Reklama

pro moji ženu chybí u mě sexuální chemie

Jana (Út, 10. 4. 2007 - 19:04)

Promiň, ale jestli tohle co tu píšeš cítí už 12 let, tak to je sebetrestání jako řemen. Milovat se s odporem, nebo ze začátku s nezájmem o toho druhýho, to je nějaký divný. Vůbec si to nedokážu představit. Takhle dlouho se to nedá vydržet. A ještě to maskovat, aby jsi si za tu dobu ničeho nevšiml.

.-. (Út, 10. 4. 2007 - 19:04)

no to výmluva nebude, protože to mám stejné a milence nemám... myslím, že tady nepomůže nic...

Petra (Út, 10. 4. 2007 - 19:04)

Je také mozné ze má milence a toto je jen výmluva,ale nechci malovat certa na zed

petula (Út, 10. 4. 2007 - 19:04)

tak proc si te proboha brala? - to bylo prvni, co me napadlo ,kdyz jsem to cetla.

Spis si rikam, jestli to bude cele tak horke, jak rikas, nebo spis jak rika ona. JEstli to nebude treba jen zastupny duvod, ze je treba unavena, nebo prepracovana, nebo proste najednou ma mensi chut na sex, coz po 12 letech neni tak divne, ale muze to byt i urcita etapa v jejim zivote, ze proste nema chut. A tak se ji zda, ze tam nikdy ta chemie nebyla, kdyz ji treba ted prave tolik neciti. Mozna to zase pomine, ceka asi nejakou akci z tve strany, ze "neco" udelas. Nevim, ale co. Nejakou zmenu by to chtelo. preju prijenou zabavu.

Roman (Út, 10. 4. 2007 - 16:04)

Nevím, jestli náš problém je vůbec řešitelný:
Asi před třemi týdny jsem s manželkou řešili jeden veliký problém: proč naposledy po sexu brečela.
Dozvěděl jsem se, že bohužel už od začátku našeho vztahu (cca 12 let, 11 let žijeme v domácnosti, máme 2 děti - 6 a 9 let) jsem ji jako muž bohužel nic neříkal a chybí mi podle manželky pro ni sexuální chemie.
Proto prý už od začátku nechtěla sama od sebe mít se mnou sexuální kontakty, když byly, tak prý kvůli mě ( i když orgasmu většinou dosáhla). Postupem času to ale manželce začalo víc vadit a v poslední době už jí to vadilo prý tak, že to cítila, že je to vyloženě proti její vůli.
Upřesňuji ještě, že podle manželky slov už od úplného začátku vztahu mě má sice ráda, ale bohužel jenom jako kamaráda a nyní navíc jako otce dětí. A to je prý v sexu ta hlavní překážka, protože tam chybí ta pro ni důležitá sexuální chemie.
Poradí někdo, co by s tím šlo udělat?

Reklama

Přidat komentář