Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (Pá, 16. 8. 2019 - 16:08)

Submisivní ženy?Kdo o nich mluvil, ale štupovat ponožky neudu, já jsem z generace, který ještě měla rozdělené kdo koho jaksi šustí a ne dnes, že ženská ve středu čeký doma na pravidelný sex a má nasazený 20cm černý připínýk a povídý :"Už jsem se na tebe moc těšila, tady máš tubu gelu, minulý měsíc jsem tě viděla, že jsi při vynášení koše kouknul po mladé holce na zadel, tak teď tvoje p*del pozná středověk, nebu poznáš kdo tě živí!"

Návštěvník (Pá, 16. 8. 2019 - 16:08)

ááááále......jak píše klasik Déčko....... cituji..............
Kromě toho, bitva u Tewkesbury si vyžádala životy Eduarda z Westminsteru (nebo také Eduarda z Lancasteru), prince waleského, stejně jako Somerseta nebo Wenlocka, nikoli však královny-manželky Markéty z Anjou.

Návštěvník (Pá, 16. 8. 2019 - 15:08)

já znám jen muže se sekačkou ........Co může poseče..... zbytek vybetonuje.....

Rakato (Pá, 16. 8. 2019 - 15:08)

Pěkně. I jinak - dobrá filosofie. Ale všeho do času, předpovědi jsou takové, že brzo bude třeba zasadit zemák, aby nebyl hlad.

Návštěvník (Pá, 16. 8. 2019 - 15:08)

muži nepotřebují nic sázet.... mají peníze......

16.8. (Pá, 16. 8. 2019 - 14:08)

Nejspíš myslel,že přestali vůbec něco dělat.

Zkus (Čt, 15. 8. 2019 - 22:08)

to napsat Erdoganovi. Asi budete přátelé

aladin (Čt, 15. 8. 2019 - 20:08)

"Izrael zákazal vstup do země dvěma členkám amerického Kongresu. Trump rozhodnutí schvalujeů".....,...Měla pravdu, ale ten propletenec je ještě složitější ! Plno strýčků, tetiček dědečků a babiček, synovců a neteří jek ve vládě Izraele, tak v Americké vládě !

Návštěvník (Čt, 15. 8. 2019 - 18:08)

Zadrž příval zášti, nech sestřičku svou spánky vonnou mastí třít...

Návštěvník (Čt, 15. 8. 2019 - 17:08)

Jses odkopal jak náramný nezdvořák a otrava, ačkoliv tady burcuješ k morálce!

Kuš ty RT-role (Čt, 15. 8. 2019 - 17:08)

Dle testů, pokud máte z 10 položek již 2-3 pozitivně zodpovězené, tak platí to proč je ten test sestaven a viz. 10 pravidel prolhaného diskutéra-ient.trolů,to zde platí 10 z 10!Je to zde zamořeno trolem!
-------------------------------------------------------------------------
10 pravidel trollů:
1. Stokrát opakovaná lež se stává pravdou!
------------------------------------------------------------------------
2. Odvolejme se na autoritu, to může ovlivnit spoustu lidí, ovšem ta osoba musí být nežijící, aby nemohla náš vymyšlený citát dementovat!
-----------------------------------------------------------------------
3. Odvolávejme se na jednostranně zaměřené weby.
-----------------------------------------------------------------------
4. Všichni, kdo věří zprávám oficiálních zpravodajských portálů a tiskových agentur jsou nemyslící ovce. Já se jimi nenechávám manipulovat a věřím pouze informacím z nezávislých blogů a webů.
---------------------------------------------------------------------------------
5. Když dochází argumenty, tak používám osvědčený argumentační klam „A vy zase bijete Černochy!“
----------------------------------------------------------------------------------
6. Když po mně někdo chce zdroj nějaké informace nebo výroku, a já vím, že žádný takový zdroj není, protože jsem si tu informaci vymyslel, tak napíšu, že nemám čas, ale že každý inteligentní člověk si to hned dokáže najít na internetu.
----------------------------------------------------------------------------
7. Prožil jsem spoustu let v komunistickém režimu, takže mám právo o něm psát, ale vy jste tehdy ještě ani nebyli na světě, nic o tom nevíte!
----------------------------------------------------------------------------------
8. Vulgární nadávky a výhrůžky smrtí vyjadřují moje právo na svobodu slova, která nesmí být ničím a nikým omezena.
------------------------------------------------------------------------------------
9. Ignorujme fakta! Naše životní úroveň je nízká, milióny lidí jsou ohroženy chudobou, lidé nemají práci, nemají co jíst!
--------------------------------------------------------------------------------------
10.DOPLŇTE SI SAMI.

Rakato (Čt, 15. 8. 2019 - 21:08)

Přestan trollit, trotle.

Návštěvník (Čt, 15. 8. 2019 - 23:08)

Sebemotivace a ještě veřejně proklamovaná, to by mělo mít sílu ti vydržet!

Rakato (Čt, 15. 8. 2019 - 23:08)

Pliveš jedovatou slinou proti větru.

Návštěvník (Čt, 15. 8. 2019 - 23:08)

To ty tu jdeš sám po vlastním ocase.

Návštěvník (Čt, 15. 8. 2019 - 17:08)

BOD 10-správně zůstal volně na doplnění dle specifického diskusního trolem zamořeného fóra :
-------------------------------------------------------------------------------
Zde by to bylo : nebetyčné vychvalování zločinů armád kterým je troll fascinován a volné používání kategirií bolševik, islamista, antisemit na všechny neameričany dřívějška i dneška...

Návštěvník (Čt, 15. 8. 2019 - 17:08)

Jediné možné odůvodnění diskusí zde je nehynoucí láska k vlasti a Česko je slovanská země plná křesťansky žijcích nebo oi křesťansky věřících lidí! A další láskou je láska k rodnému jazyku.

Rakato (Čt, 15. 8. 2019 - 21:08)

Lidé si v diskusu stále na něco stěžují, něco kritizují, něco zesměšňují, a ty ne. Ty jsi napsal hezký příspěvek plný lásky. Poprvé v životě.

Návštěvník (Čt, 15. 8. 2019 - 23:08)

Lesbická láska je ale čistá něha.Sláva lesbám!

Návštěvník (Čt, 15. 8. 2019 - 17:08)

Kuj! Teda Kušuj!

Reklama

Přidat komentář