověď .... tak to jsme oba Pražáci :o) .... Samozřejmě respektuji, že máš přítele a ani bych ti nechtěl rozbíjet vztah .... myslel jsem jen si třeba popovídat u kávy či vínka :o) .... ale rozhodně bych tě nechtěl balit .... jsem spíš na ty starší .... promiň :-)
Mě to nevadí, že jsi to takhle odmítla .... máš recht....
Jen k tomu setkávání lidí .... není to problém .... pokud nemáš strach z toho neznámého a jdeš tam bez toho, že někoho musíš za každou cenu sbalit a pak se ti nelíbí .... to je fakt pech .... Já když jdu na schůzku a neznám tu dotyčnou, tak tam jdu v pohodě a když se mi s ní dobře komunikuje .... to je většinou .... tak je to všechno úplně v cajku.
Už jsem byl s asi šedesáti ženami na setkání, ale zatím přicházejí v úvahu jen dvě .... které by mi vyhovovaly, vybírám si hlavně já a podle toho vedu diskusi ....
Vůbec si ale nestěžuji a jsem v klídku .... Pokud se něco povede .... je jen dobře .... Nelámu to přes koleno a je mi docela zatím dobře, mám svou svobodu a to je pro mě důležité .... potřebuji volnost .... nikoli svázat třeba manželstvím.

Jo, moc ti přeju, aby jsi měla nadále krásnej a pohodovej vztah a nic ti nekazilo náladu .... Ahoj Honza.'

Lenka (Po, 26. 2. 2007 - 19:02)

Pro Honzu: Jsem sice z Prahy, ale jak jsem říkala, na chatu a na seznamkách se vážně neseznamuji. Ani bych na to neměla odvahu, setkat se s někým a pak ho odmítnout. Z tohoto důvodu se nechci sejít ani s tebou... toť první věc a druhá jest ta, že mám přece dlouhodobý vztah ;-). Ale to bylo jen na okraj...
Pro kluka: Jasně, existujou holky, co se nechaj mlátit. Tomu já taky nerozumim. Na mě by jednou vztáhl někdo ruku a prchám pryč... možná se ty holky, který to trpí,že je chlap mlátí, bojí, že si pak žádnýho nebudou schopné najít. Já osobně bych fakt zdrhla, ale věřím, že takový ženský jsou a že je jich hodně. Rozhodně bych ale nehádala, že to dělá 1/3...'

Kluk (Po, 26. 2. 2007 - 18:02)

A ještě jedna obecná úvaha :-) Čekám, že mě tu někdo napadne, že nemám ve vztazích žádné zkušenosti a nevím, o čem mluvím...a ono je to vlastně i pravda.
Tuhle jsem někde četl, že asi třetina žen se setkala s domácím násilím. A že dost z nich stejně u svého partnera zůstanou dál. Holky, nezlobte se na mě, ale to prostě nechápu. Jistě, když už jsou v tom nějaké závazky, děti atd., není to tak jednodůché. Ale že to trpěji i holky, kteří s klukem jen choději?
Spusta z nich řekne, že nechtějí být sami. No, holky, vy často nestojíte o kluky, kteří nejsou dost sebevědomí a nevyzařuje z nich určité ,,chlapství", nebo jak to říct. Ale když je na vás kluk sprostej, nebo dokonce používá násilí, to vám tolik nevadí?
Nechytejte mě ale za slovo, myslím tím: když z kluka nevyzařuje osobnost a necítíte v něm toho silnějšího z páru, je to víc odpuzující než to, když kluk takový je, ale současně občas tu svojí sílu použije i na vynucení si svých názorů?
Zkrátka, chlap, ze kteréto máte (občas) strach je pro vás pořád víc přitažlivý než ten, který má spíš ztrach sám z toho, že pro vás nebude dost dobrý?
Já to samozřejmě neberu tak, že kluci jsou buď hodní a nesmělí, nebo zlí a sebevědomí. Jistěže spousta kluků jsou sebevědomí a současně by nikdy holce neublížili a naopak spousta nesmělých si svoje komplexy může léčit násilím.

