Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

? (Čt, 1. 8. 2019 - 19:08)

smetanovou omáčku na sádle?

Miluna (Čt, 1. 8. 2019 - 19:08)

Sádlo pak osmahnout cibuli a maso a nalila sem do té vody dvě smetanky ty malinký jak se dávaji do kafe.Moc se mi to chuťově povedlo,obě děti chtěli přidat.

ale (Čt, 1. 8. 2019 - 19:08)

To přece není smetanová omáčka, to nemohlo po smetaně ani chutnat Miluno.

jo (Čt, 1. 8. 2019 - 18:08)

Miluno a jak takovou omáčku děláš, že tomu jídlu říkáš omáčka. To je bez masa? Nebo to je nějaký místní žatecký zvyk? Bez masa znám jen babiččinu koprovku nebo houbovku

Miluno (Čt, 1. 8. 2019 - 18:08)

Jaková omáčka to byla tentokrát?

no (Čt, 1. 8. 2019 - 18:08)

Prvně by měla Sergeje dostat z bytu, protože tohle Milunu asi nenabudí.

Miluno (Čt, 1. 8. 2019 - 18:08)

jestli jsi v pasti, tak jen ve své hlavě. Až uděláš řidičák, budeš v autě sama, jen rozvážíš zásilky. Můžeš dělat na plný a nebude tě nikdo nervovat. Naplánuj si, co chceš dělat a jdi si za tím, určitě budeš víc soběstačná. Takhle sedět, nic nedělat a spřádat myšlenky na konec je k ničemu. Potřebuješ zaměstnat hlavu představou o budoucnosti, ve které nebudeš závislá na nikom. O Sergejovi píšeš podobně jako kdysi o Jirkovi, oni jsou si podobní agresivitou i vášní pro cigára. Nepoučila ses?

Miluna (Čt, 1. 8. 2019 - 18:08)

Ale taky si nejsem jistá jestli bych denně tolik hodin za volantem zvládala.Je to taky stres a pořád dávat pozor a hledat adresy.Nebo záleží co kam bych vozila.Já si představovala jen něco jednodušího ale nevim.A Sergeje se bojim.Nemam odvahu se ho zbavit.Jen stačilo naznačení a vyváděl a říkal že bych byla pěkná svině a měla pak na svědomí to co by se dělo.Po těhle slovech se bojim.Asi víc se sebou budu moct dělat až děti budou nezávislý a budou z bytu a pujde jen o mě.Jo jsou si nějak s Jirkou podobný.Asi člověk přitahuje pořád podobný typy.Radko jo je to tak,je mi nějak divně.Je mi líto že Sergej neni jako Ota povahou.

Radka (Čt, 1. 8. 2019 - 17:08)

Já ty práce taky střídám.Nejdřív kiosek jak víš,pak v cukrárně a teď jsem přešla do bufetu.A jak se ti to s Otou líbilo? Přijde mi že zase píšeš v depresích.Je mi tě líto.Pro mě jsi ta nejzajímavější ženská kterou znám.

Miluna (Čt, 1. 8. 2019 - 16:08)

A jakej byste si kdo vybrali způsob kdyby jste se měli sami zlikvidovat?

. (Čt, 1. 8. 2019 - 16:08)

přestaň žvanit lenoro a běž naproti do marketu vykládat zboží, jenže to by bolelo maso a hlavinka a co kdyby se tam vyskytl nějakej kolektivy

Miluna (Čt, 1. 8. 2019 - 16:08)

Říkam že nemam na nikoho náladu.A kde děláš ty pro příklad?

. (Čt, 1. 8. 2019 - 16:08)

Já? V jedné nadnárodní společnosti. Ale jaké a co to by ti nic neřeklo.

Miluna (Čt, 1. 8. 2019 - 16:08)

Tak to nemam představu o co jde.No já jdu vařit omáčku a pak budu muset někam vzít děti ven.Pořád jsou nasraný kvuli Štefanovi.

!! (Čt, 1. 8. 2019 - 15:08)

Kuvááá nebeč tu a vyber si nějaký ten zrácený závazek aspoň na 14 dní.

Miluna (Čt, 1. 8. 2019 - 15:08)

Až budu mít řidičák.Teď potřebuju pro něj volno.V pondělí mam školení a pak nějaký den jízdu.

Návštěvník (Čt, 1. 8. 2019 - 15:08)

ale houno, lidé dělají řidičák i při zaměstnání sedíš na prdeli a stěžuješ si vylez do ulic lenochode

Miluna (Čt, 1. 8. 2019 - 16:08)

Ale pak to trvá dýl.No bohužel je mi takhle líp že tady sedim v klidu a ještě jak Sergej odjel,je tu krásnej klid.Být mezi lidma je hnus a čim sem starší tim víc mi to nebaví.Užívam pár dní klidu než zas přileze.A to že si stěžuju je to že nemůžu takhle sedět v klidu sama pořád.

Ota (Čt, 1. 8. 2019 - 15:08)

Já jsem ti miláčku odpověděl na profil.Už pojedu do práce.Ahoj Andrejko.Ty jsi taky moc hodná.Jak se jinak máš a co dělá kamarád? Často si na tebe a na toho kamaráda vzpomenu.Do práce se mi nechce,zase tam poslouchat ty blbce.Jak maji možnost pořád mi něco dělaji.Jsou to hospodský typy a do toho pár fitkařů.Nemám šanci zapadnout.

Návštěvník (Čt, 1. 8. 2019 - 14:08)

.Zase jsme u toho,každodenní schon a za každýho počasí a denně ve střehu třeba celý den jako Jirka bych nedala.........
Miluno, ale zaměstnavatel se nemůže řídit podle tebe i to rozvážení má svůj čas a pravidelnost. Nemůžeš se vymlouvat na týden nebo víc, když čekáš menzes. Každý hledá hlavně spolehlivého pracovníka. A kolik bys měla za půl úvazek?
To, že Sergej utrácí je jeho věc a jeho peníze Miluno!!

Reklama

Přidat komentář