Reklama

Manžel mě chce mit tlustou

Lolo (Ne, 29. 11. 2015 - 09:11)

Ahoj lidi.Přešlo pár...Na lidi se vyprdni.Je to jen tvoje věc,tvůj život
a ostatním je do toho kulový jójo.Žij si podle sebe,ne podle kdo ví koho.Dnes je příšerná doba,lidi jsou čím dál horší a hlavně se rádi
posmívají.Taky se mi líbí baculky,ale jen od 75. - 90.kg.Znám jednu,která má kolem 84.kg
a je moc fajn.Zkrátka a dobře,nenech si vzít své já.Ať se daří!!

Slávka (Ne, 29. 11. 2015 - 01:11)

Ahoj lidi.Přešlo pár let,tak mě napadlo jestli tady něco přibylo a koukám,že něco málo ano.No já se přiznám,že se stalo jak jsem psala a já poněkud dost přibrala.Už se mi to přehouplo opravdu hodně přes stovku.Je mi i tak moc fajn a cítím se vážně moc spokojená.Vidím,že mě fůra lidí odsuzuje,že jsem taková blbá,ale co je mi takhle fajn.Cítím uspokojení,že se manželovi líbím a to je super.Sama teď prožívám super období a to je asi hlavní.

??? (Pá, 23. 1. 2015 - 12:01)

Už má aspoň přes jateční váhu?

Návštěvník (St, 24. 11. 2021 - 06:11)

Ví dcera, že dostáváte od manžela? Myslí si, že je to za trest, nebo ví, že je to i jinak? Musela jste jí to někdy vysvětlit, aby z toho neměla v hlavě zmatek?

Pavel (Čt, 22. 1. 2015 - 21:01)

Mám 150-ti kilovou...to zní docela zajimavě,kdoví jak pokračujete po čase?

Krystýna (Čt, 30. 12. 2010 - 16:12)

Souhlas, taky jsem řešila svou asi 10kg nadváhu, ale přesně z podobných důvodů jsem se na to vykašlala, jinak přítel taky hodně podpořil s tím, že se mu líbím takto, že by se ani nebránil kdybych byla o něco oplácanější, přibírat kvůli němu nebudu ale myslím, že dost chlapů tou módou vyzáblin trpí taky, pudově je přitahujou spíš udělanější holky.

Evka (Čt, 30. 12. 2010 - 13:12)

Petro, máš naprostou...Pavlo, souhlasím. Nejlepší je, když si ženská stoupne nahá před zrcadlo a kriticky si, bez nějakého zoufalství, přizná, kde je možné co "opravit" a co nepůjde. V klidu, v pohodě, bez hysterie, ale důsledně..Výsledky bývají do roka a do dne velmi příjemné

Petra (Čt, 30. 12. 2010 - 13:12)

Petro, máš naprostou...a hladovění, nežraní je taky zátěž. Možná ještě větší než pár kil navíc. Já jsem ten typ, který nežral aby byl in. Kouřila jsem abych neměla chu´t k jídlu. Už mě to naštěstí přešlo, jsem starší a spokojenější. Taky mám na očích několik kdysi krásných, trochu připláclých holek, které rapidně zhubly, dnes mají postavu dvacetiletých děvčat ale v obličeji jsou vrásčité, propadlé a staré. Takže boubelatý zadečky a kejtičky a bříška jo. Vychrtliny ne.

Pavla (Čt, 30. 12. 2010 - 12:12)

mám v práci vedoucí a ta...Petro, máš naprostou pravdu, jen těch, kterým tloušťka doopravdy sluší, je moc málo. Ale stejně tak nesluší lidem tělo mentálně anorektické.
Myslím, že půvab je v tom, jak se naučíme zacházet s tím, co nám příroda nadělila a také uhlídat nějaké, třeba ani ne moc přísné normy. Tím chci říct, že není třeba, abychom měly nebo měli předpisový BMI, ale aby naše krása vycházela zevnitř.
A pravdou také zůstává to, co tu píše hana, že každé kilo navíc je zátěží pro organismus.

