Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Rakato (Po, 19. 8. 2019 - 12:08)

Já nejsem tak nehumánní jako ty a nehrozím hned velkou injekcí. Myslím, že často stačí pořádný klystýr, abys přišel na jiné myšlenky. Na druhé straně - zrovna ty byl to měl pomocí té klystýrové metody těžké, když ti myšlenky neustále přeskakují na sociální demokracii, to bys pořád jen seděl na záchodě.

19.8. (Po, 19. 8. 2019 - 06:08)

Zítřek ANO chce vytrestat „drzou“ ČSSD . Ta řeší dilema: Buď čest, nebo voliči, kteří mají rádi Babiše.

Jedovatej (Po, 19. 8. 2019 - 06:08)

Z rozhovoru s Václavem Klausem st. na PL: " Jeho (Zemanovu, pozn. red.) původnímu výroku, že je absurdní vyhazovat ministra, který si jako jeden z mála troufl vyhodit významného funkcionáře s podezřením z korupce, tomuhle rozumím, a stejně rozumím jeho myšlence, že ministr má na svůj úřad mít nějakou kvalifikaci. Sám jsem si zoufal v tom, koho jsem jako předseda vlády musel přijmout jako ministra. Rozumím Miloši Zemanovi, že může mít námitky vůči panu Šmardovi, který se žádnými kulturologickými referencemi nemůže pochlubit." (Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/-Konec-sveta-Exprezident-Klaus-o-Grete-EU-a-klimatu-Chysta-se-akce-profesoru-se-vzkazem-Klimaticka-krize-neni-592908). ----- Tohle je jen malinkatej kousek rozhovoru, pokud máte volnou chvilku, asi tak na jedno kafe, mrkněte se na celej rozhovor - s drtivou většinou názorů, třeba vo tom klimatickým vyšilování, lze vřele souhlasit.

Shabbatot-Jahoda (Po, 19. 8. 2019 - 08:08)

Jo..to myslíš Václava Klause st., který udělil amnestii zlodějům z H Systém,kde bolševik okradl český národ o celoživotní úspory? Tak ten ať mlčí,kdopak je na něj asi zvědav?

Jak by jeden agent Kremlu nepodpořil druhého agenta Kremlu?..Ti dva si budou vždy rozumět

Jedovatej (Po, 19. 8. 2019 - 11:08)

Jo, přesně toho myslím, vocase. Vono se to celý myšlenkově slabejm lehko háže na Klause, ale co soudní systém? Takový soudy běžej dlouhý roky, ukradený prachy dávno v pérdeli, nebyla ta chyba jinde? --- A s těma agentama Kremlu seš už vopravdu zoufale trapnej, pro tebe je bolševik a agent Kremlu každej, kdo se necpe do řiti tomu americkýmu běloptákovi. Umejváš si aspoň pokaždý hlavu, když ji vytáhneš z tý orlí prdele?

Shabbatot-Jahoda (Po, 19. 8. 2019 - 11:08)

Ha,ha....jsou to agenti Kremlu,jsou a to je doložené, že oba mají školu KGB v prognostickém ústavu,jedovatej,Jedovatej,si udělejte jasno o čem a hlavně o kom tady meleš.Jo,soudy bezej a čas plyne a peníze jsou v rudé prdeli..

pěkné po Česku do ztracena , časem to všechno po zdravu vyhnije... že.Si jako myslíš, že lidi jsou blbí??

Jedovatej (Po, 19. 8. 2019 - 15:08)

"Si jako myslíš, že lidi jsou blbí??" --- Vobecně si to nemyslím, Jahodovej, u tebe si ale dost často nejsem jistej...

Shabbatot-Jahoda (Po, 19. 8. 2019 - 11:08)

Si udělej jasno, tykáme si spolu .. akorát ten blbej cinskej mobil to neví a píše mě sem blbosti

Jedovatej (Po, 19. 8. 2019 - 05:08)

