Reklama

Přistihl vás někdo při onanii, nebo vy někoho?

ne (So, 17. 9. 2016 - 16:09)

Přistihnout někoho při onanii by představovalo neideální představu lásky a krásy a znázornilo jen negativné stránky lidského života.

LeMontaine (So, 17. 9. 2016 - 15:09)

Taky přihodím zážitky, i když je to už dost dlouho.
Mě skoro přistihla máma, stál mi pták a já stál v pokoji u okna. Slyšel jsem si přijít, takže jsem nehonil, jen viděla mě s kalhotami na půl žerdi a stojícím ptákem, otočila se o odešla.
A já si pro změnu přistihl taky a ani se toho nevšimla: já byl u PC ve svém pokoji, ona ležela v mé posteli a dívala se na TV (na druhou v obývaku se díval táta, tak šla máme k mě). Já jsem ji nevnímal, ale najednou se od PC otočil a ona si jezdila prsty přes kalhotky a nevšimla si mě, tak po chvíli jsem se radši otočil zpět k PC a dělal, že nic nevím.

prosííím (St, 11. 12. 2013 - 22:12)

Ahoj,ja pristihla svyho...ještě tu o Karkulce..

ivca (St, 11. 12. 2013 - 19:12)

Ahoj,ja pristihla svyho brachu kdyz jsem se vratila vecer domu. Nikdo nebyl doma. Tak jsem se vratila dost pozde,sla jse do koupelny se umyt. Kdyz jsem otevrela dvere,stal tam bracha uplne nahej. Oba jsme strnuli. On tam stal v pozoru s pindourem v ruce a zrovna mel pretazenou tu kuzicku. Docela me prekvapilo,jak je ten jeho pindik drobnej,asi to bude i tim ze bracha je celkove vyzablej. Ma ho desne ouzkej a ani moc dlouhej neni. Ale kulky ma jako dospelej.Nevim co do me vjelo ale prisla jsem k nemu a zacla si mu hrat s kulkama. Chvili koukal prekvapene ale pak zacal zase honit az se udelal. Pak jsem ho pustila a odesla. Bylo to takove spontalni. A pritom desne vzrusujici. Musela jsem si to potom taky udelat ale samozdrejmne sama bez nej.

tulipán (So, 7. 12. 2013 - 05:12)

mravní hlídka je blb jako Zeman, (to je zn. kvality)

souboj titánů (So, 7. 12. 2013 - 05:12)

Sobotka a Zeman, první sežral Šalamounovo hovno, druhý by mohl být talismanem Hurvínka. Jmenovat Hňupa na Min. zahraničí to je výsměch republice

Jarka (So, 7. 12. 2013 - 05:12)

Ahoj,ja taky nechtene pristihla kluka od nas ze vsi. Byla jsem v lese se psem a na dalku jsem uvidela neco barevneho. Az kdyz jsem dosla skoro k nemu tak jsem si vsimla co to je. Mel totiz na sobe cervene gumaky. Stal opreny zady o strom,zavreny oci a honil si ho. Chvili jsem ho pozorovala jak si to dela. Mela jsem chut tam jit a dodelat ho ale na to jsem nemela,tak jsem ho jen pozorovala. Kdyz se udelal tak jsem se sebrala a sla dal. Akorat kdyz me zahledl tak ho rychle schoval.

Braňo. (Čt, 28. 11. 2013 - 13:11)

Áno, bol som v tom najlepšom a môj výstrek sa už blížil.V tom vošiel do izby môj mladší brat s kamarátom.V momente sa zaškerili, sadli si oproti a brat zahlásil, ty brďo to si pozreme.Civeli na môjho vtáka a ja na nich.Priznám sa že v tom momente mi to bolo úplne jedno.Môj cieľ bol dosiahnuť krásny orgazmus a poriadne sa vystriekať, čo som ostatne aj urobil za ich asistencie.

paka (Čt, 21. 11. 2013 - 20:11)

Stydim se, ale nemuzu prestat. Pred mesicem u nas prespal 15lety syn kamaradky. Prisel se na neco zeptat zrovna ve chvili kdy jsem si to delala. No okamzite mu vylezl ze slipu ven. Ja jsem sla k nemu jenze on se neudrzel a zacal na me sahat a tisknout se. Ja jak jsem byla vzrusena tak kdyz se me dotknul tim ocasem tak jsem proste roztahla nohy a on me vystrikal. Bylo to krasny protoze on to proste prozival a vzdychal. Ted ale chodi kazdy den a chce soulozit. Ja teda chci taky, ale bojim se jak to skonci.

paka (Čt, 21. 11. 2013 - 20:11)

Stydim se, ale nemuzu prestat. Pred mesicem u nas prespal 15lety syn kamaradky. Prisel se na neco zeptat zrovna ve chvili kdy jsem si to delala. No okamzite mu vylezl ze slipu ven. Ja jsem sla k nemu jenze on se neudrzel a zacal na me sahat a tisknout se. Ja jak jsem byla vzrusena tak kdyz se me dotknul tim ocasem tak jsem proste roztahla nohy a on me vystrikal. Bylo to krasny protoze on to proste prozival a vzdychal. Ted ale chodi kazdy den a chce soulozit. Ja teda chci taky, ale bojim se jak to skonci.

paka (Čt, 21. 11. 2013 - 20:11)

me jo

:) (Čt, 21. 11. 2013 - 11:11)

