Reklama

Manžel mě chce mit tlustou

Marek (St, 1. 8. 2012 - 22:08)

...je jasný, že si člověk...Souhlasím,nic se nemá přehánět,na vše se musí jít s rozumem a citem.

Jorge (Čt, 7. 6. 2012 - 23:06)

...je jasný, že si člověk uvědomuje, že si tím holky huntujou tělo...ale tady nejde o žádnou filozofii, nebo empatii...zkrátka se nám pořádný špeky na holkách líběj a s tím se nedá nic dělat. ...ale myslím, že kvůli tomu si tu svou nemusíme vykrmit až na 150kg :-D ...Když se najde partnerka, která ráda jí a je jí dokonce příjemný mít všechny ty měkoučké naducané polštářky kolem sebe, které jí budem vždy pochvalovat, je třeba, aby se nakonec alespoň jeden překonal a alespoň zastavil to tloustnutí, dokud to ještě nebude fatální.
Zkrátka je potřeba si představit ty výčitky až nám jednou, třeba i za dlouho naše milovaná umře a my budem přemítat, jestli tu nemohla být o trochu déle, kdybychom ji pomohli. ....na druhé straně, to je jako s kouřením...někdo zastává názor, že tělo by mělo jít do hrobu pořádně zhuntovaný po tunách rozkoše při životě jako prase v žitě...
...

Slávka (Út, 22. 5. 2012 - 21:05)

Musím říct, že mam pár...hmmm ani jsme nevěděla,že něco takového existuje,ale musím řict,že jsem takhle mnohem spokojenější a manžel je od jisté doby taky jako vyměněný,takové vzrušení a krásny sex za to stojí.

Roman (Út, 15. 5. 2012 - 12:05)

Musím říct, že mam pár...Moňo, prozradíš tedy kolik kg máš a svojí výšku..eventuelně i jiné Tvoje velikosti?

Máš nějaké oblíbené oblečení, které nosíš?

Hezký den,

Roman

štramák (Út, 15. 5. 2012 - 11:05)

Ano, je to šílené. Ve...Počkej, až tě udusí kozama.

Jde především o (Út, 15. 5. 2012 - 10:05)

milé dámy, nenechte se nutit od nikoho do zbatečných kil, umělých prsou a nosů a podobných blbostí.

K. (Po, 14. 5. 2012 - 15:05)

Pro "mau-mau": Pro co si myslíš, že si berou chlapi ženské? Aby měli doma nonstop díru na píchání! A kdo tvrdí něco jiného, vzletného, je jen prachsprostý lhář!

mau-mau (Po, 14. 5. 2012 - 15:05)

Pro K.: Bere-li někdo svou partnerku jen jako maso, na jehož osudu mu nezáleží, pak možná jo :)

K. (Pá, 11. 5. 2012 - 15:05)

Chtěla bych se zeptat všech...Ty huso, Tady přece vůbec nejde o zdraví, ale o maso!

mau-mau (Pá, 11. 5. 2012 - 14:05)

Chtěla bych se zeptat všech těch pánů, co si tu libují nad partnerčinými kily navíc, jestli jim nevadí, že si tím ta dotyčná taky velmi huntuje zdraví.

Moňa (St, 9. 5. 2012 - 12:05)

Musím říct, že mam pár kilo navíc a hrozně mě vzrušuje když se to chlapovi líbí. Mimchodem, Slávko, chování tvého muže je klasický příklad sexuální úchylky zvaný feederism.

Slávka (St, 18. 4. 2012 - 20:04)

po dlouhé době jsem se tady přišla mrknout a koukám novy příspěvek.Jardo a jinak vam to spolu vyhovuje a jste spolu spokojeni?Jestli ano tak to je asi hlavní.

jarda (Po, 16. 4. 2012 - 13:04)

Já na svou obézní...Ano, je to šílené. Ve 30-ti sotva chodí a musel jsem pořídit auto typu MPV, protože do normálního auta se jí špatně nastupuje i vystupuje. Za volant se vejde jen obtížně. Sex je ale úžasný, i když polohy musíme pečlivě vybírat, aby se neudusila vlastní vahou.

Jirka (Pá, 16. 3. 2012 - 22:03)

Taky se mi líbí tlusté....paráda,tak takovou bych chtěl,kde rostou,já žadné takové nepotkávam

Jorge (Pá, 16. 3. 2012 - 21:03)

Já na svou obézní přítelkyni nedám dopustit;-) ...jsem hubený student a tloušťku u žen prostě považuju za krásu.
Ale všechno má svoje meze...200kg na 160cm mi připadá už šílené! Vím, že existuje celkem nezanedbatelné množství žen, kterým se jejich tloušťka líbí, přestože se to zdá neuvěřitelné. Pak, když se takoví dva odpovídající si potkají, měli by si dávat pozor, aby jim to nepřerostlo přes hlavu.

jarda (St, 14. 3. 2012 - 12:03)

Ničit někomu zdraví je...Já ji ale nevykrmi, takhle tlustou jsem ji už poznal.

A to ti je jedn (St, 14. 3. 2012 - 11:03)

Ničit někomu zdraví je neodpustitelné.

jarda (St, 14. 3. 2012 - 11:03)

Taky se mi líbí tlusté. Momentálně mám přítelkyni která při výšce 160cm váží rovných 200kg. Sex nemá chybu, jen se člověk víc nadře. Mám rád když při tom jenom leží a funí. Rád bych aby ještě trošku přibrala.

štramak (Čt, 8. 3. 2012 - 00:03)

neblázněte. Je to vysoký...A bude jezdit na vozíku a mít žgryndu u tlustyho rypaku a bude z ní mikimaus.

Cornuto (St, 7. 3. 2012 - 20:03)

Ked su obaja tucni tak to pochopim. Podla hesla rovny rovneho si hlada. Alebo ked niekto priberie pocas manzelstva ci uz z dôvodu choroby, zivotospravy alebo genetiky. Ale ked vidim mlady par, normalny celkom pohladny chalan s megerou, tak to sa pytam preco? Podla mna to je uchylka. Ale nic v zlom. Je neskodna (pokial dotycnu nenuti prezierat sa a je tucna "prirodzene") a kazdy nejaku uchylku ma. Poznam taky mlady par, kde si on zobral tucnu. Pritom je to typicky natcis. Myslim, ze ju ma, aby pri nej vynikal. Uz len to ze je narcis je uchylka. Ziadna normalna zena ale zo seba nenecha urobit nasilu megero, len preto, ze sa to manzelovi paci. To je rovnako chore, ako keby mala hladovat, lebo manzelovi sa pacia anorekticky.

Reklama

Přidat komentář