Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Jana (St, 7. 8. 2019 - 13:08)

Jejda! Kluci už jsou nastartovaný.jestli nemají holku,tak to asi bude samotná výpomoc...

Návštěvník (St, 7. 8. 2019 - 13:08)

Kluk jako buk

Klára+Miška (St, 7. 8. 2019 - 08:08)

Já a Miška máme normální kalhotky ,já s kytičkou vepředu a ségra jen bílé ,sice jsme potřebovaly ráno hodně čůrat ale nepočůraly jsme si je a pipinky to pustily sice hned rychle ven,ale až když byly naše kalhotky stáhnuté. Miška má kalhotky světle žluté a taky jsem koukala, že začala čůrat až z holé pipinky a ne do oblečené. Čůraly jsme do trávy na zahradě za domem.Dnes pojedeme ještě jednou tam jako včera,protože se nám tam moc líbilo ,přijede za námi taky Míši kamarádka. Ta s Miškou chodí do školy a taky někdy společně čůrají. Mišce jsem předala vzkazy od kluka,cos ji napsal v noci hezky a ona se ti ozve.

Zvědavec (St, 7. 8. 2019 - 03:08)

Holky, Klárko a Miško, prozradíte jaké kalhotky preferujete? Takové ty klasického střihu, nebo tanga? Nebo kombinujete obojí? A máte nějakou oblíbenou barvu kalhotek? Mě se líbí, když má holka bílé kalhotky a trochu si do nich učůrne. Lehký žlutý flíček na bílých kalhotkách vypadá rajcovně :)

Kluk (St, 7. 8. 2019 - 00:08)

Ja se udělám u každého nového příběhu Kláry,Mišky a Nikoly a když napíšou ráno své čůrací příběhy tak to jednou dočtu,ale při druhém čtení se vystříkám taky,někdy i při prvním. Moc bych chtěl aby mně počůrala baculka od Mišky,to bych byl hotovej při její prvním pramínku. Já bych se jí rád vyjádřil,ale vím,že se ona bojí. Já bych ji miloval absolutně,ne jen kvůli čůrání,ale chtel.bych ji chránit. Já ji miluju už několik týdnů,a kdybych nemel v sobě tři piva a tři panáky,nikdy bych tohle nenapsal.Je to nevhodný,ale já si představuji jak Miška potřebuje nutně čůrat a asi.tomu neodolám a pomůžu si abych se uvolnil. Miško.

Miška (St, 7. 8. 2019 - 09:08)

Já nevím,kdo jsi. Jestli ten kluk,co sem psal ty hezký ale smutný básně nebo jiný. Ale děkuji za tvou upřímnost. Nestydíš se napsat,co se ti hezké stane,když myslíš na holčičí čurání. Napiš o sobě víc. Já bych nechtěla kluka jen aby se mnou jen čural,ale aby byl hodný a miloval mně. Pak bych se nestyděla a vyčurala bych i před ním kdyby se mi chtělo na malou nutně. Mně ale dva kluci moc zradili a já se trochu bojím.

Luděk (St, 7. 8. 2019 - 13:08)

Já bych se před tebou vyčural první a pak ty. Obráceně bych byl tak veliký ,že by mi pinmulín nečural,leda to,co by se ti asi líbilo mít vypuštěný ve své baculce mezi nohama.

Kluk (St, 7. 8. 2019 - 10:08)

Jsem ten kluk,co psal ty verše. Chtěl bych tě.

Jakub (Út, 6. 8. 2019 - 23:08)

Já bych si místo meřáku dal pod vaše pipinky pusu a otevřel bych ji a všechno to vaše čurání, jak jste čuraly, vypil. Nejradši od Klárky nebo Nikolky. Je mi to trapné,ale jen jsem si to představil ,měl jsem toho svého pinďoura tak našponovaného až se uvolnil a vypustil několik výstřiků lásky a jen jsem si pomohl rukou minimálně. Neměl jsem šanci to v sobě udržet.

