Reklama

Nečekaný průjen v nevhodnou chvíli

Autor diskuse
Katka

Slalo se mi to na dovolené v Egyptě, když jsme cestovali místním autobusem z Káhiry. Najednou mě začaly hrozné křeče v břiše a chtělo se mi střašně na záchod. V autobuse WC nebylo a ani nebylo možné zastavit, někde, kde by se mohl člověk schovat. Nikdy na ty chvilky nezapomenu, jak jsem se svíjela v křečích na sedadle, tekly mi slzy a říkala, že to prostě musím vydržet, že se dospělá ženská přece nemůže po....v autobusu...Zadek jsem mačkala do sedadla a brečela.Když jsme konečně přijeli na místo a já se zvedla ze sedadla, tak už jsem to prostě neudržela. Byl to nejhorší trapas v mém žitotě...Stalo se vám někomu taky něco tak hrozného, nebo jsem jediná a největší smolařka na světě?

Návštěvník (Ne, 17. 1. 2021 - 14:01)

A co tě tedy na tý sračce rajcuje že si tu o ní píšeš sám?Potřebuju nějaký materiál na seminárku a ty vypadáš jako slušnej psychouš :-))

korkoklub - kluk (Ne, 17. 1. 2021 - 14:01)

Hele, já jsem teď volnej!

Pýča (Ne, 17. 1. 2021 - 14:01)

Vyseru se ti do ksichtu ,Dane.

Návštěvník (Ne, 17. 1. 2021 - 15:01)

Ty jsi ale ochota sama:-)).A nauč se trošku psát když tu tak mediálně exhibuješ.

Návštěvník (Ne, 17. 1. 2021 - 14:01)

Tak to jsi teda Babiš :-))))Ten taky všechno ví a zná,od všeho má klíče a kde nebyl dvakrát letos vyrazí potřetí.:-))

Navstevnik (Ne, 17. 1. 2021 - 14:01)

Kretene!

Návštěvník (Ne, 17. 1. 2021 - 14:01)

Tak si úchyl na hovna a sraní no.A bavi tě to takhle si každých 10 minut psát sám pod různými jmény?

Jana (Ne, 17. 1. 2021 - 14:01)

Já v patnácti nedoběhla ze školy domů a už jsem to věděla,že nevydržím, seběhla jsem do suterénu a stihla jsem to na poslední chvíli. Vytekl ze mne obrovský průjem několikrát za sebou. Já to tam nechala,ubrouskem jsem se otřela a zmizela výtahem domů do devítky. Pak jsem ještě musela hned na záchod a šlo to ještě jednou.

Majo (So, 5. 2. 2022 - 21:02)

dobře že ses stihla vykakat a ulevit svému zadečku. Nic si z toho nedělej, sousedé určitě uklidili tvůj výtvor

Anonym (So, 23. 1. 2021 - 10:01)

Takže si tam seděla ve škole posraná?To bych raději šel domů.

Kikina (So, 23. 1. 2021 - 12:01)

To by mě taky zajímalo. Mě se to stát tak udělám čelem vzad i kdybych to měla domů dvě hodiny.

Monika (Ne, 17. 1. 2021 - 14:01)

Podobně jsem se vys.... já loni. Zavřený WC a já to udělala hned za buňkou taky velký tekutý hovno,co neudrzíš v prdeli. Mohla jsem se posrat,viděli mě lidi,ale já na to srala.

Niki (Ne, 17. 1. 2021 - 14:01)

Cestou do školy, byla jsem v 7. třídě a hrozně se mi chtělo, myslela jsem že to vydržím až do školy ale nestihla byl stoho trapas. Nejhorší bylo že jsem s tím nadělením musela jít do školy, protože domu je to daleko (hodina cesty). Do konce základky mi říkali pokakando.

Návštěvník (Po, 1. 2. 2021 - 15:02)

To jsi byla celý den ve škole s plnýma gatěma? To je nějaký divný.

Kikina (Po, 1. 2. 2021 - 20:02)

Taky pochybuju že byla pokakaná ve škole po celou dobu výuky. Už jenom kdyby tam přišla v tomhle stavu tak jí pošlou domů. No to už se asi nedozvíme...

Návštěvník (So, 8. 2. 2020 - 12:02)

Když jsem byla se synem ( byly mu 4 roky ) na výletě zrovna v busu. Prohlásil že se mu chce strasne kakat. V tu chvíli jsem nevěděla co mám dělat. Cesta trvala ještě 45 minut. Prosila jsem ho ať to vydrží. Ale když jsem mu hmafala na prdelku, hovínko už začalo líst. On se začal kroutit a dokola opakoval že mu bobek leze ven. Já mu začala držet prdelku a začal prdět. Ale nakonec to skončilo v gatích

Návštěvník (Pá, 3. 1. 2020 - 15:01)

ja jsem se dneska pokakal na zem a spapal jsemto

Kikina (Čt, 5. 12. 2019 - 09:12)

Tak se převaluji v postýlce a v bříšku mi to pořádně vře. Včera jsem byla na jedné akci kde jsem zplacala všechno možné a teď cítím že z toho budu mít pořádný průjmik. No už jsem se převlékla do žlutých kalhotek a černých legín a zalezla si zpátky do postýlky. Budu s tím bojovat co to půjde až do chvíle kdy to nevydržím. Jdu dneska do práce až na odpolední a tak mám spoustu času na tyto hrátky. Napíšu pak jak můj boj s vlastním tělem dopadl teda až ho prohraju :0)

Návštěvník (Út, 3. 12. 2019 - 21:12)

Ja když jsem byl na procházce. Chtělo se ukrutně na wc. Po chvíli jsem to nedával a dál jsem si ruku mezi půlky. Prděl jsem. Nejdřív to bylo ridky pak klasicky prd atd. Až došlo k tomu že se mi otevřel zadek a lehla šiška. Já naposlední chvíli doběhl za strom, bobek skoro v kalhotách a pak to nejhorší...pásek. Než jsem rozepnul bobek byl venku a pak velký průjem a šiška u která jsem hodně tlačil.

Návštěvník (Út, 3. 12. 2019 - 20:12)

Ja místo prujnu musela hodně tlačit. Když jsem šla s klukem na procházku chtělo se nám kakat. Snažily jsme se to vydržet. Kluk to měl na krajíčku tak si musel dát ruku mezi půlky a držel to. A já to stejný. Chtělo se nám strašné

Reklama

Přidat komentář