Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Rakato (Pá, 16. 8. 2019 - 15:08)

Pokud jde o krevní skupiny, já mám nejradši lidi s nulkou. (Ale jen ty, co dávají krev.)

Návštěvník (Pá, 16. 8. 2019 - 14:08)

Jistě, ale to je genetika, to se nepřenáší půl na půl,ale existují dominantní geny a ty se přenesou při každém dalším narození potomka, takže vůbec nemusí být pravý nositel skupiny, akorát měl jednoho předka před tisíci lety se skupinou B.

Návštěvník (Pá, 16. 8. 2019 - 12:08)

Mám k nim blízko, třeba to ,že nedávají moc city najevo...,teda do té doby než vás rozčtvrtí samurajským mečem.

Rakato (Pá, 16. 8. 2019 - 13:08)

Většině lidí by stačilo rozpůlit. I tomu samurajovi - proč by zbytečně ještě čtvrtil?

Návštěvník (Pá, 16. 8. 2019 - 13:08)

Koukám, že kafíčko a možná i cigárko..., já mám už docela akorát penzum psaní, takže arrivederci.

Návštěvník (Pá, 16. 8. 2019 - 00:08)

Poslední slova před smrtí : "to je divné, je cítit plyn, rozsviť!" "Vypadá to, že z prava dobrý!" Jsme na hlavní, můžeš jet!" "Neboj, není nabitá" "Pánové, tak tohle je nulák!" "Tak dnes jsem si poprvé sám složil padák!"

Před smrtí: (Pá, 16. 8. 2019 - 09:08)

"0Hele to je pěkná užovka!" "Můžu dostat přidáno té výborné houbové omáčky?" "Nebylo třeba jezdit do servisu, sám jsem ty brzdy opravil!"Američtí turisté nad Hiroshimou?"Podívej americké letadlo, to máme ale štěstí, to se jen tak nevidí!""Toto je moje úplně nová velmi výkonná řetězová pila""Můžu si vyzkoušet tvojí novou Hondu,díky!""Jsem rád, že jsem si na první skok bungee Jump vybral právě vaši renomovanou firmu!"Dal bych si ještě lok z té flašky v garáží jak má odlepený název, to bude podle barvy, ale určitě vodka!" "Ta cesta tou Laoskou džunglí je již dávno odminovaná a když ne, ty pumy jsou staré a nevybuchnou,jdeme,kdo se bojí nesmí do lesa a sere v síňi!"

Rakato (Pá, 16. 8. 2019 - 12:08)

Zkusíme to jako Vilém Tell? Ten pitbull nekouše. V autě: Kam mi spadl ten mobil? I já to umím v protisměru. To kafe je od Žida? Bla, bla, bla...

aladin (Pá, 16. 8. 2019 - 00:08)

"USA požadovaly další zadržování íránského tankeru, gibraltarský soud jim nevyhověl"...Celý svět by měl přestat obchodovat a komunikovat se Spojenými státy !!!

Návštěvník (Čt, 15. 8. 2019 - 23:08)

Jdeš sám po sobě... ,já jen předávám co jsem z knížek a wiki vyčetl.Hitler měl v blízkosti jistého rodáka z Jeruzaléma, araba a muslima a ten mu radil, že nazpátek se židé nesmějí vrátit a on tvrdil, že v německu nezůstanou.

Návštěvník (Čt, 15. 8. 2019 - 23:08)

Akorát si nelze moc myslet o délce jejich spojenectví v případě vyhrané II.WW osou. To by asi pak rychle padlo a převládla by rasová teorie o vyvolenosti árijské rasy.

Návštěvník (Čt, 15. 8. 2019 - 23:08)

I Hitler muslimy obdivoval, a nesouhlasil s tím, že jsou podřadná rasa ,dle rasové teorie, naopak kvitoval jejich organizovanost, disciplínu, víru, bojovnost.

Rakato (Čt, 15. 8. 2019 - 23:08)

Vrána k vráně sedá, sup k supu.

Návštěvník (Čt, 15. 8. 2019 - 23:08)

Rashidunský kalifát se neustále rozšiřoval; uvnitř rozpětí 24 roků bylo podmanil si obrovské území zahrnovat Mesopotamia, Levant, části Anatolia, a většina z Sasanian Říše.Sasánskou říši dobyl v řádu měsíců.První islámská invaze do Sasanské říše, kterou zahájil v roce 633 Caliph Abu Bakr, byla rychlým dobýváním, které trvalo pouze čtyři měsíce. Abu Bakr poslal svého generála Khalida ibn Walida, aby dobyl Mesopotamii.. Po vstupu do Iráku s 18.000 armádou zvítězil 4x Chálid v dubnu633 2x, květnu2x.Pak se vrátil a 2x je porazil a
V prosinci 633 dorazil i spojené síly sasanských Peršanů, Byzantinců a křesťanských Arabů.
Připojil i horní část Egypta a Líbie a do dalších 100 let měli celá Maggreb včetně Španělska i Portugalska....

návštěvníku (Pá, 16. 8. 2019 - 07:08)

text si necháváš pžekládat googlem? Nebo češtinu opravdu nezvládáš?

Návštěvník (Pá, 16. 8. 2019 - 08:08)

Sože ?

Rakato (Čt, 15. 8. 2019 - 23:08)

Děláš z tohohle vlákna historický koutek? (Ale gratulace, že studuješ dějiny.)

15.8. (Čt, 15. 8. 2019 - 21:08)

Jižní Moravu zasáhlo průjmovité onemocnění.

aladin (Čt, 15. 8. 2019 - 21:08)

"Zdržování nebudeme tolerovat, tlačí Turci na zřízení bezpečnostní zóny v Sýrii"............
Uvědomujete si vy v Ankaře, že se chováte jako Hitler ??? Vyhrožujete suverennímu státu po vzoru USFT !!! Nebo chcete také něco z té zlodějny, co připrabují USFT v Syrii také něco trhnout ??? Třeba ROPU ??? Není náhodou v tom 30ti kilometrovém pásmu ??? Uvědomujete si, že ztratíte sympatie veliké části obyvatel planety ??? Stane se z vás fašistický stát jako jsou Spojené státy !!!

Rakato (Čt, 15. 8. 2019 - 21:08)

Historie, tradice - phé. Státy, kde se lidé nemohou dohodnout, je třeba rozebrat. Nejvíce by rozborka prospěla Libyi, Sýrii, Španělsku, Ukrajině, Číně a Turecku. A když se kácí les, padají třísky a kde kdo si chce urvat kousek. Turkovi ale ani píď cizí země, naopak oddělit od Turecka Arménii a Kurdistán, a já bych Turky vykopl i z Cařihradu, ti nacionalističtí agresivní hajzlové nemají v Evropě co dělat.

Reklama

Přidat komentář