Reklama

Přistihl vás někdo při onanii, nebo vy někoho?

Bzučák (Ne, 4. 10. 2015 - 19:10)

Michale je to lepší než kdyby říkala že si dloubal v nose a žral sušně. Hochu viděl jsem nedávno ve vlaku holku, docela hezkou, asi 17 let a ta jedla vlastní holuby. Už jsem ji to chtěl říct, že mě chce zvracet, ale nakonec jsem to vydržel, je to síla. Nikdy bych tomu nevěřil, tohle dělal v první třídě ZŠ Venca D. , jinak třídní blb. Myslel jsem si že to je problém jen v dětském věku, ale jak jsem mýlil. Pindit hoňoura je zdravé, a je krásné dělat to třeba ze spolužačkou, navíc nejlepší žačkou třídy. to by třídní čuměla, jak jsme si to oba dělali, je to bezpečné, nemůže příjt do jiného stavu.

Michal (Ne, 4. 10. 2015 - 16:10)

Mě přistihla moje kamarádka když jsem spal u jejího bratra, kámoš vstal a šel do večerky já myslel že i se sestrou, ale ne ona byla v bytě. A ona po celou dobu mého požitku mě sleduje dirkou ve zdi a já si toho všiml až když jsem skončil :( a ona to říká všem koho potká Michal si honil péro !!

Hanys (Út, 25. 8. 2015 - 08:08)

Kolik bylo tchýni a kolik...Tak tchyni bylo 46 me 25, jestli ji mela chlupatou to nevim, jelikoz jsem ji videl zboku, byla potichu a v hlave to mam dodnes.

Max (Út, 18. 8. 2015 - 21:08)

Me včera malem uklízečka nacapala a sousedka v praci ta se usmiva ta me urcite uz několikrát slyšela

Jan (Út, 18. 8. 2015 - 21:08)

Me mazaci na vojne v lese.

Honza (Út, 18. 8. 2015 - 20:08)

Nikdo mne při masturbaci...přesně tak ;)

Max (Ne, 16. 8. 2015 - 23:08)

Mě jednou nachytala...Ty trapne nemusi vůbec byt me jednou ne primo ale urcite slyšela uklízečka jak onanuji

Péťa (So, 15. 8. 2015 - 10:08)

Mě jednou nachytala uklízečka v kabince na koupáku.A o rok později nás s přítelkyní viděla její matka.Bylo mi vždy trapně

Max (Pá, 14. 8. 2015 - 12:08)

Přistihla jsem mamku jak...Ja se taky nestidim a dela to každý ale je to divnej pocit když vas někdo na cape me spis někdo u toho slysi

Ivana (Pá, 14. 8. 2015 - 12:08)

Přistihla jsem mamku jak sedí na vaně a honí si kundu robertkem a od té doby se před sebou s mamkou nestydíme vzájemně si holíme v koupelně pipiny.

Honza (Ne, 9. 8. 2015 - 14:08)

Me nachytal skolnik na stredni skole v divcich satnach. Chtel me nahlasit ale ukecal jsem ho.

Zvedavec (Ne, 9. 8. 2015 - 11:08)

Ja jednou načapal tchýni....Kolik bylo tchýni a kolik tobě. když se to stalo? Měla píčku holou nebo chlupatou? Byla tiše nebo si to užívala se zvukovými projevy?:-) Šel jsi pak vzrušený hupsnout na manželku?:-))

Zvedavec (Ne, 9. 8. 2015 - 11:08)

Mám segru která si ji honí...Kolik vám je let? Máte společný pokoj, kde si ji sestra večer po zhasnutí bez ostychu se sténáním drandí? Nebo kde a jak to dělá? A co ty? Taky jedeš v jejím stylu, když se ségra nestydí?

Jana (Ne, 9. 8. 2015 - 11:08)

Mám segru která si ji honí každý den a nijak to neskrývá.

Hanys (Čt, 2. 7. 2015 - 23:07)

Ja jednou načapal tchýni. Ona o tom ale nevěděla. Ležela úplně nahá na posteli a dělala si to rukou. Chvíli jsem se díval škvírou ve dveřích a musím říct, že mě to docela vzrušilo

VILDA (Út, 30. 6. 2015 - 12:06)

TAKY SI HO VYHONIM KDYŽ TO JDE TAK PŘES SKYPE ZAPNU KAMERU A PĚKNĚ SE POMALU SE VZDYCHANIM VYSTŘIKNU KDO SE NA MNE PŘITOM DIVA TO NEBUDU PROZRAZOVAT ALE JE TO SLAST KDYŽ ŘIKA JAK TO MAM DĚLAT AŽ DO VYSTŘIKU

Vždyt (Po, 27. 4. 2015 - 20:04)

je to normální a kdo říká,že to nikdy nedělal,pak to dělá nejvíc.Hi,hi.

chlapi (Po, 27. 4. 2015 - 20:04)

Masturbace je smilstvo a je s...Masturbujou buď že ženskou nemají, nebo že ji bolí hlava...

Irča (Po, 27. 4. 2015 - 18:04)

Masturbace je smilstvo a je s ní třeba bojovat. Jarda ze začátku hřešil ovšem nyní je na dobré cestě. Manželství je o porozumění, také však o majetku. Spojíte svoje životy i majetky napořád, děláte to pro děti.

pro písálky co (Po, 27. 4. 2015 - 15:04)

Kdo masturbuje tak citově...Irčo kde si k takové vyšukanosti mozku přišla? Od malička si honím kašpárka, v mládí jsem prožil sexem ze 3 spoužačkami, pak jsem v práci nevěděl čí jsem, žil jsem promiskutně a nakonec jsem se zamiloval a jsem už 29 let s jednou ženou spokojený a věrný, tedy ona žena umí kde co,udělá mi co mě na očích vidí, jediný co dnes neumím je sbalit ženskou, když na mne nějaká baba promluví, tak se stydím. Tak mě to vysvětly! jarda hradecký

Reklama

Přidat komentář