Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Hoky (St, 14. 8. 2019 - 08:08)

byla jsem v těch místech kolem Terezína a Zvůle před týdnem a to je hrůza! Zde by ráj hub a nyní je to vykáceno ve velkých plochách a všude bordel. Asi dobrý dřevěný kšefty do Rakouska. Nevěřím, žejen kůrovec. Ty stromy byly a jsou normálně zdravý!!! A s tím čůráním se holky nestresujte. Já jsem už ve středním věku, ale holky to tak mají a když mi bylo jako vám na střední škole, taky se mi taková malá nehůdka někdy stala. Tak jsem si na záchodě vyměnila kalhotky nebo byla i bez nich a nic se nedělo. Když jsem měla sukni a pod ní nic tak jsem ve třídě byla trochu nejistá a o přestávce jsem si raději utekla koupit kalhotky nové naproti do prodejny. Ta už dnes v Českém Krumlově na tom místě dávno není.

Eva (Út, 13. 8. 2019 - 22:08)

Holky to je na plínky jak pořád učůráváte do kalhotek a na nohy.Myslím že si vymýšlíte,předpokládám že už jste větší než dva tři roky

Ha!!!!! (Út, 13. 8. 2019 - 21:08)

Chceš Bitku, Zkoumátko?

Zkoumal (Út, 13. 8. 2019 - 21:08)

Já se zvu sám. Petr mně dal instrukce a tak je jen na tobě zda budeš tak rovnej a nepoděláš se strachy před slušnými lidmi. On tě má už taky dost mimo jiné.

Ha!!!!! (Út, 13. 8. 2019 - 21:08)

Tak jo. Když Petr, tak Petr. Ale buď hodnej nebo tě srovnám jako jeho. Rovnej já jsem, jen mě trochu bolí záda. A v čem ty jsi slušný? Doufám, že nenosíš ponožky do sandálů, to sem ani nejezdi

Zkoumal (St, 14. 8. 2019 - 09:08)

Jen potvrzuji ten dnešek v 16-00 hodin. Takže na viděnou!

Miška+Klára (Út, 13. 8. 2019 - 19:08)

Přijely jsme z koupání v Laa a bylo to maximálně senza! Vyšlo i počasí a tak jsme si užily všechno,co k tomu patří. Noha mně ještě trochu bolí, ale normálka jsem s ní chodila bez obvazu, ale maminka mi radí, abych si to ještě na noc zavázala a Nikola , že prý bude dělat zdravotní sestřičku a zaváže mi to sama. Tak si jen naplácám na to tu octanovou mast. Mamka tvrdí, že nejhorší to bude po ránu než to rozchodím. Je pravda, že když jsem teď jak jsme přijely čurala venku na bobečku, tak mne nožka trochu bolela a musela jsem si ji natáhnout trochu dopředu, ale zase jsem si baculkou počurala celou nohu na stehně,protože jsem byla plná a dělala jsem rychlý proud a s nataženou jednou nohou te teklo z baculky nakřivo trochu do strany. Ale to se srovná. Uděláme rychle večeři, maminka má připravené těsto na cmundu a tu já mám moc ráda a holky tomu říkají bramboráky a taky to můžou s chutí. Asi dnes usneme brzy a jsme z tý vody hodně vymokřený a utahaný.

Kluk (Út, 13. 8. 2019 - 19:08)

Miško, co mám udělat,abych tě přesvědčil,že bych tě chtěl a že by sis mne zasloužila? Jsem ten kluk (Pacov) jak jsem ti napsal a tys mi pak odpověděla. Mám velkou touhu tě poznat. Co ty?

Ondra (Út, 13. 8. 2019 - 19:08)

Nicméně zkusme to ještě jednou a dejme mu šanci.......paoč myslíte,že vám Martina křivdí?

Gin (Út, 13. 8. 2019 - 18:08)

tahle diskuze je nejen o čurání,ale hlavně o pokřivených lidských charakterech. Jestli kronika příběhů Klárky a dalších tohle měla mj. rozvířit, pak to má i daleko větší psychologický dopad než jen vzrušující lehké erofantasyy.

Tonda Vlas (St, 14. 8. 2019 - 10:08)

Nevím, kdo ten fejk napsal, ale když já použiju nick gin, tak vždy zásadně s malým písmenem.

Libor (St, 14. 8. 2019 - 10:08)

No přece já. Já jsem autor!!! :-)

Host (Út, 13. 8. 2019 - 18:08)

Jen jestli tedy Miška byla v té vodě,tak asi tu nohu bude mít oteklou ještě týden. Snad nám napíše jak to probíhalo.

Martina (Út, 13. 8. 2019 - 18:08)

Proč myslíte?

Ondra (Út, 13. 8. 2019 - 19:08)

Reaguji na Vaši konkrétní otázku na toho prudiče chytrolína. Samozřejmě jste na ní nedostala odpověď. Takový člověk totiž není čistej a neodpoví. Podle toho poznáte i v životě lidi s rovnou páteří a pokrytce.

Hanz (Út, 13. 8. 2019 - 16:08)

Čůrat holky vidět.......pér velký míti.
Kláru a Mišku čůrat vidět........z péra vystříkat se do poslední kapky vzápětí.

Hanz (Út, 13. 8. 2019 - 16:08)

Čůrat holky vidět.......pér velký míti.
Kláru a Mišku čůrat vidět........z péra vystříkat se do poslední kapky vzápětí.

Pardon (Út, 13. 8. 2019 - 12:08)

Zapomněla jsem se podepsat Míla

jo (Út, 13. 8. 2019 - 17:08)

urážet lidi to ti jde. Ale pochopit psany text, kde autor Milan píše, že jsou to tady literární postavy, to už nezvládneš? Povídáš si i s televizí?

Znalec (Út, 13. 8. 2019 - 17:08)

Á ,opět pan "chytrej" promluvil. Ten, kterému jde jen o to co je a co není fikce. Ale ne o obsah psaného. To mi připadá jako když někdo poukáže na nějaký problém, tak se neřeší ten aktuální problém, ale ten , kdo na něj poukázal. Tak vypadá český zakomplexovaný národ. Mílo, tebe tady tyhle ignoranti odsuzují, tak si piš,že já jsem jeden z těch, co jsou při tobě a je mi zcela u prdele jestli je to příběh vymyšlený nebo ne. Klidně budu i s těmi osobami komunikovat jako s živými a nemám s tím problém.

Reklama

Přidat komentář