Klára+Miška (Út, 6. 8. 2019 - 21:08)

Přijely jsme domů až před chvílí. Na Zvůli se opékalo prasátko a super koupání. Hned jsme čůraly ještě cestou u lesa a teď jsme plny zážitků. Dělaly jsme dopoledne pokus kdo vyčůrá nejvíc,vyhrála jsem já,druhá byla Miška a ségra to nevydržela a začala čůrat ještě trochu dřív nez jsem jí dala pod pipinku odměrku a načůrala do ní méně, necelý půl litr ,Miška měla 550 ml a já 650 ml,ale já byla na počůrání a Miška mi dala měřák pod pipinku a už mi to začalo jít,ale vyčurala jsem mimo jen pár kapiček. Mišky pipinka to vydržela,ale když jsem pod její pipinku dala měřák tak to pustila ze začátku silně prudce a před tím si držela sna pipince celou dobu ruku. Nikola taky a vlastně já taky.Jinak bysme to tak dlouho nevydržely a počůraly se.

Návštěvník (Út, 6. 8. 2019 - 21:08)

Dnes mezi garážema holka kalhoty dolů, nádherný proud a jak si ji vytírala jen jsem zíral.Když odešla šel jsem se na to místo podívat.

Týnka (Út, 6. 8. 2019 - 18:08)

Když jsem nastydlá tak čurám až mně to v ní pálí jak to pouštím prudce čurací dírkou. Teď ale nastydlá nejsem a vyčurala jsem před chvílí loużičku pod sebe na dvoře,protože půjdeme na koncert a tak jsem byla preventivně a chtělo se mi tak normálně ,abych nemusela v divadle, pustila jsem to taky pomalu až za chvíli když jsem seděla a nechtělo mi to čurat hned, ale potřebovala jsem,tak jsem trochu zatlačila a čurala jsem hned.

Zuz (Út, 6. 8. 2019 - 15:08)

Já taky někdy hodně a dopředu a někdy málo a jakoby dolů a teče mě to na zadek.Pak se musím pořádně utřít protože bych měla moc mokré kalhotky.

Veronika (Út, 6. 8. 2019 - 13:08)

Já taky někdy čurám hodně a hned . Když jsem plná. Jindy pomalu.

Míla (Út, 6. 8. 2019 - 09:08)

Hlavně holky zase blbněte a ať vás nenapadne to pít nebo ze zase pozvracíte a jste jak pitomý. Mám vás ráda, ale opravdu to nepijte. Kolik asi vyčůráte? Asi každá podobně, možná Nikola o trochu méně , ale závisí to na psychice, vůli a momentální dispozici močového měchýře a schopnosti svěrače nebo jak vy píšete pipinky potřebu udržet. My jsme takový "výzkumy" dělaly možná ve druhé, první třídě ale vy už jste skoro dospělé.Tak opatrně. Užijte si koupání a nasbírejte hodně hub!

Aneta (Út, 6. 8. 2019 - 09:08)

Já si taky někdy pozoruju jak čůrám a taky někdy čůrám hned rychlým silným proudem a to hlavně když jsem naplněná po obědě nebo odpoledne. Ráno nechodím čůrat ven ale na záchod a tam čůrám často pomalu,protože jsem rozespalá a uvolňuju svěrač a pipku ospale a když jsem hodně plná ráno stejně to jde prudce jen někdy.Holky jste mně nalákaly si sledovat i dnes,ale já byla ráno a teď se mi chtělo jen trochu a tak jsem šla to udělat tak, že jsem vlezla do vany v koupelně a pustila to, jenže jak se mi chtělo trochu tak jsem vytvořila slabý a pak trochu větší proudění, ale hned to bylo hotový ,protože jsem měla v močovým měchýři málo a ještě bych vydržela klidně hodinu nejít.