Petra (Čt, 30. 12. 2010 - 12:12)

mám v práci vedoucí a ta je, no řekněme tlustá, ale ona je hezky a souměrně tlustá. Má moc hezký obličej a postavu tak jako stejnoměrně tlustou ale není to ošklivý. V šatech jí to moc sluší. Má dceru a té nasadila už od 5ti let dietu. Možná jí někdy dokážu říct, že je hezký člověk se vším všudy a její tloušťka jí sluší. Někteří lidé jsou hezky tlustí. Hubený holky se mi nelíbí. Takže hezky tlustým zdar.

Jiřka (Čt, 30. 12. 2010 - 12:12)

Já na škemrání přítele přibrala z 55kg na 70 a není to zas tak špatné, přijde mi ta postava taková víc ženská - větší prsa, zadeček a stehna. Ale víc už bych nechtěla, i tak jsem teď podle okolí tlustá, mám pocit že jakmile má žena trochu oblejší tvary, už jí všichni předhazují, aby zhubla.

hana (Ne, 12. 12. 2010 - 16:12)

Nikdo přece netvrdí že...takový extrém jsem taky nemyslela.Jen tvrdím, že každé přebytečné kilo je dost velká zátěž pro tělo.Stačí to, co se nám "nastřádá samo".Zbavuje se toho dost těžko- někdy to ani nejde.Docela mě zaráží, že si s tím tak zahráváš.

kamča (Ne, 12. 12. 2010 - 16:12)

Nikdo přece netvrdí že skončím jako nepohyblivá hora sádla, mám nějaké hranice.

hana (Ne, 12. 12. 2010 - 16:12)

Hanko na postavě mi...to se skutečně i těžko chápe.A co to zdraví, na něm ti taky tak záleží, že se ho dokážeš vzdát? Až ti dojde, co děláš, asi se budeš hodně divit.

kamča (Ne, 12. 12. 2010 - 16:12)

Hanko na postavě mi záleží, právě proto jsem na sebe pyšná že se jí dokážu vzdát. Ale těžko se to vysvětluje.

kamča (Ne, 12. 12. 2010 - 14:12)

Slávko ráda, chat by byl super, napíšu ti zatím mail.

Slávka (Ne, 12. 12. 2010 - 14:12)

Ahoj Slávko, mám to...rada nekde pokecam na chatu nebo si muzeme pisnout nejaky mail ([email protected])

hana (Ne, 12. 12. 2010 - 13:12)

kamčo,pocit hrdosti na co, co pro něj děláš? Jíš, nic víc.Kdybys udělala cokoli opravdu pro něj, tak máš být na co hrdá, ale na to, že jíš? Věřím, že je to těžké a že ti teď nezáleží na postavě, ale to ti nezáleží ani na vlastním zdraví?? Až budeš chodit po doktorech, bude ti oporou a hrdě říkat: "to má kvůli mě!" tomu věříš?

kamča (Ne, 12. 12. 2010 - 13:12)

To je těžké, prvních 10 kilo jsem přibrala nedobrovolně, po nastěhování k příteli - hodně vařil, nosil snídaně do postele, chodili jsme na večeře - ono je těžké nejíst když ten druhý pořád jí a nosí vám taky, akorát že on nepříbíral a já ano. Trpím na nerovnoměrné ukládání tuků (jde mi to hlavně na zadek) takže už těch deset kilo navíc mi hodně změnilo postavu a začala jsem řešit diety a hubnutí, ale moc mi to nešlo, byla už jsem nějak zvyklá na ty přísuny jídla a tehdy se mi přítel přiznal jak to s ním je. Přiznám se že i dost zvítězila moje pohodlnost a takový ten zvláštní pocit hrdosti že pro něj tohle udělám a že se mu líbím.

Kamčo, (Ne, 12. 12. 2010 - 13:12)

Ahoj Slávko, mám to...co budeš dělat až Tě přítel opustí a přijde další blbec, který bude chtít další jiný extrém? Máte panské koule na očích, myslete vlastní hlavou, holky hloupé

Reklama

Přidat komentář