Já u sebe asi vím, co mi chybí a proč jsem nikdy žádnou holku nepřitahoval...jen to neumím popsat. Je to prostě to, čím vás kluk přitahuje (když pominu vzhled), prostě ta jeho osobnost. A tím, že bych nikdy žádné holce neublížil, to asi nenahradím.
Tak zatím ahoj.'

Kluk (Po, 26. 2. 2007 - 18:02)

Ještě pro Lenku: Možná jsem při těch pár ,,jakštakš" úspěšných pokusech měl jen štěstí, ale rozhodně bych neřekl, že na seznamkách se pohybují jen samí zoufalci. Já tam narazil jen na docela fajn holky a ty 2, se kterýma jsem se potkal i live, byly i hezké.
Ale jistě, na seznamkách jsou většino lidi, co mají nějaký problém (jinak by se neseznamovali přes seznamku:-). Ale neznamená to, že by se nutně muselo jednat o zoufalce.'

kluk (Po, 26. 2. 2007 - 17:02)

Tak jsem se zas po delší době dostal na diskuzi. Koukám že přízpěvků spousta, ale většinou o ničem...myslím tím to hádání se různých anonymů o tom, kdo je zkušenější ve vztazích atd. Ostatním díky za rozumné názory.
Pro: ,,Holku pro kluka" . Díky, jo, asi v tom bude i nízké sebevědomí. Přitom jsem nikdy neprožil žádný velký trapas, nebo zklamání, že bych si neměl věřit. Ale prostě obecně ve společnosti a mezi holkama obvzlášť, se cítím hrozně nesvůj, až by se dalo říct bojím :-) Navíc mě většina společenských akcí nebaví...prostě koníčky, které mám, jsou většinou takové samotářské.
Nechci tu nad sebou fňukat, jen konstatuju. Ale díky, budu se snažit.'

Jakub (Ne, 25. 2. 2007 - 22:02)

Ale to kecáš ... že jo? :)'

Iva (Ne, 25. 2. 2007 - 21:02)

Kluk: Tak to jsi na omylu. Mě například takový suveréni nagelovaný odpuzují. Přijde mi hezký když se kluk stydí, když je nesmělý. Mě se to vážně líbí.'

Návštěvník (Ne, 25. 2. 2007 - 00:02)

:-D

Návštěvník (Ne, 25. 2. 2007 - 00:02)

ty jakube jsi v pohode

Návštěvník (Ne, 25. 2. 2007 - 00:02)

:-)

Návštěvník (So, 24. 2. 2007 - 23:02)

AHOJ JAKUBE

Návštěvník (So, 24. 2. 2007 - 23:02)

Ahoj Honzo ... :)

MARTINA (So, 24. 2. 2007 - 23:02)

HONZO,TY SE DOHOUPES SAM NA TOM HAKU

Honza (So, 24. 2. 2007 - 23:02)

:o)))) Já jsem na té houpačce a je mi tu blaze .... a končím **** ahojky a měj se ....'

chytra lenka (So, 24. 2. 2007 - 23:02)

honzo si fakt trapnej

Jana (So, 24. 2. 2007 - 23:02)

Tak ale už by jste toho mohli tady nechat.
Hlavně ty Jakube tady nepřispíváš do diskuse a jen to tu celé zazdíš. O co ti vlastně jde. To vůbec nechápu. Jako by jsi si tu léčil nějaký svůj komplex? Buď tak hodný a jdi si na své téma co jsi si tu založil a nelez sem.'

Návštěvník (So, 24. 2. 2007 - 23:02)

Zvědavost !? Zvědavý jsem, ale ne na Tebe :) a ani na Lenku - tím neříkám, že nemusí být zajímavá pro někoho. Jsi zklamaný !? Někdo se houpe na háku, někdo ještě stále na houpačce :-)'

Honza (So, 24. 2. 2007 - 23:02)

Houpy hou,houpy hou .... takhle se houpeš .... na háku :o))))))))))Ale zvědavost ti nedá co?'

Návštěvník (So, 24. 2. 2007 - 22:02)

Už si píšete i mailíky ? :)))'

Reklama

Přidat komentář