Z Novinek: " Místopředseda ČSSD Michal Šmarda by měl stáhnout svoji nominaci a soc. dem. by na ministra kultury měla navrhnout jiného kandidáta. Právu to řekl profesor ústavního práva a bývalý exposlanec za soc. dem. Zdeněk Jičínský. "Myslím si, že by bylo rozumné, aby se Michal Šmarda vzdal nominace a vznikla dohoda na jiném jméně. Nechápal bych to jako prohru soc. dem. a výhru prezidenta Zemana. V této fázi ztratila celá naše demokracie, a ať si každý rozebere, kdo je za tu ztrátu úrovně jednání víc odpovědný." (Zdroj: https://www.novinky.cz/domaci/clanek/jicinsky-bylo-by-rozumne-aby-smarda-nominaci-vzdal-40293579) ----- Jo, to by bylo velice rozumný... ale pro tu voranžovou verbež docela s křížkem po funuse. Po té, co statečně hlásali, že bez Šmardy ve vládě končej, by to byl jen další sřípek z vobrovský mozaiky socanský ubohosti. Za šašky budou náčelníci z Lihovýho domu v každým případě - pokud ustoupěj po tý sérii siláckejch keců, i pokud neustoupěj, a posypou z vládní koalice... to bude dost přesvědčivej signál, že pro tu oranžovou verbež je prioritou nacpat svý věrný ke žlabům, a až pak jsou zájmy vobyvatelstva... Hezky si naběhli na vidle, vopravdu moc hezky... a přitom to bylo tak jednoduchý: nevyhazovat ministra Staňka, právě navopak - a vytrvale zdůrazňovat, že socanskej ministr Staněk vodhalil podivný machinace v NG a chrání prostředky vobyvatelstva. Tohle by (snad) mohlo drobátko rozšířit nepočetnej voličskej hlouček voranžový tlupy, takže by se třeba ten ubohej trapnej blbeček sdfg nemusel cejtit jako kůl v plotě, až by se stal úplně posledním socanským voličem, voličem tlupy, kterou snad nemůžou volit ani rodinný příslušníci kandidujících výtečníků... --- No, a ještě krátký zhodnocení nočních duševních polucí toho duševně nevratně pochroumanýho skřeta sdfg - je to prostě ubohej trapnej blbeček, neschopnej nadrásat ke svejm výblitkům svůj nick... hrdej socanskej volič. Jo. To teda fakt máš bejt na co hrdej, sdfg, a voranžády můžeu bejt hrdý na tebe...

Rakato (Po, 19. 8. 2019 - 12:08)

Hamáček předvádí jeden z nejslabších předsednických výkonů v tomto státě. Jen někdo s IQ tykve se zatne na jakémsi Šmardovi, kulturním nýmandovi a schopnostně bezvýznamné osobě, způsobí vládní krizi a přinutí několik lidí věnovat se několik měsíců obsazení ministerstva kultury. Myslím, že je na čase, aby Babiš Hamáčka vykopl z vlády, ať se může se Šmardou v objetí vyplakat, jak jim svět nerozumí.

Návštěvník (Po, 19. 8. 2019 - 02:08)

Naštěstí např. nick Jedovatej nikdo nečte, to je ubohost sama.

Návštěvník (Po, 19. 8. 2019 - 02:08)

Koukám, že jistý ubožák se to tady rozhodl rozdělovat a ne spojovat, ale to není v programu české policie, takže je to trestné. V heslu policie je pomáhat a chránit, a ne vytvářet nesrovnalosti, ale tvořit mosty mezi lidmi. Ne vytvářet xenofoby a superdobráky a filosemity a antisemity a srdcoláskaře a neonacisty atd.!

Návštěvník (Po, 19. 8. 2019 - 01:08)

Fakt mne to tady dnes bavilo, dalo mi hodně práci neodepsat a bavil jsem se a pukal smíchy...:-)! Vřelý dík a jen houšť!

Návštěvník (Po, 19. 8. 2019 - 01:08)

Sociální demokrati vždy vadili jen všivejm pazdrátům, sketám, souputníkům comerada Stalina, Her Hitlera apod., takže je mi ctí, že jsem tady našel jednoho takového adherenta, který jako jediný jde jak slepice po flusu po ČSSD!

Návštěvník (Po, 19. 8. 2019 - 01:08)

Tak dnešní provoz na doktorce byl standardní, já si skvěle užil dne a fakt mne to tu dnes bavilo a lituji, nešlo prostě odpovědět na všechno i na témata, která mně ale vůbec nezajímají, jako je blízký východ, židé, holokaust, izrael, hovno, píča a Jahoda.

Shabbatot-Jahoda (Po, 19. 8. 2019 - 07:08)

Ať žije Stát Israel,ty dobytku

Návštěvník (Po, 19. 8. 2019 - 10:08)

Magore, demente, ožralo, pitomče, hovado, kreréne!

Shabbatot-Jahoda (Po, 19. 8. 2019 - 12:08)

Aby ti nepraskla cévka v mosku,soudruhu komunisto

Návštěvník (Po, 19. 8. 2019 - 12:08)

Beru to jako nepochopení, celou věc metu ze stolu z mé strany, ty si klidně zduř a zuř, já vše vyjasnila vysvětlil dnes dopoledne, nemám co dodat, sorry jako, nemám celý den si dopisovat ve stylu, dobytku, prase, atd., reakce vyvolává akci a naopak.

Shabbatot-Jahoda (Po, 19. 8. 2019 - 12:08)

"zduř..... kuř"
.. opět si nezklamal sdfg,jo toho soudruha komunistu ber klidně jako nadávku,oba jste na tom hlavove stejně

Reklama

Přidat komentář