Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (St, 21. 8. 2019 - 21:08)

Ty vole jsem se normálně udělal taky, jenom to čtu. Kadění je u holek rajcovni. Chlap chodí srát každej den nic neřeší a udělá to. Holky hodně zadržujou, ale pak to většinou stojí za to. Já viděl jednou srát holku na jednom festivalu. Na hajzlech brutální fronta. Asi už to nedávala a tak zaběhla do křoví. Měla smůlu já tam zrovna chcal, ale když tam přiběhla, tak si mě nevšimla. Měla svoje problémy. Dřepla si vyhrnula sukni a stáhla kalhotky. Prdelku měla celou napnutou, ale taky jí to ze začátku nešlo. Tlačila jak o život a pak už to z ní pěkně lítalo. Kadila snad minutu v kuse a nechala za sebou neskutečnou hromadu. Když dosrala a taky u toho i trochu chcala, tak si kapesníčky otřela pipinu a prdelku, natáhla rychle kalhotky a zmizela. Taky jsem musel to naděleni po ní zkontrolovat a fascinovalo mě kolik toho byla schopná vykadit. Podle množství musela nebejt na velký aspoň tři dny. Škoda jenom, že většina holek se tváří, že něco jako kadění vůbec neexistuje.

tady (St, 21. 8. 2019 - 23:08)

píše někdo, že viděl kakat holku a že jí to šlo hodně těžko ven. Na Sázavě u Zruče máme chatu a je to už víc jak rok ,měl jsem zážitek a velmi mladou kamarádkou, tehdy jí bylo šestnáct a mně dvavadvacet. Snažil jsem se jí balit,ale ona odolávala. Jezdila na chatičku vedle nás a jednou něco opékali venku a já opravdu náhodou byl ve sklepě ukládat věci a máme tam skoro u země malý okno . Bylo ještě světlo a najednou jsem ji viděl jak pospíchá k plotu,který byl snad půl metru od naší zdi a okna, a tam zvedá sukni a dává rychle spodní prádlo dolů a čůrá z píčky ale málo , ale z jejího zadečku jde ihned tekutým proudem velký hnědý průjem. Bylo vidět, že to měla hodně na poslední chvíli. Když dokakala ještě chvilku zůstala na bobku a pak to z její prdelky teklo znovu jako průjem a až pak se kapesníčkem utřela a oblékla se, ale hned zase dala kalhotky dolů a na bobečku z jejího zadku šel ještě další rychlý tekutý průjem. Zůstala ještě sedět a za chvilku to šlo jestě dvakrát za sebou skoro jako průjmová žlutá voda z ní a až pak to bylo dobrý a oblékla se a odešla. No a já měl po tom jejím opakovaným kakání plnou ruku bílýho jak jsem sez toho opravdu intenzivně udělal. Nekecám. Tohle byl můj nejsilnější vodvaz a už se nikdy nezopakoval.

Host (St, 21. 8. 2019 - 23:08)

Jo,jo,jo! Ty vole jsem udělanej znovu. Z toho sraní. Fakt slušnej vomrd. A hned to stříkalo v maximální rozkoši. Chtělo by to skutečnou pičku a do ní.

@ (St, 21. 8. 2019 - 23:08)

jsem hotovej a vyšmelenej do ruky jen jsem to dočetl. Já se tady vždycky udělal u čůracích story Klárynebo Mišky a tohle je podruhý, co mně to dostalo i jinak. Ty a odpoledne ty čůrací holky, jak psal ten čůratrón, tam jsem se uvolnil hned u tý Anety, jen jsem věděl, že je tam a že potřebujejít na malou a stačilo to. Fakt hustý a palec hore! Budu spát jak uvolněnej zajíček v louči.

Výzkumník (St, 21. 8. 2019 - 20:08)

To já jsem pozoroval holku škvírou na jednom tajným místě. Byla ji tak kolem dvaceti a šla chcát i srát,ale to jsem nevěděl,že bude oboje. Byla to kůlna na nářadí a ona šla přímo k ní a asi dva metry možná blíž se posadila se staženými kalhotkami a vychcala se, Viděl jsem její píču jak je mokrá a jak chcala přes celou najednou,ale když dochcala nezvedla se a bylo vidět jak zkouší tlačit až u toho lehce naříkala. Prdel měla postupně úplně napnutou a pomalu se jí otevírala i díra na sraní a tam bylo vidět jak ji má naplněnou a znovu usilovně několikrát za sebou se snažila tlačit až opět trochu sténala ale prdel byla našponovaná a hovno nakraji,ale bylo tak široké,že ho nemohla dostat ven. Já si ho u toho honil ale potichu,bych ji nevyrušil,protože byla blízko. Po několikátém usilovném tlačení se jí hovno dalo z prdele pomalu do pohybu a zvolna lezlo ven. Bylo dlouhý a za ním šly ještě další dvě dlouhý šišky a ještě začala trochu chcát když to všechno ze sebe dostala. Když odešla hned jsem se šel podívat ,co vysrala audělal jsem se do toho hovna a postříkal jsem ho. NIkdy mně to už nevzrušilo, jen tady.

