Reklama

vzrušení při jízdě na koni

Petr (So, 20. 7. 2019 - 09:07)

Ahoj Martino, bylo by možné že bych vaší dceru zkusil vozit na zádech?

Martina (So, 20. 7. 2019 - 19:07)

To není tak špatný nápad. Určitě máte i kvalitní sedlo na svůj hřbet. Dcera je na ně zvyklá.

Petr (Ne, 21. 7. 2019 - 13:07)

No tak jestli chcete tak se můžeme domluvit a uvidíme jak dlouho vydržím dceru vozit

Martina (Ne, 21. 7. 2019 - 15:07)

Necháme dceru ještě nějaký ten rok jezdit na koních v oddíle. Ráda se ohání bičíkem a mohla by vám něco udělat. To byste určitě nechtěl.

Simona (Čt, 18. 7. 2019 - 13:07)

Na koni při jízdě jsem schopna prožít opakované orgasmy až nekontolovaně v několika vlnách. Stačí 5 minut jízdy a správně přitlačit pánevním dnem a pipinku na tělo zvířete a vzápětí to je největší extáze.

Jan (Ne, 4. 8. 2019 - 01:08)

A vzrušuje ťa ten pocit kontroly a dominancie nad koňom ?

Návštěvník (Čt, 4. 7. 2019 - 23:07)

Dobrý den. Jezdíte na koni s helmou nebo bez chci si ji pořídit ale je to strašně drahý. :-(

Marek (Čt, 4. 7. 2019 - 22:07)

Je teda fakt, že na koni hlavně jezdí spíše ženy a dívky. Že by to tedy mělo souvislost s tím vzrušením, když sedí obkročmo?

Martina (Pá, 19. 7. 2019 - 09:07)

Dcera se také tomuto věnuje už třetí rok v jednom oddílu. Většinou na ni po skončení čekám autem. Už když přichází tak poznám, že je jakoby jiná, prostě je vzrušená. Natolik ji dobře znám, abych to poznala. No, není divu. Když dvě hodiny sedíte v sedle, pičinku celou dobu natěsno a každý pohyb se na ni přenáší, tak to ani nejde se nevzrušit. Ráda bych to taky zkusila, ale vím, že na koně mě nikdo nedostane.

Zdeněk (Pá, 19. 7. 2019 - 10:07)

Martino, neprohlížela si ji potom kalhotky, jestli na nich nejsou skvrny po vzrušení?

Martina (Pá, 19. 7. 2019 - 12:07)

Samozřejmě že každá matka ví o svých dětech všechno. Navíc my jsme s dcerou samy, manžel, po těžké nemoci odešel před pěti lety. Už jsem se ale s tím vším srovnala. Takže k tématu. Kalhotky má dcerka vepředu mokré, ale jen od vzrušení. Doma, při svojí onanii v posteli vyteče o hodně více. A to ji nenápadně sleduji už takový třetí rok.

Zdeněk (Pá, 19. 7. 2019 - 12:07)

a jak na to ty reaguješ, vzruší tě to, že si potom sama ulevíš?

Martina (Pá, 19. 7. 2019 - 14:07)

Nebudu zapírat že mě to moc vzrušuje. Doma přesně vím, kdy si k ní do pokojíku můžu jít pro kalhotky či prádlo do kterého se utírá.

Zdeněk (Pá, 19. 7. 2019 - 15:07)

a masturbuješ potom s tím prádlem? Celou dobu jsi bez partnera? a bez sexu?

Martina (Pá, 19. 7. 2019 - 16:07)

Mám atraktivní zaměstnání a snad jsem taky pořád k světu, avšak už přes těch pět let jsem s nikým nic neměla. Na to prádýlko jsem si tak zvykla, že při každé masturbaci je používám. Snažím se ho mít co nejdřív, když je ještě mokré.

Zdeněk (Pá, 19. 7. 2019 - 16:07)

nestalo se někdy, že dcera načapala tebe nebo nemáš podezření, že i ona ví, kdy si sama ulevuješ? a je to pozorování oboustrané?

Martina (Pá, 19. 7. 2019 - 18:07)

Doma ne, tam máme pokoje dál od sebe. Často ale jezdíme na chatku rodičů, kde s dcerou spíme v maličkém pokoji, pokud se to dá nazvat pokojem. Teď tady právě jsme a zde nikdy neodolám, když vím že dcera ještě nespí a slyší mě, abych si to nedělala. Většinou kolem půlnoci, když odloží mobil a ještě neusne, tak začnu. Velmi potichu, ale vím, že mě pozoruje a slyší. Tohle mi přináší úplně neskutečné vzrušení.

Zdeněk (Pá, 19. 7. 2019 - 18:07)

a jak reaguje?

Martina (Pá, 19. 7. 2019 - 20:07)

Nejprve je úplně v klidu ale poznám, že si dala ruce mezi nohy. Po nějaké době podle nepatrných náznaků slyším, že se u ní něco děje. Když to na ni přichází tak se začne trochu pohybovat a i orgasmus dokáže dosti utlumit. Prozradí ji jenom pár vzdechů. Dodnes to s jistotou nevím, ale myslím, že chce abych ji slyšela.

Zdeněk (Pá, 19. 7. 2019 - 20:07)

a co ty, když to na tebe přichází , zavzdycháš nahlas, aby slyšela tvé vzrušení?

Reklama

Přidat komentář