Reklama

vzrušení při jízdě na koni

Martino (Po, 27. 3. 2017 - 21:03)

Nepovedlo, a abych pravdu...řekla si to příteli, nebo je to tvoje tajemství?

Martina (Po, 27. 3. 2017 - 20:03)

a povedlo se Ti ho skutečně...Nepovedlo, a abych pravdu řekla, ani jsem nechtěla, aby k němu došlo. Jak píši, je to spíš příjemný zážitek.
Ale jinak ten samý mám, když mne přítel třeba nosí na ramenou. To on rád, ani ho k tomu nemusím moc pobízet.
Já jezdím zkrátka na koni i na příteli :-)

Martino (Čt, 23. 3. 2017 - 20:03)

Co k tomu říci - orgasmus...a povedlo se Ti ho skutečně dosáhnout, nebo to byl jen příjemný pocit v podbříšku?

Jarda (Čt, 23. 3. 2017 - 20:03)

Vzrušila Vás holčiny jízda na motorce? Jsou Vám příjemné vibrace motoru v sedadle?

Martina (Čt, 23. 3. 2017 - 20:03)

je ten orgasmus na koni...Co k tomu říci - orgasmus jako s partnerem to takový není, spíše příjemný pocit, který k orgasmu může vést.
Záleží na prožitku.

Děvčata (St, 22. 3. 2017 - 23:03)

je ten orgasmus na koni jiný? nebo pocitově stejný jako s partnerem?

Martino (St, 22. 3. 2017 - 22:03)

Přesně, záleží na tom,...a jsi hodně mokrá po jizde,ze se dají tanga ždímat?

Martina (St, 22. 3. 2017 - 22:03)

Nejsi sama ja jsem mela...Přesně, záleží na tom, jak nasedneš :-)

JJ (So, 11. 3. 2017 - 07:03)

Mě taky ... Jezdí na koni 8...Souhlasim s Tebou

JJ (So, 11. 3. 2017 - 07:03)

Od 14 chodím do jedné...Nejsi sama ja jsem mela jednou krasny orgasmus

Olga (Út, 7. 3. 2017 - 11:03)

Me zas vzrusuje jizda na...Mě taky ... Jezdí na koni 8 let a vždy je to super, hlavně cvál, nepotřebuji kluka

Olga (Út, 7. 3. 2017 - 11:03)

Me zas vzrusuje jizda na...Mě taky

Jindra (Po, 10. 10. 2016 - 20:10)

Tak pokud já znám...Každá to tak určitě nemá,ale existuje jistá část žen,kterým to dělá dobře.Jako něco z toho fantazie možná budou,ale nevím proč by to mělo být nemožné.Jinak to že jsi neslyšela o tom nějakou ženu mluvit může být jednak tím,že jsi na takovou neměla štěstí,a pak taky lze dost těžko očekávat,že o tom budou ženy nějak otevřeně mluvit.
Takže i kdyby to byla pravda,prostě se nepřiznají.

Mirka (Po, 10. 10. 2016 - 18:10)

Asi jsi špatně seděl. No,...Tak pokud já znám nějakého cyklistu, vždy je to vymaštěnec, který má v hlavě jen to kolo a jak se na něj obléci do těch homosexuálních přiléhavých kalhotek.
Ale jinak za sebe mohu říci, že na koni jezdím dost pravidelně, ale pocit vzrušení při sedu v sedle tam není.
A nevím, že by nějaká žena o tom mluvila.
Spíše mi ty příspěvky připadají, jako nějaké fantazie.

Hm, (Po, 26. 9. 2016 - 23:09)

ženy rády souloží v...Tak ty o tom asi hodně víš

zkrátka (Pá, 29. 7. 2016 - 23:07)

ženy rády jezdí na koni, to už je tak.
Ale s pocitem vzrušení to nebude mít nic společného.

Jirka (Út, 26. 7. 2016 - 21:07)

o jakém drbání to...Nediv se, že sis přisedl pytlík, když máš na sobě kalhotky, které jsou tak upnuté, že se ti v nich tlačí kule a místo sedla zde zmiňovanou napodobeninu penisu, na které se nedá pořádně sedět.

Martina (St, 13. 7. 2016 - 22:07)

o jakém drbání to...Asi jsi špatně seděl. No, ostatně když vy cyklisti máte sedlo, které je spíše napodobeninou penisu, než pořádné pohodlné sedlo, tak se ani nedivím.
Neznám cyklistu, který by nebyl spíše narcisem, co se obléká do přiléhavých kalhotek se spoustou reklam.
Ale na tom termínu "cyklosexuál " nejspíš něco bude.

Jarka (St, 29. 6. 2016 - 18:06)

Ženy rády jezdí na koni a...Tak proto jezdí zase muži rádi na koe. A já si dříve říkala, že v tom bude sport :-)
Také jsem znala jednoho "cyklistu", co měl místo mozku šlapky a sedlo. Než začal s tou erotickou vášní na kole, tak to byl ještě normální člověk, ale jak začal blbnout, tak už to s ním nebylo možné dál táhnout. Nikam jsme spolu už nemohli, všude jsem se za něj styděla, on se totiž nedokázal o ničem jiném bavit a ještě pořád otrvoval mé známé s tou cyklistikou.
Takže když to shrnu, seznámila jsem se s člověkem a rozcházela s nablblým cyklosexuálem.

děláš z nás blb (Čt, 23. 6. 2016 - 14:06)

Ženy rády jezdí na koni a... o jakém drbání to mluvíš, na kole jezdím ale akorát jsem si přisedl pytlík, jovej to je bolest,

Reklama

Přidat komentář