Martina (St, 21. 8. 2019 - 20:08)

Ty prase úchylný! To snad nemyslíš vážně????

Návštěvník (Čt, 22. 8. 2019 - 09:08)

No a proč ne ? Holky jsou ještě větší prasata jak kluci.A kdoví co děláš ty paní cudná

Klára (St, 21. 8. 2019 - 19:08)

Dnes jsme byly v Bad Schandau na koupání a saunování a bylo to moc fajn. Ségra je utahaná a už leží po večeři , a že jí bolí hlava. Teplotu nemá, ale mohla by být z těch saun utahaná. Měly jsme i jeden saunový rituál s vějířem a vonnými esencemi a dřív to moc nedávala Miška, ale Nikola z toho byla dnes taky lehce zamotaná a srovnala se až v chladícím bazénku. Jinak jsme si to užily dokonale. Ségra už nečůrá do vody v bazénu a hlídala jsem ji a byly jsme spolu dvakrát na záchodě a vždycky jsem hlídala její pipinku ,aby to pustila všechno do záchodu a já to vyčurala samozřejmě taky. Teď jsme čůraly po večeři venku a já pipinkou normálně rychle ale Nikola pomalu až po chvilce udělala prudkou sprchu z bříška do trávy. Mamča se ptala taky jestli je jí dobře, ale prý že jo jen je ospalá a bolí ji hlava. Neblinkala ani nemá průjem ani teplotu. Tak ji nechám v klidu usnout a půjdu možná chvíli na zápraží, protože se mi spát ještě nechce. Jejda, ona už doopravdy chrní. Tak tedy jí to zmohlo,že okamžitě usnula. Ta bude určitě potřebovat čůrat v noci,když usnula tak brzy. Trochu se o ní bojím, ale jinak je ok, já ji mám tolik ráda, že bych pro ní dýchala. Tak půjdu tiše ven a za mamčou. Pipinka mi říká, že se jí chce taky trochu čůrat, ale zatím to vydržím a nechám si ji víc naplnit a vyčůrám se najednou až půjdu do pelíšku. Prázdniny za chvíli skončí a bude zase škola. Ach jo. Miška je taky v pohodě snad, ale písneme si, protože jsem tady četla, že je smutná z tety, protože byly jí zapálit svíčku, tak ji trochu utěším.

Gita (St, 21. 8. 2019 - 20:08)

Klárko dohlídni na Nikolku, může být přehřátá a kdyby ji bylo večer špatně a zvracela ,tak ji dej chladivý obklad na čelo. Ale asi to bude jen únava.

Klára (St, 21. 8. 2019 - 22:08)

Gito, ty jsi to úplně ohadla - Nikola se vzbudila a bylo jí špatně a hned blinkala ,ještě ,že tu byl nočník a tak to šlo do něj a jen trochu mimo, ale to jsem už uklidila. Vyzvracela celou večeři a celá se trochu chvěje, ale nemá teplotu ani průjem ,nic takovýho. Jen to šlo horem a tak má teď studený obklad na čelo. Ještě se šla vyčůrat na záchod a vylít a umýt ten nočník. Asi bude přehřátá z těch saun, protože venku nebylo až tak zase horko. Už se ji nechce znovu a napila se trochu coly a asi bude chrnět. Já už taky spala,ale vzbudila mne ségra ,sedla si na postel a hned to šlo ven. Ještě,že ví, že tu máme tuhle pohotovostní nočníkovou nádobu. Záchod je až na konci chodby a to by určitě nedoběhla. Snad jí bude už dobře, víc zítra. Asi ještě neusnu, bojím se o Nikolku, je pro mně všechno ,i mamča přišla a dáváme na ní pozor. Už usíná, tak to snad bude dobrý. Možná ji po tom všem nesedla večeře.Moc si přeju, aby Nikolka byla ráno vpořádku.

