Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára+Miška (Po, 5. 8. 2019 - 19:08)

Zapomněly jsme Kláře22 odpovědět,omlouváme se. Je na vás jestli byste chtěla přijet za námi do Dačic nebo až budeme v Mimoni,ale tady jsme teď obě dohromady. Udělaly jsme si procházku po městě a na zámek a tak skoro celý den rychle utekl do oběda a pak jsme šly do parku kolem řeky a je to tam moc fajn. Měly jsme každá jedno velký čůrání. Miška dopoledne,šly jsme na Wc ale ono bylo zavřené a já se ségrou jsme to ještě neměly akutní ,ale Miška jo a tak to v zoufalství pustila hned za záchodem tak rychle,že by se určitě počůrala za chvíli. Já a ségra jsme zase u řeky měly pipinky plné a nakonec jsme si obě držely ruku na nich a čekaly až nepůjdou lidi a pak šup rychle na bobeček a už to z nás teklo proudem ven. Miška zase moc nechtěla ale přidala se,ale teklo jí to pomalu z pipinky bez většího tlaku a jen chvíli. Teď jsme u Mišky a ukazovala nám fotky svoje a když byla malá a teď budou špagety se sýrem k večeři.

Martina (Po, 5. 8. 2019 - 19:08)

To je dobře, že jste v pohodě. Dačice jsou hezké město a byla jsem tam na zámku loni ka koncertě Africké hudby. S tím čůráním ,když je zavřené WC to je normální stav, kdy už se ti bříško připravuje,že si uleví a ono nic a pak to chce o to víc ven. Stalo se mi to letos na autobusovém nádraží v Táboře a taky jsem musela zaběhnout za roh, protože to bylo na krajíčku a moje kačenka se mohla pak přetrhnout jak to močák tlačil ven. Holky taky jsou nedaleko vás v Rakousku koupací lázně Laa a tam to je taky hezký. Prubněte to!

mu (Po, 5. 8. 2019 - 19:08)

Tobě by určitě pomohl urolog, jinak dojde časem k samovolnému úniku moči. Nepodceňuj to. A taky trochu si hlídat kdy piješ a kolik, jinak budeš mít i psychické problémy. Pokud teda taky nejsi vymyšlená postava

Lenka (Po, 5. 8. 2019 - 15:08)

Já si myslím to samé. Nechte je na pokoji - Já být Klárou a Míšou, už bych se sem vykašlala psát. Vím, že se tady nachází velká skupina čtenářů, která vám fandí a proto radím i já, ignorujte hlupáky,co vás chtějí znemožnit spolu s těmi,co vás podporují a věřte, že za vámi stojí mnoho slušných lidí.

Pozorovatel (Po, 5. 8. 2019 - 16:08)

V pořádku. Ať už ten jeden zamindrákovaný chlap, co to píše, odsud vypadne a přestane tohle vlákno zasírat. Na jeho terapii mu sere bílej tesák.

Áďa (Po, 5. 8. 2019 - 15:08)

Já mám na to vlastní názor. Závist a závist holkám,co si dokážou žít hezky a jednoduše i v této době ,to je opravdu co říct. Já jim fandím taky.

Míla (Po, 5. 8. 2019 - 08:08)

Tak Vás zdravím do jižních Čech! Vidím,že jste v pohodě. Já bych se asi v cizím prostředí bála jít sama na WC a tak se nediv,že tě Nikolka vzbudila. Taky se mohla strachy počůrat a to by bylo zbytečný. A co Ťufík? Jak zvládl cestu? Je v pohodě?

Gita (Po, 5. 8. 2019 - 08:08)

Taky na vás holky myslím. Miško jestli má Klára ráda houbyření, tak já to tam trochu znám. V Nové Bystřici jsem měla sestřenici a tak tam jsou suprový lesy na houbaření. Vezmi ji na houby a hlavně je tam málo lidí a tak tam můžete čůrat beze studu, hlavně už nepijte to čůrání jako jste zkoušely! Tyhle blbosti vás snad vyškolily. Tak Hezký den!

