Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Ondra (Út, 13. 8. 2019 - 19:08)

Nicméně zkusme to ještě jednou a dejme mu šanci.......paoč myslíte,že vám Martina křivdí?

Gin (Út, 13. 8. 2019 - 18:08)

tahle diskuze je nejen o čurání,ale hlavně o pokřivených lidských charakterech. Jestli kronika příběhů Klárky a dalších tohle měla mj. rozvířit, pak to má i daleko větší psychologický dopad než jen vzrušující lehké erofantasyy.

Tonda Vlas (St, 14. 8. 2019 - 10:08)

Nevím, kdo ten fejk napsal, ale když já použiju nick gin, tak vždy zásadně s malým písmenem.

Libor (St, 14. 8. 2019 - 10:08)

No přece já. Já jsem autor!!! :-)

Host (Út, 13. 8. 2019 - 18:08)

Jen jestli tedy Miška byla v té vodě,tak asi tu nohu bude mít oteklou ještě týden. Snad nám napíše jak to probíhalo.

Martina (Út, 13. 8. 2019 - 18:08)

Proč myslíte?

Ondra (Út, 13. 8. 2019 - 19:08)

Reaguji na Vaši konkrétní otázku na toho prudiče chytrolína. Samozřejmě jste na ní nedostala odpověď. Takový člověk totiž není čistej a neodpoví. Podle toho poznáte i v životě lidi s rovnou páteří a pokrytce.

Hanz (Út, 13. 8. 2019 - 16:08)

Čůrat holky vidět.......pér velký míti.
Kláru a Mišku čůrat vidět........z péra vystříkat se do poslední kapky vzápětí.

Hanz (Út, 13. 8. 2019 - 16:08)

Čůrat holky vidět.......pér velký míti.
Kláru a Mišku čůrat vidět........z péra vystříkat se do poslední kapky vzápětí.

Pardon (Út, 13. 8. 2019 - 12:08)

Zapomněla jsem se podepsat Míla

jo (Út, 13. 8. 2019 - 17:08)

urážet lidi to ti jde. Ale pochopit psany text, kde autor Milan píše, že jsou to tady literární postavy, to už nezvládneš? Povídáš si i s televizí?

Znalec (Út, 13. 8. 2019 - 17:08)

Á ,opět pan "chytrej" promluvil. Ten, kterému jde jen o to co je a co není fikce. Ale ne o obsah psaného. To mi připadá jako když někdo poukáže na nějaký problém, tak se neřeší ten aktuální problém, ale ten , kdo na něj poukázal. Tak vypadá český zakomplexovaný národ. Mílo, tebe tady tyhle ignoranti odsuzují, tak si piš,že já jsem jeden z těch, co jsou při tobě a je mi zcela u prdele jestli je to příběh vymyšlený nebo ne. Klidně budu i s těmi osobami komunikovat jako s živými a nemám s tím problém.

panchytrej (Út, 13. 8. 2019 - 17:08)

Ano jde mi o to, abychom alespoň my, co zde čteme a nejsme úchylové, rozlišovali, co je a co není fikce. Jinak je na každém, co si z toho vezme, ovšem bez nadávek ostatním, kteří mají na tento typ příspěvků jiný názor a mohou v nich naopak vyvolat vzpomínky na své děti, které sice nemočili při sexuálním styku už patnácti letech...a tak jejich příběh o co byl neatraktivnější, o to smutnější, protože třeba tragický

Martina (Út, 13. 8. 2019 - 18:08)

Pane chytrej, byl jste to VY! kdo urážel,co jste označil lidi co mají jiný názor na věc například za ty, co jim hrabe a co jsou pomatenci. Já osobně si myslím,že máte v sobě velmi neukojený pocit křivdy a nesoudnosti.

panchytrej (Út, 13. 8. 2019 - 18:08)

Velmi se mýlíte a křivdíte mi, Martino

Zkoumal (Út, 13. 8. 2019 - 20:08)

to by mne taky zajímalo,proč jste neodpověděl na konkrétní otázku Martině. A vlastně ani mně. Něco na tom asi bude,že velkohubí nakonec se stáhnou jako slaboši.

Ha!!!!!! (Út, 13. 8. 2019 - 20:08)

Zkoumal, bacha Toniku, střízliví nás nedostanou

Zkoumal (Út, 13. 8. 2019 - 20:08)

OK, tak zítra u tebe v 16,00 hod. Asi budeš hodně překvapenej,ale dám ti to sežrat!

Ha!!!! (Út, 13. 8. 2019 - 21:08)

U mě? Já tě nezvu. :)))))))))))))))))

Gita (Út, 13. 8. 2019 - 17:08)

Přišel jsi mi zrovna do rány, já ti mohu dát jen za pravdu. Pro mne jsou Klára a rodina Kláry a Miška a její rodina a všechny osoby s tím spojené živoucí a aktivní a ať si říká kdo chce,co chce. Je mi to zcela jedno.Sám autor tady napsal,že je to prolínání reality a fikce a nepátrám co je co. Beru to jako realitu a je to moje osobní vnitřní bohatství a štěstí.

Reklama

Přidat komentář