Klára a Miška (Út, 6. 8. 2019 - 08:08)

Dnes pojedeme na houby a koupat se do rybníka Zvůle, to je kousek od nás směrem na Rakouský hranice a zítra prý pojedeme do těch lázní kousek za hranice jak nám doporučila tuším Martina. Miška to tam zná a je to tam prý suprový. Já se dnes probudila jako první a potřebovala jsem nutně na malou, ale taky jsem šla radši ven spodními schody sklepem a vyšla jsem přímo na zahradě a pipinku jsem hned svlíkla z kalhotek a dala na bobeček a okamžitě jsem čůrala. Když už jsem byla hotová, ještěsi mi ale stále chtělo a tak jsem počkala a pipinka se ještě spustila ale už menším proudem. Pokropila jsem trávu u kůlny a mezitím přišly obě holky ségra s Miškou a čůraly taky. Miška udělala z pipinky nejprve malý pramínek, ale pak jí to vytrysklo naplno a ségra se nemohla hned vyčůrat a jen pár kapiček a až za chvíli čůrala jen mírným proudem , ale zase dlouho. Ona to má někdy, když je rozespalá, že se jí pipinka uvolní a spouští pomalu a já někdy taky, ale spíš dělám proud rychleji hned. Miška má pipinku taky spíše na prudší proud a hned, ale taky jsem viděla, že ikdyž musela dost hodně na malou, čůrala pomalu- naposledy u nás na chaloupce. Ale to je jedno, hlavně ,že teď máme prázdný bříška. Maminka od Mišky odjela do práce a tak dopoledne budeme samy doma, ale přijede na oběd a pak pojedeme na ty houby a koupání. Dnes jsme se na čůrání nevzbudily v noci a tak jsme proto čůraly ráno tak hodně, jen Nikolce pipinka ještě spinkala, když ji dala na bobeček a stáhla z ní kalhotky a spouštela se pomalu do čůrání, ale udělala taky velkou louži. Zkusíme to někdy změřit, kolik kdo vyčůrá a Miška tady má tak tu odměrku na litr vody a tak si zahrajeme. Když tu není maminka Mišky tak to můžeme zkusit, která z nás vydrží nejvíc. Holky , souhlasí že jo,a že se napijeme hodně teď po snídani a počkáme, která z nás to pustí dřív. Tu odměrku si dáme třeba tady ven a budeme takhle blbnout. Jednou jsem už takhle s Nikolou blbla doma a ségra to nevydržela jako první a tak jsem jí rychle podržela pod pipinkou odměrku a ona hned rychle pustila všechnu moč do ní. Tehdy toho vyčůrala přes půl litru a já jsem potřebovala taky a rychle jsem to její čůrání vylila do záchodu a rychle jsem roztáhla nohy a rychle odměrku podržela kousek pod pipinkou a hned to šlo do ní a tak prudce že jsem si trochu učůrla i do kalhotek, než jsem je stáhla dolů, ale to se nepočítá. Vyčůrala jsem přesně 650 ml, to si pamatuju a až mne bolel močák i pipina trochu,ale hned to přešlo.

Míla (Po, 5. 8. 2019 - 22:08)

Holky užívejte létam.Myslím na vás a pište

Žaneta (Po, 5. 8. 2019 - 20:08)

Taky jsem se musela jednou vyčurat a byl tam kluk od nás ale protože jsem tolik potřebovala až mi to trochu začalo jít do kalhotek. Rychle jsem je dala dolů a přikryla si celou prdelku sukní a čurala jsem. Stejně to ale bylo vidět,protože ten kluk stál tak blbě,že mně viděl zepředu a tím směrem jsem čurala. Bylo to hloupý,ale ustála jsem to. Prostě jsem to vyčurala všechno ať čumí nebo ne. Já bych se jinak pochcala,protože jsem začala čurat když jsem to už nemohla vydržetne ještě do oblečenych kalhotek. Byly mokré ale nechala jsem si je,studilo to chvilku na zadek a pipinku,ale pak se to srovnalo.

Host (Po, 5. 8. 2019 - 19:08)

Klárko a Miško , je vidět, že některým lidem ležíte pěkně v žaludku,to podle ohlasů. To je jen důkaz toho, že jste super s že vám lidi závidí. Jen tak dál a nenechte si svůj život těmito osobami znepříjemnit. Já moc děkuju za vaše čůrací historky,které k tomuto vláknu samozřejmě patří. Ale u vás to není jen o tom a to je dobře.

Reklama

Přidat komentář