Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Jirka (St, 7. 8. 2019 - 08:08)

To otrávil více lidí, když má nutkavé potřebu reagovat na každý komentář každého. Asi si svoje obtěžování ani neuvědomuje. Nic mu není svaté, všechno ví nejlíp. Kéž by si jednou uvědomil jak je trapný. Já sem taky asi přestanu chodit, nemám už co víc bych řekl.

Jirka (Út, 6. 8. 2019 - 13:08)

Líbí se mi zfilmováná inscenace Noc pastýřů (1993) z hereckými koncerty Radovana Lukavského a Josefa Abrháma. Je to nahlédnutí do života a díla kantora a skladatele Jakuba Jana Ryby z Rožmitálu.

Rakazo (Út, 6. 8. 2019 - 14:08)

Ryba byl dobrý borec. Škoda, že se věnoval hlavně kostelním věcem.

Jirka (Út, 6. 8. 2019 - 14:08)

Vůbec jsem třeba nevěděl, že to byl rodák z Přeštic na Plzeňsku. Myslel jsem, že byl rožmitálskej i původně.

Bela Buzoši Azazel (Út, 6. 8. 2019 - 11:08)

Vysmívám se taneční hudbě, protože jsem paraplegik, který je upoutaný na vozík. To je pravá příčina mého řadění na netu. Nikdy si nezatančím. Závidím všem, co jsou volně pohybliví. Já jsem Nemohoucí!

Rakato (Út, 6. 8. 2019 - 12:08)

To by sice potvrzovalo, že kdo má zmrzačené tělo, má zmrzačenou i duši, ale neuvěřil jsem ti mnoho věcí, ani paraplegika ti neuvěřím. (Leda že by ses za něho na ulici vydával v naději, že na vozíčku vyžebráš více, než jako zdravý.)

Touha (Út, 6. 8. 2019 - 08:08)

No teda Mimo, ty těm svým oblíbeným chlapům docela nadržuješ:)

mima (St, 7. 8. 2019 - 10:08)

Krásný den Touho a dnes jen pro tebe :-) ........☀❣☀❣☀❣☀❣☀❣☀❣☀❣☀❣☀❣☀❣☀❣☀❣.........já mám takovou radost. Jupiiiii. Provedlo se mi zajistit bydlení pro člověka bez domova.........

Steve (St, 7. 8. 2019 - 17:08)

Neradoval bych se předčasně ... To hlavní - zda to bude poctivě platit a nedělat nikde bordel. (v bytě, domě) bezd'áci jsou většinou neponaučitelní a nehodlají se přizpůsobit normálnímu slušnému životu.

mima (St, 7. 8. 2019 - 20:08)

Steve nestraš mě :-( to není ten případ co píšeš. I když , kdo ví jak by skončil, kdyby zůstal teď na ulicí. Momentálně je to člověk, který je v Nemocnici.........nechci se tady rozepisovat.

Touha (St, 7. 8. 2019 - 20:08)

I kdyby to nedopadlo, Mimo, dala jsi mu naději.

mima (St, 7. 8. 2019 - 21:08)

Ale je pravda, udělala jsem všechno co jsem já mohla. Teď už je to na dané osobě.........a děkuji za milá slova. To potěší, protože někdy už samá se ptám, jestli se zbytečně nenamaham. Ještě když ti někdo řekne, že kdo ví co bude.......ale taky si říkám, že psa člověk nenechá bez povšimnutí, když je někde pohozen......a co s člověkem.......

mima (St, 7. 8. 2019 - 21:08)

Touho, to není ten případ co píše Steve. Je to člověk, který je momentálně v nemocnicí a po propuštění nemůže sám bydlet a neměl kde bydlet. Platba za bydlení není problém, je tam měsíční příjem.

Touha (St, 7. 8. 2019 - 10:08)

Hurááá. Mně jsi udělala radost a slabému pomohla. To je moc fajn, ale ty víš, že já si tě jako člověka moc vážím už dlouho

mima (St, 7. 8. 2019 - 10:08)

❤♥❤♥❤♥❤♥❤♥❤♥❤♥❤♥❤♥❤ Děkuji

ٌشنشفخ (Po, 5. 8. 2019 - 22:08)

Hvězdičky? To já umím jen arabsky: شممشا

6.8. (Út, 6. 8. 2019 - 09:08)

Nesměj se,jenže on je podobně laděný.To je lepší ten škopek Duhova Praha vínova Praha.

Touha (Po, 5. 8. 2019 - 22:08)

⭐⭐⭐⭐⭐⭐

Touha (Po, 5. 8. 2019 - 22:08)

Pardon, nechci znevažovat vaše vznešené myšlenky, jen jsem si chtěla vyzkoušet ty hvězdičky

Tonda Vlas (Po, 5. 8. 2019 - 22:08)

A zítra to budou hercničky.

Reklama

Přidat komentář