Já jsem včera chytl ségru jak si hupská na robertku =D

tak já se ztrap (St, 20. 11. 2013 - 17:11)

v 10 před kámoškou málemona tehdy ... spadla z lešení které bylo bohužel do mého pokoje kudy jsem často zdrhala ...nečekala bych jí tam ale pamatuji si to ani já tomu tenj´krát nerozuměla co mně to nutí a co dělám ....je mi už 40 ha ha ha

michal (St, 20. 11. 2013 - 16:11)

Tak jestli to neni výmysl a...Tohle uz je docela dlouho. Byla starsi ale nevim okolik presne,nikdy jsem se sni predtim nejak nebavil a potom uz vubec ne,protoze jsem se stydel. Jen vim,ze byla starsi. Nikomu jsem to nerek ani tomu kamosovi co tam semnou chodi. Ten den jsem z toho byl vyplaseny ale po par dnech jsem si rikal,ze kdybych za ni sel tak mozna nacapu ja ji nekde. A popravde jsem na to hodnekrat vzpominal kdyz jsem si honil pindoura. Ve ctrnacti kdy jediny clovek ktery mi sahal do rozkroku byla moje doktorka,to byl sakra zazitek,jestli me chapes.

Honza (Po, 18. 11. 2013 - 21:11)

Ahoj me nacapala jedna holka...Tak jestli to neni výmysl a jestli tobě bylo 14 a tý holce 16, tak se dopustila trestnýho činu.

michal (Po, 18. 11. 2013 - 18:11)

Ahoj me nacapala jedna holka od nas ze vsi,neni to vymysl jako nektery tady. Bylo mi ctrnact,chodil jsem vcelku pravidelne az do ty doby si to delat za ves k potoku. Je tam takovi zakouti v rakosi. Takze jako vzdy jsem dorazil ze skoly prevliknul se natahnul gumovky a vyrazil na ono misto. Kdyz jsem tam dosel stahnul jsem trochu gate,vytahnul ho a zacal honit. Niceho jsem si nevsimal,ale pak jsem uslysel kroky. Trochu jsem se lekl a zacal ho schovavat. Nejpr jsem myslel,ze je to kamos obcas tam zajdem spolu pohonit a nekdyi navzajem ale nic vic jen si ho vyhonime. Ale on to nebyl. Byla to jedna holka ze vsi,byla asi o dva roky starsi. Prisla ke me a svalne se me ptala co to delam. Prosil jsem ji at to nikde nerika ale ona jen rekla tak jo ale ze si pohraje. Bez vahani mi rekla at si stahnu teplaky i slipy az dolu. Sotva jsem to udelal tak jsem ucitil jeji prsty na kulkach. Byl jsem na rozpacich. Tohle mi delala akorat doktorka. Mackala mi je pomerne dlouho ale nevim proc se mi ani nepostavil. Pritom ona byla fakt pekna. Vidim to jako dnes,stala proti me,mela mikinu a upnute teplaky zastrcene ve vysokych cernych gumovkach,ty si pamatuju koukal jsem dolu a cekal co mi udela. Pak si vzala do ruky pindoura a pomalu pretahla,a zase zpet az zacla rychle honit. Kdyz si mi stoupnul prohodila jen neco ve stylu ten je jeste malinkej coz mi nepridalo.pak mi ho pomalu honila,az jsem se udelal. Pak mi jen rekla ze jestli otom ceknu rozhlasi jak ho mam mrnaviho a ze si ho tam chodim honit. Stal jsem tam snad jeste pet minut s gatema u kolen a neveril co se stalo. Pak jsem rychle mazal domu a casto pri honeni na to vzpominal.

Michal (Po, 29. 7. 2013 - 09:07)

ja som nacapal dnes rano svojho 12 rocneho syna, uprimne nepamatam, kedy som to zacal robit ja, ale myslim, ze neskor ako 12, no oproti nemu som ja vyzeral v 12tich este ako chlapec, on uz je taky ''mlady muz'' ale tak vedu z toho robit nebudem, honi si kazdy chalan, skor, ci neskor

Ruda (Út, 12. 1. 2016 - 10:01)

Stalo se mi to zrovna včera. Bydlím v RD s rodiči. Včera jsem byl odpoledně v posilovně v suterénu a protože jsem byl sám doma, tak jsem po cvičení zůstal ležet na lavici a masturboval, po vystříkání jsem si chtěl vychutnat uvolnění, takže jsem ležel se sluchátky na uších a zavřenýma očima. Probrala mně až moje máma. Trapas, ležel jsem tam, trenky na zemi, tričko vyhrnuté a břicho postříkané semenem, nejradši bych se propad. Neřekla nic, jen dneska ráno prohodila, že bych si měl "konečně najít děvče". To bydlení s rodiči má svoje mouchy (je mi 32 a bez přítelkyně) - když onanuji před spaním, musím se pak pečlivě utřít kapesníkem, aby nebyly fleky na povlečení a na pyžamu...

Honza (Po, 9. 11. 2015 - 10:11)

Pristihl me skolnik na divci satne. Chytil me za koule a vytahl na chodbu plnou spoluzaku.

Kača (Po, 9. 11. 2015 - 09:11)

ať to dá kam chce, není na...Každá ženská by měla vidět jak muž onanuje a dobře si všímat jak to dělá, aby ho dokázala sama mastrubovat. Bohužel ne každý muž má tu odvahu,ale potom nejsou s ženou spokojeni. Zrovna tak by měla muže obeznámit se svou mastrubací žena a to názorně. Mastrubace je zcela normální, jen bych rodiče a sourozence poučila, že mají zaklepat a vyčkat výzvy ke vstupu.

Reklama

Přidat komentář