Reklama

Holky,o co vám vlastně jde?

pro kluka (Čt, 15. 2. 2007 - 12:02)

Máš pravdu a rozumně, inteligentmě jsi to napsal. Pointa je v tom, že i ty, co působí jako největší suverénky, trpí nějakým komplexem. Jakýmkoliv. Vědomě i podvědomě proto hledá někoho, kdo by ji s tím nějak pomohl, podržel ji, potáhl, nadzvednul. A takoví se jeví právě ti "frajeři". Že to jsou téměř vždy hajzlové a superhajzlové je nasnadě. Že to není to správné řešení zjistí až poději, nebo pozdě. Mají to jaksi v sobě, že si hledají jakési silnější idoly a začíná to v pubertě. Sám jsem je kdysi hojně využíval a dostal jsem se na tříciferné číslo. Myslím ale, že žádná z nich nemůže ríci, že jsem se k ní zachoval podrazácky, jenom jsme si zasexovali a pak pá. To si ale děvčata musí samy promlít ve svých hlavinkách. Bohužel, je to těžký a dlouhodobý proces, ne vždy úspěšný. Ahoj A.D.'

jj (Čt, 15. 2. 2007 - 09:02)

každá holka, vybírá podle toho v jakém věku je a jaké má zkušenosti s určitými typy mužů....čím mladší tím víc hledá frajera a čím je starší tím víc oceňuje něco jiného, protože předchozí vztahy ji už něco naučili...tím ale samozřejmě nechci říct, že starší ženská neocení schopného chlapa...ale schopný, nerovná se frajer, ani se nerovná pohádkově bohatý...většina ženských jen nechce ňoumu, který sedí doma a skuhrá, že nemá peníze, ale že se snaží něčeho dosáhnout ( nemyslím zorvna ředitele banky, ale snad chápeš co myslím) ale to neznamená, že to je nějaký lev salonu s nagelovaným účesem (pochybuju, že by nejakého takového chtěla ženská doma)...hodného kluka by náhodou chtěla každá, ale musí ji něčím imponovat..buď tím že si jde za svým, nebo svým chováním, nebo tím, že ji rád pomůže s vařením nebo úklidem a nepřipadá mu to nijak divné...'

Kluk (St, 14. 2. 2007 - 18:02)

Nedávno jsem tu na diskuzi četl jeden přízpěvek od kluka,který se ptal na to,co vás zaujme při seznamování a jestli mají nesmělí kluci šanci.Ten naivka chtěl po vás,holky,upřímnou odpověď.Co jsem si přečetl,tak většinou se jednalo o chlácholení,že nesmělost a stydlivost při seznamování ze strany kluka vůbec nevadí.Hezké,milé,povzbuzující (pro nás, nesmělé)...ale přitom uplná blbost.Vás přece přitahují suveréni s nagelovanými účesy,společensky úspěšní chlapi,kteří se umí chovat všude jako doma a být středem pozornosti.Proč to nepřiznáte?To se za to stydíte?Pořád se mluví o emancipaci a rovnoprávnosti.Přitom se vám líbí vůdčí typy a zdravě nadřazené chování.
Né,vůbec nejde o to,že bych byl naštvaný,že mi seznamování nejde a hledal chyby jinde...no,i když možná trochu jo,přiznávám.Ony výše uvedené vlastnosti těch úspěšných chlapů jsou v dnešní době rozhodně praktické.Vedle takových je asi větší šance prožít úspěšný a vzrušující život,než s nějakým hodným ňoumou.
No nic,nebudu se tu dál vyplakávat.Nepatřím a a nikdy nebudu patřit mezi úspěšné baliče.Snad se mi ale přesto podaří jednou narazit na nějakou fajn holku,kterou to moje nesmělé a nemožně křečovité chování při pokusu o vyjádření sympatií neodradí a dá mi šanci ukázat se,jaký jinak jsem (teda rozhodně né ideální...ale snad zas né tak hrozný).A když né,tak se s tím holt budu muset nějak vyrovnat.Reálný příběhy né vždy končí šťastně.'

Reklama

Přidat komentář