Klára +Miška (Po, 5. 8. 2019 - 08:08)

První noc jsme spinkaly celkem klidně ,ale asi ve dvě ke mně přišla Nikola a pošeptala mi do ucha že se jí chce čůrat a že se bojí jít sama a tak jsem šlas ní. Vyčůrala se hned a asi potřebovala hodně, protože jí to teklo dloho a já se taky pak vyčůrala, ale měla jsem v bříšku menší množství. Miška byla taky vzhůru a když jsme přišly odběhla si taky. Neptala jsem se jak moc chtěla, to zase až tak zvědavá nejsem, Někdy si to řekneme nebo se díváme na pipinku té druhé jak jí čůrá jestli hodně nebo málo. Ráno nás Miška vzala na zahradu a ukázala,kde občas čůrá venku třeba za naskládaným dřívím a tak jsme se tam vyčůraly ráno vedle sebe. Pipinky nám čůraly skoro stejně a stejným proudem. Všimla jsem si ,že ségra už nemá pipinku zarudlou,j ak mi řekla Miška, že jí viděla myslím včera, že asi má problém, ale je to ok. Nikola si nestěžovala,že jí bolí nebo páli,když čůrá.l Miška má domeček na konci ulice jak poslední a tak se dá čůrat na zahradě i venku. Je tady moc hezky, budeme zkoumat,co a jak je tady. Miška nás chtěla pozvat na Slavonice fest, ale to by její mamča musela přijet už od den dřív jak plánovala, ale to nevadí. Budeme se tady těšit na další zážitky.

Tony (Ne, 4. 8. 2019 - 23:08)

Tak jsem na kraji Berlína zase sledoval Jupitera. Jinak jsem tu po setmění viděl po dlouhých letech lítat myšoptáka. Mohla to ale být i ptákomyš, já to po tmě bezpečně rozlišit nedokážu.

Bohdana (Po, 5. 8. 2019 - 03:08)

Tony jediná ptákomyš seš ty.A jak už ti to tady někdo psal zajdi si k lékaři a Mílu si vem sebou.A Hvězdou na taky.

Tonda Vlas (Po, 5. 8. 2019 - 07:08)

Nechápeš, jakého tvora jsem tím myslel.

Míla, (Ne, 4. 8. 2019 - 22:08)

přeješ dobrou noc fiktivní osobě!!!!

Míla (Ne, 4. 8. 2019 - 21:08)

Hezky si to užívejte. Moc na vás myslím a jsem ráda za NiIkolku, že je tam s vámi. Dobrou noc!

Bohdana (Po, 5. 8. 2019 - 02:08)

Seš opravdu tak vymaštěná a pitomá ?

Míla (Po, 5. 8. 2019 - 08:08)

Bohdano, děkuji za komliment. Vidím,že jsi velmi nedospělá a máš inteligenci brouka Pytlíka.

No (Po, 5. 8. 2019 - 09:08)

nevím, jestli je Bohdana nedospělá, ale tebe omlouvá jen to, že patříš mezi autorovy vedlejší role. Tak snad dobře víš, že předloha Nikoly, také Nikola zemřela při porodu. A moc se tady neroztahuj nebo tě autor škrtne pro neuvěřitelně naivní komenty a budeš mít po žížalách

Návštěvník (Po, 5. 8. 2019 - 12:08)

Přesně tak. Mrtvoly nečůrají. Ty jsou jenom mrtvý a je jim všechno fuk.

ikk. (Po, 5. 8. 2019 - 13:08)

No ty vole,tak já se minulý čtvrtek asi potkal se zombiem. Jste fakt vypatlaný hlavy. Alespoň to není nudný,když se nějaký takový debílek jako vy tady zviditelní.

a (Po, 5. 8. 2019 - 18:08)

ty se zlepši, začínáš být nudnej a nesmyslnej, jinak tě vyškrtne taky

Reklama

Přidat komentář