Reklama

vzrušení při jízdě na koni

Martina (Pá, 19. 7. 2019 - 21:07)

Kdepak, nikdy ne nahlas. Celou svou masturbaci provádím jak nejtiššeji to jde, protože vím že i tak mě slyší. Naše válendy jsou prakticky u sebe. Je mezi nimi ulička ani ne 40 cm. Orgasmus mám kratší, jen tak ze 4 krát vzdychnu a to se taky snažím co nejpotišej. Dnes šla dcera se zdejšími kamarádkami do letňáku a za chvilku by měla přijít. Tak uvidím. Ráda bych, aby to zase v noci vyšlo.

Zdeněk (Pá, 19. 7. 2019 - 22:07)

Martino i když máš kratší orgasmus projede ti brnění tělem?

Martina (Pá, 19. 7. 2019 - 22:07)

Jak už jsem psala tak orgasmus mám kratší, asi jen tak kolem deseti stahů. Ale zažívám takovou rozkoš, že těžko to můžu popsat. A to brnění v těle, to je taky nepopsatelný pocit. A jen pomaličku u mě odeznívá. Tak to bylo pro dnešek z mých odpovědí všechno.

Zdeněk (Pá, 19. 7. 2019 - 22:07)

Přeji ti příjemnou noc a věřím, že se ti podaří naplnit tvé přání a potom napiš jestli se povedlo :) Pěkný večer :)

Boy (So, 9. 2. 2019 - 08:02)

Taky sem chodíval do jezdeckého spolku. Jízda na koni mě až tak nevzrusovala jak se tu zde popisuje. Ale co mě vzrusovalo bylo vidět holky na koních v uplejch rajtkach nebo slabých teplakach, který měly zasunuty v gumovejch holinkach . Vždy měly krásně vyrysovany zadeček v těch rajtkach a některým se krásně ukázala i pipina. A čím víc sem se dostával do puberty tim vic sem si toho všímal a pak potaji stranou onanovat. Později už mě nezajímala koně ale jen holky a chodil sem tam hlavně proto, abych je viděl a pak nad tou představou honil.

Petr (Po, 29. 10. 2018 - 17:10)

Ahoj, tak koukám že to tu trochu ožilo, opravdu by se tu nenašla nějaká dáma která by se nechala vozit na zádech?

Petře, (St, 19. 6. 2019 - 19:06)

A máš nějaké sedlo a bičík? :-)

Petr (Čt, 18. 7. 2019 - 17:07)

No to nemám, ale mohl bych sehnat nebo jen vypůjčit

leos (Po, 29. 10. 2018 - 14:10)

na koni jezdim anekdy proziji pri jizde vrusujici orgasmus

lenka (Po, 29. 10. 2018 - 14:10)

prijizde na koni prozivam vrusijici orgasmus

Bobrik (Ne, 21. 10. 2018 - 08:10)

Od 14 chodím do jedné...Před konírnou by měli stát uchylove a odkupovat ty voňavé kalhotky aspoň byste si vydelaly na koníčka.

Jasmína (So, 20. 10. 2018 - 20:10)

Ahoj já jsem při jízdě na koni už 3x zažila orgasmus. A naposled jsem měla mokré kalhotky i kalhoty. Bylo to tak silné.

jana (So, 20. 10. 2018 - 18:10)

pri jizde na koni proziji vzusujici orgasms sss u

Pepa (Út, 9. 10. 2018 - 08:10)

Některé se vzruší už i jízdou na skůtru.Schválně jezdí po polnícha lesních cestách a přesně nasazenou pánví na poštěváček.

Petr (Út, 9. 10. 2018 - 07:10)

Hezké ráno, rád bych našel nějaké dámy co by se nechaly vozit na zadech, klidně může být i nějaký dámský kolektiv třeba někde v práci , zkusili bychom kolik vydržím :)

& (Čt, 27. 9. 2018 - 09:09)

Takova vec se mi taky stala asi dvakrát. Vickrat ne, jelikož jsem na koně jezdil z povinnosti. Protoze tam jezdila moje segra, tak sem musel taky. A vic jak jezdeni na konich sem akorat kydal stáje a pokaždé, kdyz jeli holky na jizdarnu nebo vyjizdku, tak si vzaly perka. A me tam zbylo kolikrát i 11párů propocenych holinek, ktere sem musel holkam ocistit u lavoru od hnoje a blata.

Petr (Út, 25. 9. 2018 - 20:09)

Pro Alenu můj mail je [email protected] tak se budu těšit

? (Út, 25. 9. 2018 - 20:09)

Nejraději jezdím na velbloudu a zcela nahý se projíždím do vesnice pro rohlíky a pivo.Sesednu na trávníku před konzumem a ještě lehce v pozoru a vzrušen z jízdy bez sedla beru z hrubu zavěšenou síťovkou a jdu kolem babek a dědů do konzumu, tam už mou nahotu znají, ale hlavní je že platím, takže se o to moc nestarají.

Alena (Út, 25. 9. 2018 - 20:09)

Hezký večer milé dámy,...Tak nech kontakt, já bych při te zízdě i trochu čúrala na záda-pokud by ti to nevadilo

xx (So, 9. 2. 2019 - 10:02)

Mě ne.

Reklama

Přidat komentář