Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Čt, 1. 8. 2019 - 16:08)

Říkam že nemam na nikoho náladu.A kde děláš ty pro příklad?

. (Čt, 1. 8. 2019 - 16:08)

Já? V jedné nadnárodní společnosti. Ale jaké a co to by ti nic neřeklo.

Miluna (Čt, 1. 8. 2019 - 16:08)

Tak to nemam představu o co jde.No já jdu vařit omáčku a pak budu muset někam vzít děti ven.Pořád jsou nasraný kvuli Štefanovi.

!! (Čt, 1. 8. 2019 - 15:08)

Kuvááá nebeč tu a vyber si nějaký ten zrácený závazek aspoň na 14 dní.

Miluna (Čt, 1. 8. 2019 - 15:08)

Až budu mít řidičák.Teď potřebuju pro něj volno.V pondělí mam školení a pak nějaký den jízdu.

Návštěvník (Čt, 1. 8. 2019 - 15:08)

ale houno, lidé dělají řidičák i při zaměstnání sedíš na prdeli a stěžuješ si vylez do ulic lenochode

Miluna (Čt, 1. 8. 2019 - 16:08)

Ale pak to trvá dýl.No bohužel je mi takhle líp že tady sedim v klidu a ještě jak Sergej odjel,je tu krásnej klid.Být mezi lidma je hnus a čim sem starší tim víc mi to nebaví.Užívam pár dní klidu než zas přileze.A to že si stěžuju je to že nemůžu takhle sedět v klidu sama pořád.

Ota (Čt, 1. 8. 2019 - 15:08)

Já jsem ti miláčku odpověděl na profil.Už pojedu do práce.Ahoj Andrejko.Ty jsi taky moc hodná.Jak se jinak máš a co dělá kamarád? Často si na tebe a na toho kamaráda vzpomenu.Do práce se mi nechce,zase tam poslouchat ty blbce.Jak maji možnost pořád mi něco dělaji.Jsou to hospodský typy a do toho pár fitkařů.Nemám šanci zapadnout.

Návštěvník (Čt, 1. 8. 2019 - 14:08)

.Zase jsme u toho,každodenní schon a za každýho počasí a denně ve střehu třeba celý den jako Jirka bych nedala.........
Miluno, ale zaměstnavatel se nemůže řídit podle tebe i to rozvážení má svůj čas a pravidelnost. Nemůžeš se vymlouvat na týden nebo víc, když čekáš menzes. Každý hledá hlavně spolehlivého pracovníka. A kolik bys měla za půl úvazek?
To, že Sergej utrácí je jeho věc a jeho peníze Miluno!!

Miluna (Čt, 1. 8. 2019 - 15:08)

Já vim no,nejradši bych si dala podmínky já ale tak to nefunguje.Něco dělat určitě chci,aspoň ty polo úvazky.Sice se z toho na plno neuživim ale důvod abych pořád nemusela sedět s nim doma,abych vypadla a zároveň to zvládla.Jo je to jeho věc ale až bude chtít na večeři až přijede tak už tolik neni z čeho jestli nepřiveze.A to chtěl na večeři a jeden den výlet.Ale sem včera zaplatila nájem a moc už nezbylo,tak jestli nepřiveze nebude z čeho.Ještě teda něco našetřeno má ale to nechtěl asi zatim použít když už mi dal na řidičák.

Sany11 (Čt, 1. 8. 2019 - 14:08)

Milu, kdyby se ti opravdu podarilo udelat ridicak, tak by mozna skutecne byla pro tebe dobra sance neco rozvazet, atd. A ten virus, myslim, ze nez by se to stalo, tak uz budou mit lek. Kdyz budes zit rozumne, tak tu muzes byt dlouho.

