Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Host (St, 21. 8. 2019 - 16:08)

Tak co je??? Chcaly? Já už jsem nafutrovanej v péru na nejvyšší točky! Jen trochu a jde to ven všechno!

Čůrání holek (St, 21. 8. 2019 - 16:08)

Asi pujdou chcát! Asi všichni. Ta nová holka uz je neklidná,Martina taky a An. Onu jdou##

Host (St, 21. 8. 2019 - 14:08)

Já už mám z tvýho psaní tvrdýho a velkýho jen se vystříkat taky. Snad se neudělám dřív

Čůrání holek (St, 21. 8. 2019 - 14:08)

Už je,já nemůžu,chcala jen sama, stáhla kalhoty a kalhotky a v podřepu to pustila. Z pod zadku ji to teklo rovnou dolů na trávník a celkem dost. Ja jsem to vydržel,bylo to jen tak tak,skoro bych už vystrìknul,ale já chci Martinu,ona mar sukni,počkám. Musí jít chcát taky prece. U ní se udělám za vteřinku. Už aby šla,jak už to nevydržím. Síla jako včera. Kdybych si ho teď pohonil,byl bych hned mokrej,ale šetřím to na Martinku. Ať už má plnÿ močák. Do prdele,je tam s nima ještě jedna holka a tu neznám. Pojďte holky na záchod. Pojďte.

Host (St, 21. 8. 2019 - 14:08)

Chčije?!!!!

Host (St, 21. 8. 2019 - 14:08)

Chčije?!!!!

Čůrání holek (St, 21. 8. 2019 - 14:08)

Jo,aneta jde! :-)

Čůrání holek (St, 21. 8. 2019 - 13:08)

Jsou venku! Je tam Martina s Anetou. Aneta má kalhoty,Martina světlou sukni. Kéž by šli chcát. Alespoň jedna. Zatim to tak nevypadá. Ale já už na to myslim a tady na záchodě u okna hlídám a musím si ho občas honit.

Host (St, 21. 8. 2019 - 14:08)

No ty vole fakt hustý. Já čekám taky.

Klára (St, 21. 8. 2019 - 08:08)

Dnes jsme čůraly v noci do nočníku ,protože se Nikola chrula asi kolem čtvrté a pak se hodně vyčůrala do nočníku a já pak taky. Pipinky jsme měly plné a tak bylo tři čtvrtě naší vody z bříšek. Dnes mamča nás vezme na koupání do Schandau a budeme ještě užívat volna. Je tu mlha .

obdivovatel (Út, 20. 8. 2019 - 21:08)

Myško, já bych chtěl vidět tvou baculku čůrat proudem a klidně i víc

Miška (Út, 20. 8. 2019 - 20:08)

Já měla taky dnes dvě větší čurání. Byla jsem u kamarádky a šly jsme ven a u ní jsem vypila velkou colu a ještě čaj a za chvíli se mi chtělovíc a víc čurat a tak jsem to pustila u cesty do písku a jehličí pod velkým smrkem a baculka mi čurala hodně dopředu ,protože se mi hned víc rozevřela. Kámoška to taky zkusila a šlo jí to pomaleji ale taky se rozčurala do většího proudu,ale já měla větší množství čurání. Ona pak ještě asi za půl hodinky u rybníka chtěla potřebovala nutně kakat a tak jsem ji nechala a udělala to na bobečku taky do písku a pak to prý tím pískem přikryla. Nekoukala jsem se jak kaká, koukat na někoho když kaká je neslušný, jen jsem opodál hlídala. Navečer jsem přišla domů a potřebovala jsem znovu a hodně a hned jsem ani nešla domů,ale pustila to přímo na zahradě u zdi. Baculku jsem už měla víc sevřenou,takže jsem už nečurala malým obloučkerm před bříško a nohy,ale spíš pod sebe a na zadeček ale intenzivně až pak se mi baculka otevřela víc a proud moči si našel cestu snáze ven. Před chvilkou jsem mluvila s holkama v Mikulášovicích,ony zmokly a tady skoro ani nekáplo,ale asi něco přijde. Taky půjdu k sobě,ale spát ještě ne, něco pochruju.

