Reklama

Jsem děvka. Jsem děvka?

Libor (Ne, 12. 7. 2009 - 12:07)

Už jen to, že o tom přemýslí je špatně!!!

Christy (Čt, 12. 2. 2009 - 06:02)

jo a vzkaz pro jasana...kdyby byla tak hrozne stastna asi by o takovych vecech ani nepremyslela,ne...kdo neriskuje ,nic nema:O))a neni prece pravda,ze nekdy se clovek ma spokojit s malem,kdyz muze mit daleko vic!

Christy (Čt, 12. 2. 2009 - 06:02)

Ahojky:O))Nejsi zadna devka!!!predstavy,sny a touhy ma kazdej a kdo rika,ze ne,tak pekne lze...kazdodeni zivot se nekdy stane nuda a my proste jenom touzime po necem trochu jinym a novym..ale muze se to vymknout z ruky a nakonec nemame nic..Proto je dobry vedet jestli jsi ochotna kdyztak zaplatit vysokou cenu za sny a predstavy,pokud jo...bez do toho a uzij si to!!!hodne stesti

děvkař (So, 31. 1. 2009 - 21:01)

Promiskuita je dobrá věc, když je chlap ženatý a ženský se mu sami nabízí, v práci, na ulici, v dopravních prostředcích byl by asi padlej na hlavu kdyby toho nevyužil.

Návštěvník (So, 31. 1. 2009 - 20:01)

Dokud jenom touzi a predstavuje si, tak to neni nic spatneho. Jina vec by ovsem byla, kdyby se to snazila uskutecnit.

Návštěvník (So, 31. 1. 2009 - 18:01)

Jo jsi děvka a všechny, které se tě tady zastávají tak taky. Měl by za to být trest smrti. Já i nejbližší kamarádi jsme byli vždycky věrní a když to čtu tak bychom se za to snad měli začít stydět ...

M (So, 31. 1. 2009 - 18:01)

To je blbost-pletení hrušek s jablky.Sexuální apetyt a štastný vztah spolu nemusí a většinou ani nemají nic společného.na světě je mnoho lidí a vy můžete s někým mít štastný vztah,krásný domov,ale toužíte se dotýkat jiných mužů.Tak to může být.Víte co úžasných mužských na světě chodí?Někdo prostě neodolá-každý může nabídnout jiný zážitek.Doma už je to třeba příliš stejné..a i kdyby nebylo.Stále se odtýkáte jednoho-chcete se dotknout i jiného(jiné).

Marek (So, 31. 1. 2009 - 17:01)

Mas-li ststni vztah, tak bys to nemela potrebovat. Nemyslis?

M (So, 24. 1. 2009 - 11:01)

Co to je za blbost?Jakej podraz,co to pleteš dohromady?Jak zrazuje děti,když si občas zašpásuje?

Návštěvník (So, 24. 1. 2009 - 03:01)

Jo jsi děvka a všechny, které se tě tady zastávají tak taky. Měl by za to být trest smrti. Já i nejbližší kamarádi jsme byli vždycky věrní a když to čtu tak bychom se za to snad měli začít stydět ...

Pro Brú (Čt, 31. 7. 2008 - 07:07)

Houby,houby zlatá rybko.Ženy nejsou oběti!!!Jen žena dokáže udělat podraz na manžela a děti.Chlap si myslí že ženu dostal,ale opak je pravdou.Za vším hledej ženu a kam čert nemůže tak tam pošle také ženu.

teena (Čt, 31. 7. 2008 - 01:07)

rozalinda))to by musela byt devka kazda a kazdy))vsetci maju eroticke fantazie i ked su stastne zadani a kto tvrdi ze nie klame)ine je ich realizovat napr.s futbalovou dvanastkou to by si bola dajme tomu devka)

pro rozalindu (Čt, 31. 7. 2008 - 01:07)

já bych spíš zapojila fantazii a užívala si s manželem,dneska nevíš na koho kápneš já osobně mám hruzu z nemocí, uchylu atd. takže prostě jednou jsem se odhodlala a řekla mému manželovi co mi nejvíc chybí a že je dost sobec a ejhle najednou to jde.jsme spolu 10let hádáme se jako psi o výchovu našich holek ale v posteli si snažíme vyhovět zkus to třeba to tvuj muž jenom uvítá.

Brú (Čt, 31. 7. 2008 - 00:07)

Chlapi jsou kurevníci,ženy oběti!

rozalinda (St, 30. 7. 2008 - 22:07)

Koukám jak se to tady rozjelo, sto lidí, sto názorů, což se dalo čekat. Každý jsme jinačí a každý z nás jedná za sebe. Nelze paušalizovat co je a co není správné. Z morálního hlediska, ano věrnost a byť jen pomyšlení, sypat si hlavu popelem. Možná k tomu dojdu a možná ne, a možná nebudu mít důvod, protože už to neudělám. Je otázkou kdo je ve svém přesvědčení upřímný sám k sobě a kdo nikoli. Je to zajímavé k přemýšlení. A musím říct, že i já mívám různé období, kdy tvrdím bude to takhle a pak přijde doba kdy se ptám: a proč vlastně?

našeptávač (Po, 28. 7. 2008 - 09:07)

Káťa - strkat chlapovi cizí dítě za vlastní je nefér. S tím mužským odsuzováním máš pravdu. Kolik si jich nedá říct nebo je věrných? A když se to dozvědí o své manželce můžou se po.....

Návštěvník (Po, 28. 7. 2008 - 05:07)

Děvko zkurvená

Káťa (Po, 28. 7. 2008 - 03:07)

Promiňte,nešlo to vložit no a vidíte...teď!

Káťa (Po, 28. 7. 2008 - 03:07)

Mužský!(Snad!)Vy toho naděláte!Kdybyste tušili,kolik z vás vychovává/valo "cizí děcko!"No a co?Víte o co jde?O stav mysli,dokud ti někdo něco nenakuká,je fajn!Chápete?To se dělo a dít bude,ženy jsou zrovna takové děvky,jako vy kurevníci,zkrátka-ženská to přece nedělá s přízraky,ale s vámi,triochu kosrbaté,ale pochopili jste mi?

Káťa (Po, 28. 7. 2008 - 03:07)

Mužský!(Snad!)Vy toho naděláte!Kdybyste tušili,kolik z vás vychovává/valo "cizí děcko!"No a co?Víte o co jde?O stav mysli,dokud ti někdo něco nenakuká,je fajn!Chápete?To se dělo a dít bude,ženy jsou zrovna takové děvky,jako vy kurevníci,zkrátka-ženská to přece nedělá s přízraky,ale s vámi,triochu kosrbaté,ale pochopili jste mi?

Reklama

Přidat komentář