Miška (St, 21. 8. 2019 - 18:08)

Já dnes měla jedno nutný čurání ve Slavonicích,kde jsme byly u příbuzných,ale tam jsem se styděla to udělat venku a tak jsem si dovolila na WC,ale baculka byla plná,že jsem čurala dlouho a bolelo mně to trochu,protože jsem byla přeplněná. Ráno taky bylo větší čurání,a to jsem šla ven na trávu a taky jsem to pouštěla hodně,ale nebylo to nepříjemné. Stále si užívám prázdnin, byly jsme na hrobečku u tety a to jsem oplakala a já nechci o tom ani psát,už semi chce znova.

Pozorovatel (St, 21. 8. 2019 - 19:08)

Vzdej to Libore. Momentálně tu jsou zajímavější storky.

Míla (St, 21. 8. 2019 - 17:08)

Vy jste teda hovada.

Zvědavec (St, 21. 8. 2019 - 17:08)

Já bych si to jejich chaní natočil na mobil a pak bych si ho u toho vyhonik několikrát denně.

Host (St, 21. 8. 2019 - 17:08)

Je to hotový i u mně.Četl jsem to jednou a stačilo. U Martiny to nešlo a musel jsem se udělat. No ty vole,to je exotní! Jen jak mi píše kluk jak čumí jak mu holky chčijou za barákem. To bych chtěl zažít na RS

Čůrání holek (St, 21. 8. 2019 - 17:08)

Já nemoh. Oni šly nejprve ta nová, asi musela hodně ,protože se kroutila a poskakovala a křížila nohy a pak ještě ani ne za dřívím, tam bylo dobřže vidět ze dvora vyzvedla sukni a stáhla kalhotky a chcala hned,možná si ucvrkla do kalhotek- bílých. Nejprve z vyššího dřepu a bylo vidět její chcaní širokým proudem a pak si dřepla níž a už to bylo vidět jak to teče hůře. Martina na ní koukala a taky se trochu kroutila a poodešla dál za dříví asi jako včera a taky zvedla sukni a stáhla kalhotky a hned toz ní proudilo a dlouho a pak ještě jednou udělala chcaní menší a bylo to. Aneta pak šla sama a chcala taky dost a z výšky a rychle a méně dlouho. To už jsem sledoval jen okrajově. U Martiny jsem byl hotovej hned jak zvedla sukni, a jak to z ní šlo, ze mně okamžitě to šlo taky a vystříkal jsem se několikrát do záchodu a na zem. Já jsem nemoh psát já jsem byl z toho hotovej dlouhý minuty

.... (St, 21. 8. 2019 - 17:08)

a jaký měly další holky kalhotky? Jak daleko to máš od okna? Mají velký píčky nebo malý? Otírají si je po vychcání? Viděl jsi některou kadit? A kde je to nárámné místo? Město, vesnice? Já jsem z toho taky navařenej-

Čůrání holek (St, 21. 8. 2019 - 17:08)

Martina měla bílý a ty mně rajcujou nejvíc, Aneta žlutý. Od oknazáchodu to mám tak kolem deseti max patnácti metrů. Všechny maj nádherný prciny asi stejně veliký a krásně chčijou. Nekadila tam žádná, neviděl jsem,že by z jejich prdelek šlo nějaký hovno ani tuhý ani řídký. Nové město pod Smrkem,ale blíž nebudu psát lokalitu abych o ty holky nepřišel na koukání.

Tom (St, 21. 8. 2019 - 20:08)

Ty máš topový pozorovací místo. Jestli budou chcát i zítra, dej to sem. Já jsem jednou špehoval holku co mířila za nějakou stavbu a tak jsem usoudil,že musí na záchod,došel jsem za ní,a už naplno chcala. Lekla se,ale stopku neudělala dochcala to dál,aledala si před kundičku ruku,abych ji neviděl na chcací díru a proud. Já si to ani nemusel dělat rukou. Mně se to uvolnilo do kalhot samo a byl jsem total hotovej jen z toho jejího chcaní. Holka zmizela a dostalo se mi kreténů a debilů o d ní,ale stálo to za to!

Zvědavec (St, 21. 8. 2019 - 17:08)

No já jsem z Mikulova, to je jižní Morava, koukal jsem ,že Nové město je na Moravě,pod Smrkem nekdě v JIzerkách? Tak se budu těšit na tvý koukací historky. To tu ještě nebylo!

Reklama

Přidat komentář