Miluna (Čt, 1. 8. 2019 - 14:08)

Já ten řidičák Sanuš chci abych si mohla autem někam popojet a občas spát třeba v autě.A to rozvážení kdyby něco na polo úvazek bych brala.Zase jsme u toho,každodenní schon a za každýho počasí a denně ve střehu třeba celý den jako Jirka bych nedala.Ale polo úvazek kdyby se něco našlo tak bych ráda.Nebo jinou práci ale polo úvazek a dojet si tam autem.Ale je to špatný s finamcema i s jeho penězma sem zjistila že už moc nemam,jestli zase nedonese.Když on když se do toho dá tak utrácí.To jsou točený piva,cigarety,dýmky.Žije hodně tim,je to hnus.Vůbec na něj nemam pomyšlení.Achjo.Ale po pravdě Sany kdybych nebyla omezená tou rodinou já už bych to ukončila teď v tomhle věku.Mě prostě nic ani nebaví.Nebaví mi s někym mluvit,něco někde řešit,ten každodenní kolotoč.Já si prostě nemůžu pomoct a sem v pasti že se musim snažit aspoň fungovat před rodičema.Aby netrpěli.Ja nechci aby máma měla zase zničený nervy.Oni si to nezaslouží:'(

Aha (Čt, 1. 8. 2019 - 14:08)

takže pracovat a platit dluhy a alimenty zase nebudeš, protože bys musela mrsknout zadkem

Miluna (Čt, 1. 8. 2019 - 15:08)

Teď sem napsala že chci dělat polo úvazky.

no (Čt, 1. 8. 2019 - 15:08)

Výborně, tak se podívejme sem: //www.prace.cz/hledat/?searchForm%5Blocality_codes%5D=D226545&searchForm%5Bprofs%5D=&searchForm%5Bother%5D=&searchForm%5Bemployment_type_codes%5D%5B%5D=201300002&searchForm%5Bemployment_type_codes%5D%5B%5D=201300004&searchForm%5Bminimal_salary%5D=&searchForm%5Beducation%5D=203400001&searchForm%5Bsuitable_for%5D=203000002&searchForm%5Bsearch%5D=

no (Čt, 1. 8. 2019 - 15:08)

Jsou to brigády, ale aspoň něco. Ale Miluna si všude najde nějaký problém.

Návštěvník (Čt, 1. 8. 2019 - 15:08)

Ale to je špatně placené, lidé dělají hodiny navíc, více pracovních závazků, aby měli na byt a ty si myslíš, že se s polovičním úvazkem uživíš?

Miluna (Čt, 1. 8. 2019 - 15:08)

No s jeho platem k tomu se snad uživim.Já to vim jak se teď všude musí dělat.To jsou často všude dvanáctky a když už sem si dokázala že to nezvládam tak musim sedět s nim a k tomu ten poloviční úvazek.Nevim jestli časem se to může zlepšit nebo dostat nějakou sílu a vydržet ten šílenej kolotoč a schon.Jestli to nevydržim a ani toho chlapa,jediná moje možnost je to opravdu ten život vzdát,jak sem psala.Co jinýho semnou.

Miluna (Čt, 1. 8. 2019 - 14:08)

Andruško to je ale muj plán v budoucnu.Já bych jim to neudělala teď.Ale až tu zůstanu jednou bez rodičů a děti budou mít svoje rodiny tak já takovej plán mam to ukončit sama a nebo kdyby mi nemoc propukla.Já i kdybych měla šanci tu zůstat do důchodu tak nechci.Důchod mít stejně nebudu a nechci stáří.Vidim to tu zabalit třeba kolem padesátky.Nebo odhad za deset až dvacet let,podle situace.Když vidim jak už teď často nemůžu tak budu muset to pak zabalit.A máš pravdu Otík je moc hodnej a že je to malý zázrak.Mě fakt stačili ty kolektivy jaký lidi jsou.Tohle neni svět pro mě.Ja už tu sem jen kvuli dětem a právě rodičum.Nedokázala bych rodičum tohle udělat a na stáří jim tohle udělat.Chci jim naopak pomáhat a vynahradit ty roky kdy sem na ně kašlala.Ale to víte jen tady vy že mam tenhle plán se sebou.Ja sem to ani sem psat nechtěla ale už je to tak rozjetý všechno že už sem to udělala.Myslim že každej ma právo si se svim životem rozhodnout sám jestli ho někdy ukončí nebo bude čekat.Anonyme ty fotky byly pro Otíka.Rada se mam i nemam to záleží na úhlu pohledu.

Andrea (Čt, 1. 8. 2019 - 13:08)

Milu, neblázni,jsou dny,kdy jsi spokojená,jsi citlivá,myslí na maminku,tatínka, děti, víš, já o rodiče přišla,tak si vaz, že je máš a Otika

Reklama

Přidat komentář