Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Pohříchu trefné (Čt, 15. 8. 2019 - 16:08)

1. Stokrát opakovaná lež se stává pravdou!
Například údajně neplatné restituční nároky rodiny Václava Havla, i když při zjištění faktů zjistíme, že restituce byly provedeny dle práva.

2. Odvolejme se na autoritu, to může ovlivnit spoustu lidí, ovšem ta osoba musí být nežijící, aby nemohla náš vymyšlený citát dementovat!
Například smyšlený výrok Jana Wericha o muslimech.

3. Odvolávejme se na jednostranně zaměřené weby.
Například Sputnik vytvořený zpravodajskou agenturou vlastněnou ruskou vládou je ideální nezávislý zdroj informací.

4. Všichni, kdo věří zprávám oficiálních zpravodajských portálů a tiskových agentur jsou nemyslící ovce. Já se jimi nenechávám manipulovat a věřím pouze informacím z nezávislých blogů a webů.
Například Aeronet.cz, o kterém si můžete přečíst na Wikipedii. Společným znakem těchto „nezávislých“ webů je to, že jeden z nich vypustí nějaký HOAX nebo smyšlenou informaci, a ostatní na ni hned odkazují a přebírají ji. To pal vytváří ve čtenářích těchto webů pocit, že když tuto informaci citují desítky webů, musí to přece být pravda.

5. Když dochází argumenty, tak používám osvědčený argumentační klam „A vy zase bijete Černochy!“
Když už nedokáže někdo obhájit své argumenty, tak to prostě zabalí a naopak obviní druhou stranu.

6. Když po mně někdo chce zdroj nějaké informace nebo výroku, a já vím, že žádný takový zdroj není, protože jsem si tu informaci vymyslel, tak napíšu, že nemám čas, ale že každý inteligentní člověk si to hned dokáže najít na internetu.
Hledat něco, co neexistuje je poměrně časově náročné a hlavně se tím oponenta na dlouhou dobu zbavím.

7. Prožil jsem spoustu let v komunistickém režimu, takže mám právo o něm psát, ale vy jste tehdy ještě ani nebyli na světě, nic o tom nevíte!
Pisatel zapomíná, že se stejnou logikou by se nesměl vyjadřovat prakticky k žádné události, která se udála před datem jeho narození.

8. Vulgární nadávky a výhrůžky smrtí vyjadřují moje právo na svobodu slova, která nesmí být ničím a nikým omezena.
Všimli jste si, že něco podobného většinou píší podporovatelé ideologií, které svobodu slova nejvíce potlačovaly?

9. Ignorujme fakta! Naše životní úroveň je nízká, milióny lidí jsou ohroženy chudobou, lidé nemají práci, nemají co jíst!
Co na tom, že podle HDP na obyvatele jsme na tom v Evropě ze zemí bývalého východního bloku skoro nejlépe, že nezaměstnanost je u nás naopak velmi nízká. I chudoba u nás, ve srovnání s okolními evropskými státy, hrozí výrazně menší části populace.

10. Desátý bod nechám na vás, čtenářích. Napište mi do komentáře pod článkem, jakých faulů se nejčastěji dopouští lidé, kteří diskutují na internetu.

Rakato (Čt, 15. 8. 2019 - 21:08)

Chceš mě unudit k smrti?

Návštěvník (Čt, 15. 8. 2019 - 14:08)

Chcete někdo Jahodu?! Já tedy si ho osvojit nechci, naopak bych ho nabídnul jako trolla webmasterům na nějakém veletrhu, třeba by ho místní webmaster prodal a zabanoval tady.

Návštěvník (Čt, 15. 8. 2019 - 16:08)

No comment! Kušuj už! Jaké Ne?!

Návštěvník (Čt, 15. 8. 2019 - 14:08)

Už si pravděpodobně píše Kanál Jahoda alias Rakato sám se sebou, zvláštní pro studium psychoušů velmi dobrý materiál...

aladin (Čt, 15. 8. 2019 - 13:08)

"Jurečka chce kvůli žalobě na Zemana svolat mimořádnou schůzi" Všecna tahle pakáž, ktrá jede po Zemanovi a Babišovi jsou ti, co k nám chtějí tahat IMIGRANTY !!!
Zeman a Babiš jsou proti a proto se je snaží všemožnými lžmi odstranit !!! Lidé pamatujte si kdo to je a ze kterých stran a příště je nevolta, oni připravují záhubu České republiky a také Evropy !!!

aladin (Čt, 15. 8. 2019 - 13:08)

"Mladíka napadlo, že na koleje položí betonový blok. Narazil do něj rychlík".......To je výsledek toho, že se u nás do výchovy dětí sere kdejaký cizácký debil aby se prý nepoškodila jejich osobnost !!! ŘEZAT, ŘEZAT, ŘEZAT !!! Tento Americký debilní názor plodí v USFT největší kriminalitu na světě !!!

aladin (Čt, 15. 8. 2019 - 13:08)

"Komentář: Srdečný pozdrav do stabilizované společnosti. Číňanům se z odboráře Středuly protočily panenky
Jan Lipold"....U koho jste vy manipulátoři dělali průzkum, u havloidů a nebo u kavárny ???

