Reklama

Nečekaný průjen v nevhodnou chvíli

Autor diskuse
Katka

Slalo se mi to na dovolené v Egyptě, když jsme cestovali místním autobusem z Káhiry. Najednou mě začaly hrozné křeče v břiše a chtělo se mi střašně na záchod. V autobuse WC nebylo a ani nebylo možné zastavit, někde, kde by se mohl člověk schovat. Nikdy na ty chvilky nezapomenu, jak jsem se svíjela v křečích na sedadle, tekly mi slzy a říkala, že to prostě musím vydržet, že se dospělá ženská přece nemůže po....v autobusu...Zadek jsem mačkala do sedadla a brečela.Když jsme konečně přijeli na místo a já se zvedla ze sedadla, tak už jsem to prostě neudržela. Byl to nejhorší trapas v mém žitotě...Stalo se vám někomu taky něco tak hrozného, nebo jsem jediná a největší smolařka na světě?

Hanička (Ne, 19. 5. 2019 - 08:05)

Teda čtu to tady se zájmem a rozhodla jsem se, že se taky zkusím úmyslně pokakat. Jsem zvědavá, jaké to bude. Chce se mi už opravdu docela dost a cítím, že to bude velký kadění, tak snad to kalhotky a punčocháče poberou...

Bobrik (Ne, 19. 5. 2019 - 08:05)

Naper to tam a napiš.

Hanička (Ne, 19. 5. 2019 - 09:05)

Už jsem se pokadila. Nemůžu teda říct, že by mně to nějak vzrušovalo, ale minimálně je to zajímavý pocit, až teda na ten hrozný smrad. Připadám si jako zlobivé dítě, které právě udělalo něco zakázaného. Zkusím se hecnout a ještě v tom chvíli vydržet.

Lucina (Ne, 19. 5. 2019 - 15:05)

To máš teda odvahu. Já se musím přiznat, že když jsem byla v pubertě, tak mě podobný "pokus" velmi lákal, ale nikdy jsem se k tomu neodhodlala. Pak se mi to jednou stalo nechtěně, když jsem to nevydržela cestou z práce. Rušná ulice, velký průjem a světlé kalhoty, takže pořádná ostuda. Od té doby už nemám nějak chuť to zkoušet udělat schválně, ale uznávám, že asi doma v klidu, bez svědků a bez ostudy, to může být o něčem jiném.

Hanička (Po, 20. 5. 2019 - 16:05)

Tak já už v pubertě nejsem. Je mi 20. Ani nevím, jak mně něco takového vůbec napadlo. Bylo to hodně spontánní. Když už jsem byla v těch připravených kalhotkách a silonkách tak jsem si na poslední chvíli řekla co blbnu a chtělo to ještě zrušit, ale to kadění už nešlo zastavit. Ten prvotní pocit, když jsem to pustila, byl dokonce i docela příjemný, ale ta očista už moc příjemná nebyla. A byla jsem po pravdě ráda, že jsem to měla za sebou. Znovu už do toho asi nepůjdu, ale nelituji toho, že jsem to zkusila. Myslím si že víc lidí to láká. Je to prostě něco co se nemá. Takové zakázané ovoce. Nicméně nevím co by mi řekl přítel, kdyby mě tak viděl a tak už na to kašlu.

Bobrik (Ne, 19. 5. 2019 - 16:05)

Kakaničko bych nedal ale včera mi bylo lito tak jsem pod sprchou nasměřoval hlavičku bobřika nahoru a hezky se počůral ten teplý proud mě dost vzrušil pak jsem musel vlítnout na maminku.

Saša (So, 18. 5. 2019 - 23:05)

Včera jsem kakala před klukem se kterým chodím. Nemohla jsem to už vydrżet a šel ze mně silně průjem. On mi podal kapesníčky na otření zadečku a velmi mne povzbudil, že o nic nejde. Je skvělý. To holku narovná a nestydí se.

Kikina (So, 18. 5. 2019 - 17:05)

:0)

Monika (So, 18. 5. 2019 - 17:05)

Tady některý kretén ukradl můj nick a dělá ze mě kurvu. Ignoruj to

Bobrik (So, 18. 5. 2019 - 21:05)

Moni přihlas se a už ti nikdo nic neukradne a navíc si kdykoliv muźes vše vymáhat.

Monika (So, 18. 5. 2019 - 17:05)

A jestli chceš zadarmo, tak si napiš Kikině na email co sem dávala. Ta nebude mít problem

Monika (So, 18. 5. 2019 - 17:05)

Fakt jsem to nepsala, u mě to prostě zadarmo nepůjde, nezlob se

Monika (So, 18. 5. 2019 - 16:05)

To jsem nepsala já!!!

Monika (So, 18. 5. 2019 - 14:05)

Musíš ale zaplatit. Kolik bys dal? Nebo víš co, tobě naseru zdarma:)

Kikina (So, 18. 5. 2019 - 14:05)

Pecka! Teď si ještě domluvte rande někdo z Hranic v Čechách na Chebsku s někým z Mostů u Jablunkova :0)

Monika (So, 18. 5. 2019 - 14:05)

:-)

T. (So, 18. 5. 2019 - 14:05)

Jo. Holku jsem měl,teď ne. Dej vědět. Moc bych to chtěl.:-)

Monika (So, 18. 5. 2019 - 14:05)

Hmmm. Já nevím. Jsi moc rychlý. Máš holku? Dej mi čas,den dva.

T. (So, 18. 5. 2019 - 14:05)

Ostrava. To je strašně z ruky tam,kde jseș. Ale jestli to myslíš važně,dám volno a přijedu.

Monika (So, 18. 5. 2019 - 14:05)

Nové město pod smrkem a ty jsi?

Reklama

Přidat komentář