Reklama

Jsem děvka. Jsem děvka?

Káťa (Po, 28. 7. 2008 - 03:07)

Mužský!(Snad!)Vy toho naděláte!Kdybyste tušili,kolik z vás vychovává/valo "cizí děcko!"No a co?Víte o co jde?O stav mysli,dokud ti někdo něco nenakuká,je fajn!Chápete?To se dělo a dít bude,ženy jsou zrovna takové děvky,jako vy kurevníci,zkrátka-ženská to přece nedělá s přízraky,ale s vámi,triochu kosrbaté,ale pochopili jste mi?

Káťa (Po, 28. 7. 2008 - 03:07)

Mužský!(Snad!)Vy toho naděláte!Kdybyste tušili,kolik z vás vychovává/valo "cizí děcko!"No a co?Víte o co jde?O stav mysli,dokud ti někdo něco nenakuká,je fajn!Chápete?To se dělo a dít bude,ženy jsou zrovna takové děvky,jako vy kurevníci,zkrátka-ženská to přece nedělá s přízraky,ale s vámi,triochu kosrbaté,ale pochopili jste mi?

Káťa (Po, 28. 7. 2008 - 03:07)

Mužský!(Snad!)Vy toho naděláte!Kdybyste tušili,kolik z vás vychovává/valo "cizí děcko!"No a co?Víte o co jde?O stav mysli,dokud ti někdo něco nenakuká,je fajn!Chápete?To se dělo a dít bude,ženy jsou zrovna takové děvky,jako vy kurevníci,zkrátka-ženská to přece nedělá s přízraky,ale s vámi,triochu kosrbaté,ale pochopili jste mi?

Káťa (Po, 28. 7. 2008 - 03:07)

Mužský!(Snad!)Vy toho naděláte!Kdybyste tušili,kolik z vás vychovává/valo "cizí děcko!"No a co?Víte o co jde?O stav mysli,dokud ti někdo něco nenakuká,je fajn!Chápete?To se dělo a dít bude,ženy jsou zrovna takové děvky,jako vy kurevníci,zkrátka-ženská to přece nedělá s přízraky,ale s vámi,triochu kostrbaté,ale pochopili jste mi?

Určitě nejsi, (Po, 28. 7. 2008 - 02:07)

je to naprosto normální a kdo tvrdí opak, jen z něho mluví závist!

A co Ti brání (Po, 28. 7. 2008 - 02:07)

si hodit taky někde hrbem?

radek (Po, 28. 7. 2008 - 02:07)

Jo seš jednoduchá otázka jednoduchá odpověd.A ty ostatní co udělali to samí taky ale hlavně pro toho jednoho člověka kterýho ste si vzali a slíbili věrnost.Já sem na to ženě přišel a je pro mně děvka a to sem jí taky do očí řekl.Podrazila taky naši roční dcerku a já to už 5 měsíců koušu a nikdy to nezkousnu jenom kvůli malé držím rodinu pohromadě ale je to život na hovno.Nevidím do ní jak moc toho teď lituje.Ale ze začátku psala kamarádce že toho nelituje vůbec tak krásně se cítila byl tak dobrej a mladej........Každá ženská co přemýšlí o nevěře a ví že má klidný a spokojený manželství by si měla nafackovat.

alík (Po, 28. 7. 2008 - 00:07)

Děfkooooo :-)

TAKY ALKOHOLIK (Ne, 27. 7. 2008 - 21:07)

Lojza asi hodně lízal až se ulízal.

Líza (Ne, 27. 7. 2008 - 09:07)

Lízale Lojzo, jak jsi k tomu přišel?

Lízal Lojza (Ne, 27. 7. 2008 - 00:07)

Něvěra patří k životu,

KUREVNÍK (So, 26. 7. 2008 - 14:07)

Dej vědět jak si to zkoušel,teoreticky,platonicky,virtuálně....děvka v tom má jasno,já též,....není nad realitu,...tedy bez syfla,to nemusím,...:-)))

Návštěvník (So, 26. 7. 2008 - 07:07)

Miluji sex,ale jsem ještě nenašel žádnou,která by mně jakkoli přesvědčila že je lepši než moje manželka a stoji za nevěru

našeptávač (So, 26. 7. 2008 - 00:07)

A co je lepší - nezkusit a hořce litovat nebo zkusit a hořce litovat??? Třeba to bude zkusit a nelitovat! Já jsem za zkusit. Příští život je daleko a třeba už žádný jiný není. Čas na tomto světě by se měl využívat.:))Ale bacha na následky!!! A opartnosti nikdy nezbývá!:)))))

yx (So, 26. 7. 2008 - 00:07)

Do nevěry člověk musí s vyjasněním co chce a nezblbnout a nenarušit fungování rodiny a hlavně nepřitáhnout syfla nebo aids

por.Troník (Pá, 25. 7. 2008 - 23:07)

Mate to v te brožuře.

Karolína (Pá, 25. 7. 2008 - 23:07)

Rozkoš trvá pár chvil, ale pocity viny a odsouzení, můžou být velmi nepříjemné velmi dlouho.

xx (Pá, 25. 7. 2008 - 23:07)

Já nevím, jako bych tu slyšela našeptávače od ďábla. Přitom tolik dobrých manželství takto ztroskotalo, pokud člověk není cynik, bude velmi trpět pocitem viny ap., nedej Bože, kdyby se manžel na tebe vykašlal a neunesl to.Jak pak může citlivá žena lehnout "spokojeně" vedle svého muže a nechat se pomilovat jím a nemít špatné pocity. Mě osobně je z toho velmi smutno, když toto musím číst. Snít člověk může o čemkoliv, ale takto sprostě podvádět? Přece si můžete zpestřit sex doma jak potřebujete, je tolik možností, jak rozvíjet slast s tím, koho milijeme. To je pak ten správný pocit spokojenosti a štěstí. Fakt si nevážíte ničeho, docela vám přeju, aby jste o ten klid a stabilitu přišly a trpěly, pak si zase vážit budete i mnohem méně kvalitnějších vztahů než jaké máte teď, protože člověk 2x stejnou příležitost nedostává nikdy.Kamarádka taky pokoušela osud, zaláskovala se, rozvedla. Její muž si našel jinou a je spokojený a ona se samožřejmě s "miláčkem" rozešla a jen léta tápe a tápe. A hořce lituje....

D:K. (Pá, 25. 7. 2008 - 23:07)

Je rozumnějši to udelat,víš jak blbě se umiré s myšlenkou co všechno jsem mohla a neudelala,ta lítost musí bejt na mašli!!!??

Návštěvník (Pá, 25. 7. 2008 - 20:07)

Oprava-honit bycha

Reklama

Přidat komentář