Návštěvník (Čt, 15. 8. 2019 - 11:08)

Tenhle web je jistota, že se dá svobodně vyjadřovat bez cenzůry, ale bohužel existují vulgární trolové, kteří tohoto využívají, doporučuju, nekrmte troly, nereagujte...

Návštěvník (Čt, 15. 8. 2019 - 11:08)

Každý člověk je komunikačně jako lesní tůň, pokud ty myšlenky jako voda neprotéká, tak zahnívá.
Takže pište, nadávejte, chvalte, stěžujte, nalézejte argumenty, je to pro vás prospěšné.
A někdy to tu je jako propíraná hodně zahnívající voda, ale stejně je to prospěšné.
Chápu, že někdo je už prostě hotový myšlenkově a proto funguje jako kolovrátek.

Rakato (Čt, 15. 8. 2019 - 14:08)

K té tůňce - nějak ses rozněžnil. To se bude hlavně ženám líbit, ten tvůj poetický převlek. Také jsi psal, že tady na Doktorce všichni hledáme pomoc. Zase jsi měl pravdu. Je to tady prostě levnější, než chodit k psychoanalytikovi. Souhlasím i s tím, že starého psa nové kousky nenaučíš. Holt někdo na tak robustní světonázor, anebo se do něj tak zamiloval, že s ním nehneš. --------------------- Ale nezvyklej si, často pravdu nemáš, a pak jsem tady já, abych ti to vysvětlil.

Jahoda... (Čt, 15. 8. 2019 - 11:08)

Člověk něco vidí, něco chce, něco zahraje, ale ono to vždycky vyjde trošku jinak.
V tom je paralela života s tuto diskusí. Ač vy to myslíte dobře, tak se vždy najde někdo, kdo vám to otočí, postaví na hlavu, nedobře přečte a udělá z toho paskvil a z vás pitomce.
Je to už tak opakované, že buď musí být blbej nebo navedenej nebo se nudí a prudí či fakt má nějaký zvláštní zájem na prosazování buď svého klamu, nebo tomu klamu fakt věří, či je to obyčejný anarchista diverzant co tu kouzlí kouzlo nesmylu.

Shabbatot-Jahoda (Čt, 15. 8. 2019 - 11:08)

Když již píšeš pod mým Nickem ty křivek hajzle,neměl alespoň páté přes deváté

Návštěvník (Čt, 15. 8. 2019 - 11:08)

Tenhle web bude s klidem fungovat i bez tebe, kdo tě tu drží, běž , vypadni, a nauč se chování!

Shabbatot-Jahoda (Čt, 15. 8. 2019 - 12:08)

Ty vypadni a odfun, trapný anonyme a zbabělce, já píši vždy pod svým Nickem,ty nepíšeš pod žádným a schovávas se jak krysa v kanále,ty kanále,ty mě tady nebudeš poučovat co je správné a co ne, klidně mě nadávek a urážej mě, já jsem splachovací a zkoušku to,ale nikdy nepiš pod mým nickem

Rakato (Čt, 15. 8. 2019 - 14:08)

Ty kanále? Jahodo, lepší je "Ty kanálie!", jak říkal Kemr ve filmu "Na samotě u lesa".

Návštěvník (Čt, 15. 8. 2019 - 13:08)

Kušuj!

Shabbatot-Jahoda (Čt, 15. 8. 2019 - 14:08)

NE !!

Návštěvník (St, 14. 8. 2019 - 22:08)

Podtrženo, sečteno, ČR je slovanská země, je to střed Evropy, má křesťanské, nikoli křesťansko-židovské kořeny a je to svobodný nezávislí stát, který má vlastní, opakuji vlastní, pro debily a Jahodu vlastní politiku, zákony a tvrdě trestá jakýkoli projev fašismu, xenofobie, segregace, nenávisti, zvláště tvrdě trestá a hlídá zločiny proti dětem, stačí?!
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Capisco der Trottel!

Návštěvník (St, 14. 8. 2019 - 22:08)

Capisto der trottle!

Reklama

Přidat komentář