Reklama

Sex s kondomem - ano nebo ne

asujd (Čt, 10. 10. 2019 - 23:10)

do prdele vždycky mrdám bez kondomu

ledu (Ne, 18. 8. 2019 - 05:08)

já do prdele jedu bez kondomu vždycky nesnáším kondomy a do pipiny bych ho nestrčil

tatiano,to co t (So, 27. 9. 2014 - 17:09)

Máte pravdu holky, ten hnus,...kdyby nebylo ta nejsi mezi živými.Můžeš spojit přijemně s užitečným a můžeš šukat a při tom jemně blít.Já osobně bych si s kondomem pořádně nezašoustale.Xenije 30let.

Olga (St, 24. 9. 2014 - 11:09)

Emča.JE MI 19 LET A TAK ZATÍM NECHCI POUŽÍVAT H.A. Proto trvám na gumičkách a i můj milenec si stěžoval.Proto jsem se začala zajímat o různé druhy kondomů od super jemných až po ty co jsou ježaté a řádně mi vypucujou pochvu.Nejlepší ale pro něj bylo,když jsem při předehře vybalila kondom pro ženy adala jsem mu na starost zavedení do vagíny.Od té doby ho používáme častěji,protože nás to oba fakt moc vzrušuje a pocity s ním jsou o moc lepší.Je z jiného materiálu a líp přenáší pocity.Jen škoda že stojí víc než běžné kondomy.

Petr (Út, 23. 9. 2014 - 21:09)

Používáme s partnerkou kondom dlouho a oba se shodneme, že bez něj to je lepší - více se vzájemně cítíme. Ale když ona nechce HA (což chápu) a nechceme další dítě, tak je kondom nejlepší varianta. Moje poznatky ke komdomům:
To, že s kondomem je to slabší jde cítit, hlavně když se ze začátku milulu bez, a pak si jej nasadím. Pokud ale nespěchám, tak se po pár minutách citlivost "obnoví" a oba to pak cítíme jen o trochu méně než bez.
Myslím, že pro zoodpovědné lidi je kondom vysoce spolehlivá antikoncepce. Hlavní problém, že praskne, vidím v tom, že se nasadí se vzduchovou bublinou. Miloval jsem se s kondemem asi 400 krát a nikdy neprasknul - a to používáme ultra tenké. Další problém je, že si někdo řekne - tak dneska můžu bez kondomu i ejakulovat, snad to bude ok. Do toho připočítá neplodné dny menstruace, a pak ... se nám narodila dcera :-) Za to ale nemůžou kondomy.
Doporučuju ultra tenké kondomy - jde to cítit. Vyzkoušel jsem hodně a nejvíce vyhovuje durex ultra thin, nebo elite (v akci na netu jdou koupit levně). Hlavně pokud cítíte, že vás normální kondomy nějak škrtí. Pro menší penis může být zajímavá značka mysize.
Jsem v trvalém vztahu a dá se to střídat: Milovat se bez kondomu a na konec, když chci ejakulovat, tak si jej nasadím. Takto se milujeme už rok a půl a funguje to. Dodržuju ale pravidlo, že po ejakulaci 24 hod. jen s kondomem (kvůli zbytkům spermatu).

Jojo je bukvice (Ne, 12. 5. 2013 - 11:05)

EmčaEmča.

Patrik (So, 11. 5. 2013 - 22:05)

EmčaRaději šukám bez kondomu na ostro, s kondomem to jako když lížete lízátko přes igelit.

jojo je kačer (So, 11. 5. 2013 - 22:05)

Ne, ale je to asi Jojo.Emča

Milan (So, 11. 5. 2013 - 22:05)

Milane, vy dva se znáte?Ne, ale je to asi Jojo.

Jan (So, 11. 5. 2013 - 21:05)

ty seš si jistej...Milane, vy dva se znáte?

Milan (So, 11. 5. 2013 - 20:05)

ty seš si jistej...Není to 100%, lepší je kombinace ochran.

milane (So, 11. 5. 2013 - 20:05)

ty seš si jistej kontrolovanou ej...
ty ?????
už tě znám .. ty si ho tak maximálně sám honíš......

Milan (So, 11. 5. 2013 - 19:05)

Já kondom k smrti...Souhlasím, při kondomu jsou pocity jsou slabé. Takže radši stálá partnerka a jiné formy ochrany (pesar, kontrolovaná ejakulace apod.).

jak (So, 11. 5. 2013 - 15:05)

můžete bez kondomu? Jste blázni, hrajete ruskou ruletu. Schválně na co vám padne"
kapavka, sifylis, genitální bradavice, nebo AIDS_????

(So, 11. 5. 2013 - 14:05)

Jedině bez - svěrací kazajku nebrat!!

Oki (So, 11. 5. 2013 - 10:05)

Já kondom k smrti nesnáším. Čert vem tu pauzu na rozbalení a nasazení:-) ale jde o to, že pořád musíme kontrolovat, jestli je na svým místě, jestli se moc nezhrnul, zpátky to natahovat. absolutně si sex neužiju, protože jsem pořád ve střehu, jeslti je šprcka ok. Navíc k tomu v sobě cítím to tření a umělý teplo. Já mám problém, že málo vlhnu ikdyž jsem vzrušená a pak mě opravdu začíná třít. Přicházím tímhle i o přítelovo vzrušení - pár kapiček které také fungují jako mazivo. Lubrikační gel pomůže třeba na chvílu a poté taky trošku zaschne nebo jak to říct a je to nanovo a pořád domazávat, kontrolovat.. no dílo :-D si pak připadám jak robot, který má tohle všechno nastarost a musí dělat, že se mu sex s tímhle líbí :-D Mám stálého přítele, vím že nemoci jsou možné, ale třeba ta důvěra s braním pilulek se dá vyřešit tak, že moje antikoncepce je kroužek - Nuvaring. který se nosí 3 týdny v kuse a pak týden pauza na menstruaci. Hormony jsou v něm a postupně se uvolňují do těla. Takhle může přítel kdykoliv nahmatat, že kroužek je tam kde má být :-) jo a poslední věc, miluju když se mi pak udělá do pusinky a zkuste přítele nakonec vykouřit a polknout, když měl celou tu dobu gumu na sobě a celý tím latexem jde cítit - blééé

Věrča (Út, 14. 12. 2010 - 12:12)

Kondom není třeba když partner dává pozor

Fero (So, 4. 12. 2010 - 23:12)

Co tady na kondomech melete o Kalouskovi?

Lilipoutt (So, 4. 12. 2010 - 21:12)

Je to fakt,co z toho...Každopádně Kalousek by měl jít i s tou svou pseudo-stranou.

Václav Nemorave (So, 4. 12. 2010 - 21:12)

Spíšto do všech pořadně...Do análu? A jsme u jádra pudla, kdo může, za všechny ty věci tady? ODBORNÍK KALOUSEK a jím nominovaný pokračovatel úpadu JANOTA a opět starý známý Kalousek. Nechápu jak mu může ještě někdo věřit. Takový člověk má už dávno sedět někde jinde, kde se kravaty s oblekem se nenosí...

Reklama

Přidat komentář