Miška (Út, 20. 8. 2019 - 20:08)

Já měla taky dnes dvě větší čurání. Byla jsem u kamarádky a šly jsme ven a u ní jsem vypila velkou colu a ještě čaj a za chvíli se mi chtělovíc a víc čurat a tak jsem to pustila u cesty do písku a jehličí pod velkým smrkem a baculka mi čurala hodně dopředu ,protože se mi hned víc rozevřela. Kámoška to taky zkusila a šlo jí to pomaleji ale taky se rozčurala do většího proudu,ale já měla větší množství čurání. Ona pak ještě asi za půl hodinky u rybníka chtěla potřebovala nutně kakat a tak jsem ji nechala a udělala to na bobečku taky do písku a pak to prý tím pískem přikryla. Nekoukala jsem se jak kaká, koukat na někoho když kaká je neslušný, jen jsem opodál hlídala. Navečer jsem přišla domů a potřebovala jsem znovu a hodně a hned jsem ani nešla domů,ale pustila to přímo na zahradě u zdi. Baculku jsem už měla víc sevřenou,takže jsem už nečurala malým obloučkerm před bříško a nohy,ale spíš pod sebe a na zadeček ale intenzivně až pak se mi baculka otevřela víc a proud moči si našel cestu snáze ven. Před chvilkou jsem mluvila s holkama v Mikulášovicích,ony zmokly a tady skoro ani nekáplo,ale asi něco přijde. Taky půjdu k sobě,ale spát ještě ne, něco pochruju.

Klára (Út, 20. 8. 2019 - 20:08)

Našly jsme dnes spousty hub a byly jsme u Tanečnice až a zpátky i s mamčou a pak jsme pěkně zmokly. No snad nám nehrozí rýma a nachlazení. Čůraly jsme v lese dvakrát, dopoledne i odpoledne a já měla jedno větší a jedno takový normální čůrání, ségra dnes moc nečůrala a vždycky jí to šlo z pipinky jen mírně avelkou louži. Je pravda,že moc nepila a já jo. Teď je venku hnusně a prší a tak půjdeme k sobě a budeme koukat na filmy. Tak jsem se schválně šla vyčůrat ted se ségrou než jsme šli do pelíšků a dívala se jestli čůrá hodně nebo málo a teď čůrala spíš dost a tak to bude dobrý. Já ji mám moc ráda a bojím se třeba aby neměla oslabený ledviny nebo močák,ale ona asi jen málo pila přes den.

J (St, 21. 8. 2019 - 09:08)

No ale nikdy jsi nenapsala jak čůrá mamča. Nebo ona nečůrá?

Klára (St, 21. 8. 2019 - 11:08)

Mamča čůrá taky a taky hodně někdy

Čůrání holek (Út, 20. 8. 2019 - 18:08)

Viděl asi dvakrát. Krásný,poprvé velký rychlý,proto si nedřepla až dolů,chcalo to z ní hned najednou,podruhé s Martinou,Martina chcala rychle,a ona prdel vyšpulenou,ale teklo to z ní jen trochu a chvíli . Asi šla jen s ní a tak to zkusila taky,ale moc nepotřebovala.

Tom (Út, 20. 8. 2019 - 18:08)

Já bych chtěl Simču. Ta čurá tak ,že to není vidět,když je hodně na bobku u trávy. Ta je tajemná. Nebo jsi ji viděl aspoň jednou čurat taky z většího posezu?

Čůrání holek (Út, 20. 8. 2019 - 18:08)

Martina i Aneta bílý. Obě sukni. Martina modrou Aneta modrobílou vzorovanou.

Zvědavec (Út, 20. 8. 2019 - 18:08)

Díky za info. Bílý kalhotky se mi u holek líbí nejvíc. Jinak souhlas s hostem. Dost dobrý! Závidím ti.

Reklama

Přidat komentář